کاتالوگ فیلتر شنی | 20% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

کاتالوگ فیلتر شنی | 20% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

کاتالوگ فیلتر شنی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی ایمکس-فیلتر شنی پاکمن-فیلتر شنی گالوانیزه-قیمت سیلیس فیلتر شنی-فیلتر شنی ایمکس -قیمت فیلتر شنی فلزی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع کاتالوگ فیلتر شنی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

کاتالوگ فیلتر شنی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع کاتالوگ فیلتر شنی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی ایمکس-فیلتر شنی پاکمن-فیلتر شنی گالوانیزه-قیمت سیلیس فیلتر شنی-فیلتر شنی ایمکس -قیمت فیلتر شنی فلزی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از کاتالوگ فیلتر شنی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

کاتالوگ فیلتر شنی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید کاتالوگ فیلتر شنی و قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی ایمکس-فیلتر شنی پاکمن-فیلتر شنی گالوانیزه-قیمت سیلیس فیلتر شنی-فیلتر شنی ایمکس -قیمت فیلتر شنی فلزی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

کاتالوگ فیلتر شنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلترهای شنی به دلیل مکانیزم به کار رفته در آنها و هزینه نسبتاً پایین آنها ، در تصفیه خانه های خانگی ، استخرهای شنا ، تأسیسات صنعتی و … کاربرد زیادی دارند.

کاربردهای اصلی فیلتر شنی به شرح زیر است:

دستگاه های تصفیه آب استخر شنا:

استخرهای شنای عمومی و خصوصی از مهمترین عناصری هستند که به آب تمیز و عاری از آلودگی نیاز دارند. انواع فیلترهای شن استخر می توانند آهسته ، سریع و زیاد باشند و همه آنها از پمپ های هوا استفاده می کنند. فشار وارد شده در نوع کند نسبت به دو نوع دیگر کمتر است و برای فیلترهای شنی با سرعت بالا از سیلیس بزرگتر استفاده می شود که باعث افزایش سرعت عبور آب از نازل ها می شود و در نهایت آب حاصل از آن کیفیت پایین تری دارد. بیشتر از دو نوع دیگر خواهد بود.

پیش درمانی با اسمز معکوس:

آب بسیار آلوده ای که از دستگاه تصفیه عبور می کند ، مانند اسمز معکوس ، باعث می شود فیلترها خیلی سریع کثیف شوند. در این حالت فیلتر باید تمیز یا کاملاً تعویض شود. به منظور جلوگیری از هزینه تعویض مداوم فیلتر ، از فیلتر شن و ماسه به عنوان پیش تصفیه برای حذف ذرات بزرگتر ، آب کدر و ناخالصی های کمتر از دستگاه RO استفاده می شود.

تصفیه آب فاضلاب:

یکی از راه های بازیافت آب پس از مصرف ، تصفیه فاضلاب است که می تواند هزینه آبیاری فضای سبز و همچنین مصرف آب در تأسیسات صنعتی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یکی از مهمترین کاربردهای فیلتر شنی استفاده از آن در تصفیه فاضلاب است که با هزینه کم مشخص می شود و می تواند ذرات معلق موجود در آب را به میزان لازم حذف کند.

دستگاه تصفیه آب آشامیدنی:

آب یکی از مهمترین عناصری است که بدن به آن احتیاج دارد و کیفیت آن تأثیر مستقیم بر سلامت بدن دارد. وجود نمک در آب که بیشتر به دلیل رسوب در لوله های ساختمانی است ، می تواند به مرور زمان به کلیه ها آسیب برساند. برای حل این گروه از مشکلات آب ، می توان از فیلترهای آب با فیلترهای شن استفاده کرد.

تصفیه آب کشاورزی:

عبور گل و شاخه های بریده شده از پمپ آب و ورود آنها به لوله های سیستم آبیاری قطره ای و بارانی به زودی آنها را مسدود و سیستم آبیاری را مختل می کند. یکی از بهترین راه حل ها برای حل این مشکلات نصب فیلتر شنی است.

