واتر تیوب چیست | با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

واتر تیوب (Water Tube) یا لوله آب، نوعی لوله است که در ساخت و تولید کلیه نوع بخاری، چیلر و کولرهای آبی و هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله‌ها به منظور انتقال آب سرد یا گرم در داخل دستگاه‌های گرمایی و سرمایشی به کار می‌رود.

واتر تیوب ها معمولاً از جنس مس، استیل ضد زنگ یا آلومینیوم ساخته می‌شوند و به شکل U شکل بوده و دارای دو نوک در دو سر می‌باشند. آب سرد یا گرم از یک سر وارد لوله شده و از سر دیگر خارج می‌شود و در این میان با انجام تبادل حرارتی با گرمای هوای محیط، در صورت استفاده از دستگاه‌های سرمایشی خنک و در صورت استفاده از دستگاه‌های گرمایی گرم می‌شود. واتر تیوب ها به دلیل قابلیت‌های حرارتی، مقاومت در برابر خوردگی و ساختار پایدار و مقاوم، به عنوان یکی از قطعات مهم در تجهیزات گرمایی و سرمایشی به کار می‌روند.

واتر تیوب چیست | با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع مورد نحوه کار بویلر واتر تیوب-بویلر فایر تیوب-آموزش بویلر-انواع دیگ بخار-بویلر چیست خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع واتر تیوب چیست باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

واتر تیوب چیست | با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید واتر تیوب چیست و مورد نحوه کار بویلر واتر تیوب-بویلر فایر تیوب-آموزش بویلر-انواع دیگ بخار-بویلر چیست لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

بویلرهای واترتیوب (Water tube boiler) از انواع بویلرهای فولادی است که برای کار در فشار های بالا ساخته می شوند.
در این نوع از بويلر، آب در درون لوله ها در جریان است و آتش مستقیم به لوله ها برخورد می کند. این بویلر ها تا فشار هایی بالاتر از 100 بار نیز ساخته می شوند. (برعكس بويلرهاي فايرتيوب)
آتش تولید شده توسط مشعل در کوره دیگ واترتیوب یک جریان گاز داغ (دود) را تولید کرده که تمامی لوله ها را احاطه می کند. در نوع بخار این دستگاه آب جاری در لوله ها گرما را گرفته و به بخار تبدیل می شود و به درون درام یا کلکتور بالای دیگ راهنمایی می شود(Steam Drum).
بخار اشباع نیز از بالای درام به داخل سوپر هیتر منتقل می شود تا بخار اشباع به بخار سوپر هیت تبدیل شود. بخار سوپرهیت شده هم به مصرف مورد نیاز می رسد. بخار سوپر هیت به عنوان بخاری تعریف می شود که در فشار خاص از دمای نقطه جوش آب، دمای بالاتری را دارا می باشد. بخار سوپر هیت یک گاز خشک به حساب می آید که برای چرخاندن توربین ها در نیروگاه های بخار ( تولید برق) استفاده می شود. برای صرفه جویی در مصرف آب و هزینه ی تهیه آب مناسب برای بویلر ها، این بخار پس از استفاده در توربین و تولید کار در منبع کندانس یا برج های خنک کننده به آب تبدیل شده و پس از گذشتن از مراحل دیگر دوباره به دیگ وارد می شود. آب سرد در درام پایینی دیگ وارد شده، که این آب ممکن است به وسیله اکونومایزرها و پیش گرمکن ها قبل از ورود به دیگ گرم شده باشد. دیگ های واتر تیوب در نیروگاه ها تا دمایی بالغ بر ۵۵۰ درجه سلسیوس و در فشار ۱۵۰ بار بخار تولید می کنند.
نحوه تحمل فشار در بویلر واترتیوب
بویلر واترتیوب بر اساس قانون استوانه جداره نازک که با کاهش قطر لوله یا استوانه ، تحمل فشار در ضخامت برابر ، بیشتر می شود می تواند فشار بالاتری را نسبت نمونه فايرتيوب تحمل کند.
واتر تیوب چیست – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – واتر تیوب چیست – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات مورد نحوه کار بویلر واتر تیوب-بویلر فایر تیوب-آموزش بویلر-انواع دیگ بخار-بویلر چیست پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – واتر تیوب چیست – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.