Downcomer چیست | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

Downcomer چیست | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

Downcomer یا پایین‌رونده در صنایع پتروشیمی، نفت، گاز و صنایع شیمیایی، بخشی از تجهیزات تقویت کننده حرارتی به شمار می‌رود. این تجهیزات معمولاً در کنار دیگ‌های بخار و گرمایشی قرار می‌گیرند و برای انتقال سریع واکنش‌های شیمیایی به داخل دیگ استفاده می‌شوند. عملکرد downcomer مشابه یک شیلنگ عمودی است که به صورت تک لوله یا چند لوله پایین رونده از دیواره دیگ به داخل دیگ خورده و در آن واکنش‌های شیمیایی انجام می‌شود.لوله های Downcomer در صنایع شیمیایی و نفت و گاز به عنوان قسمتی از تجهیزات جداسازی استفاده می شوند. این لوله ها معمولا به صورت عمودی نصب می شوند و درون ساختمان هایی که مربوط به بخش جداسازی هستند، قرار دارند. کاربرد اصلی Downcomer ها در جداسازی مایعات و گاز هایی است که در فرآیند تولید نفت، گاز و شیمیایی به کار می روند. این لوله ها در نقش جداسازی مایعات و گاز ها با استفاده از اصول فیزیکی جداسازی مانند گرانش و فشار می باشند.

در این فرآیند، گاز ها به صورت عمودی در لوله Downcomer جریان پیدا کرده و با تأثیر گرانش، به پایین فرستاده می شوند. در ادامه، مایعات از بخش پایین تر با فشار به بخش بالاتر جابجا می شوند و این فرآیند تا زمانی ادامه می یابد که جداسازی کامل انجام شود.

Downcomer چیست مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع Downcomer چیست در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد استیم درام چیست-درام بویلر چیست-کار درام چیست-اکونومایزر چیست-درام در پتروشیمی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از Downcomer چیست را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

Downcomer چیست طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید Downcomer چیست و استیم درام چیست-درام بویلر چیست-کار درام چیست-اکونومایزر چیست-درام در پتروشیمی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

Downcomer چیست | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

Downcomer چیست؟ ساختار بویلرهای فایر تیوب ساده تر از بویلرهای واترتیوب می باشد بویلرهای فایرتیوب تشکیل شده اند از یک محفظه که در داخل آن لوله ها از یک طرف وارد و از طرف دیگر خارج می شوند,این لوله ها مسیر انتقال گازهای داغی هستند که حاصل از سوزاندن سوخت می باشند. بقیه فضای دیگ را آب پر می کند و گازهای با دمای بالا با گذر از این لوله ها و انتقال حرارت به آب باعث افزایش دمای آب و تولید بخار می شوند.

بویلرهای واترتیوب از قسمت های مختلف و پیچیده تری تشکیل شده اند که بسیار جای بحث دارند. این نوع بویلرها از محفظه احتراق,لوله های پایین رونده (downcomer) ,لوله های بالا برنده (riser) ,درام,مخزن لجن و… تشکیل شده اند و تفاوت عمده آنها با فایرتیوب ها این است که آب در داخل لوله ها بوده و در اثر برخورد گازهای داغ حاصل از احتراق سوخت با سطح خارجی این لوله ها و انتقال حرارت به طریق تشعشعی,جا به جایی و هدایت آب داخل لوله ها به بخار تبدیل می شود.

بویلرهای واترتیوب می‌تواند دارای اشکال مختلفی (یکی از مزیت های مهم واترتیوب ها) بر حسب اجزاء و قسمتهای مربوط به آن باشد. به عنوان مثال لوله‌های آنها می‌تواند خمیده یا صاف بوده، نوع گردش آب به شکل طبیعی یا اجباری و موقعیت درام آنها عرضی یا طولی باشد. نوعی از بویلرهای واترتیوب فاقد درام بوده و معروف به بویلرهای تك مسیره یا یكبار گذر می‌باشند. در این بویلرها آب در لوله‌ها فقط یكبار عبور می‌كند و معمولاً در تمامی فشارها و دماها كار می‌كنند، ولی در فشارهای بالا و فوق بحرانی اقتصادی‌تر هستند. برخی دیگر از بویلرها می توانند از یک تا پنج درام داشته باشند، از این میان می‌توان به بویلرهای D و O Type كه دارای دو درام هستند و بویلرهای A Type كه سه درام دارند اشاره نمود. همچنین بویلرهای نوع استرلینگ دارای چهار یا پنج درام هستند.

بویلرهای واترتیوب برای تناژ(دبی) و فشار کاری بالا(حدودا بیش از 30 تن بر ساعت و 25 بار ) بکار می روند در حالی که بویلرهای فایرتیوب برای تناژ و فشار کاری پایین تر از این ها بکار می روند. ضمنا بویلرهای فایرتیوب در کارخانه ساخته می شوند در حالی که بویلرهای واترتیوب معمولا در محل مونتاژ می شوند.

Downcomer چیست– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – Downcomer چیست– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات استیم درام چیست-درام بویلر چیست-کار درام چیست-اکونومایزر چیست-درام در پتروشیمی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – Downcomer چیست– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.