فیلتر برج ماسه سرد:

یکی از مهمترین کاربردها و دلایل تولید فیلترهای شنی در صنعت ، استفاده از آنها در برج های خنک کننده است. استفاده از این روش تصفیه آب تأثیر زیادی بر کیفیت آب دارد و اغلب به عنوان ساخته شده از فولاد دیده می شود. مزایای تصفیه آب با فیلتر شنی

استفاده گسترده از فیلترهای شنی مزایای بزرگ آن را نسبت به سایر روش های تصفیه آب نشان می دهد ، اصلی ترین موارد زیر است:

سهولت نصب ، نگهداری و تعمیر

فیلتر شن و ماسه ارزان

از نظر ظرفیت فیلتر شن و سرعت آب بسیار متنوع است

تصفیه آب با انرژی بالا با حذف ذرات بزرگتر از 100 میکرون

پشت شستشو آسان است.

عبور تدریجی ذرات معلق در آب ، حجم زیادی از آنها را بر روی بدن شن و سیلیس بر روی نازل قرار می دهد و کیفیت آب حاصل را کاهش می دهد. برای این منظور و مانند سایر روش های تصفیه آب ، شستشوی دوره ای دستگاه ضروری است. در طراحی و تولید فیلترهای شنی ، فیلتر شن اغلب شستشوی معکوس دارد که در آن آب با فشار زیاد و در جهت مخالف جریان آب از سوراخهای داخل مخزن عبور می کند. این ذرات و گرد و غبار را از دانه های سیلیس جدا می کند و آنها را به خوبی تمیز می کند.

روشهای افزایش کارایی فیلترهای شنی:

برای افزایش کارایی و اثر بخشی لایه ماسه در این فیلتر ، لازم است چندین نکته مهم را در نظر بگیرید ، یعنی:

اندازه و مقدار دانه های شن باید با دقت انتخاب شود. بسته به ظرفیت ، اندازه و ابعاد مخزن ، مقدار و تعداد دانه های شن و میزان دانه های ریز و درشت را می توان تعیین کرد.

نحوه تغییر کار شستشو و مدت زمان انجام آن به صورت دوره ای یکی دیگر از عواملی است که به شدت بر کارایی فیلتر شنی تأثیر می گذارد. لازم به ذکر است که روش شستشو و فشار دادن تخت باید به گونه ای باشد که بتواند اندازه تخت را تا 15٪ افزایش دهد.

سرعت عبور آب از بستر می تواند تأثیر بسزایی در کارایی دستگاه داشته باشد. برای درک بهتر این مشکل باید توجه داشت که هرچه فشار و سرعت عبور آب از بستر بیشتر باشد قدرت تمیز کننده و اندازه بستر بیشتر خواهد بود.

انواع لایه های سیلیس در فیلترهای شنی:

بستر سیلیکا یکی از مهمترین و مهمترین قسمتهای فیلترهای شنی است که تأثیر زیادی در مقاومت دستگاه و کیفیت آب حاصل از آن دارد. بسترهای سیلیس استفاده شده در این دستگاه را می توان تک لایه و چند لایه در نظر گرفت. در نوع لایه نازک شن و ماسه با قطر کوچک که در دستگاه قرار داده می شود و به منظور افزایش کارایی و مقاومت فیلتر ، می توان از چندین لایه ماسه و سیلیس استفاده کرد. برای بهبود کیفیت ، همچنین لازم است اندازه دانه های شن و ماسه در لایه های مختلف به دقت تعیین شود و آنها را از کوچه به درشت بچینید.

کاتالوگ فیلتر شنی– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – کاتالوگ فیلتر شنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی ایمکس-فیلتر شنی پاکمن-فیلتر شنی گالوانیزه-قیمت سیلیس فیلتر شنی-فیلتر شنی ایمکس -قیمت فیلتر شنی فلزی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – کاتالوگ فیلتر شنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.