نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

انتخاب فیلتر شنی مناسب برای استخر بستگی به عوامل مختلفی دارد که باید در نظر گرفته شود، از جمله:

اندازه استخر: ابعاد استخر برای انتخاب فیلتر مناسب بسیار مهم است.

نوع استخر: آیا استخر داخلی است یا خارجی؟ این نیز باید در انتخاب فیلتر مدنظر قرار گیرد.

حجم آب استخر: حجم آب استخر برای تعیین ظرفیت فیلتر مورد نیاز بسیار حائز اهمیت است.

نوع ذرات معلق در آب: اگر استخر دارای مشکل ذرات خاصی است که باید از آب حذف شود، فیلتر شنی مخصوص باید انتخاب شود.

سیستم فیلتراسیون: نوع سیستم فیلتراسیون مانند توپر، سنگ فیلتر، سیستم ماهیچه‌ای و غیره نیز باید در نظر گرفته شود.

بازدهی و میزان نیاز به نگهداری: با توجه به نیاز به نگهداری و تعمیرات فیلتر، بازدهی و قیمت آن نیز باید در انتخاب فیلتر مدنظر قرار گیرد.

با توجه به موارد ذکر شده، بهتر است قبل از خرید فیلتر شنی برای استخر، با مشاوران و فروشندگان متخصص مجموعه عظیم مشهد بخار توس تماس بگیرید و نیازهای خود را با آنها مطرح کنید تا بهترین گزینه را برای استخر خود انتخاب کنید.

نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محاسبه فیلتر شنی برای استخر-شن فیلتر استخر-ترتیب دانه بندی فیلتر شنی-سرویس فیلتر شنی-مخزن فیلتر شنی-بهترین فیلتر استخر-فیلتر تحت فشار-نازل سند فیلتر با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر و محاسبه فیلتر شنی برای استخر-شن فیلتر استخر-ترتیب دانه بندی فیلتر شنی-سرویس فیلتر شنی-مخزن فیلتر شنی-بهترین فیلتر استخر-فیلتر تحت فشار-نازل سند فیلتر لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتراسیون یا فیلتر کردن آب استخر شنا، فرآیندی فیزیکی است که طی آن ذرات آلاینده، ذرات معلق و ناخالصی های موجود در آب، حذف می شود. فیلتر در استخر شنا همان نقشی را دارد که کلیه در بدن انسان دارد. به طور کلی در استخر شنا از سه نوع فیلتر استفاده می شود که هیچ یک از آن ها شامل اجزای متحرک نیستند. نوع فیلتر مورد استفاده در استخر شنا باید بر مبنای شرایط و نیاز پروژه تعیین شود. این فیلترها عبارتند از: فیلتر ماسه ای یا شنی، فیلتر خاک سیلیسی یا دیاتومه و فیلترهای فشنگی یا کارتریجی. هر یک از این فیلترها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

به طور کلی در استخر شنا از سه نوع فیلتر استفاده می شود که هیچ یک از آن ها شامل اجزای متحرک نیستند. نوع فیلتر مورد استفاده در استخر شنا باید بر مبنای شرایط و نیاز پروژه تعیین شود. این فیلترها عبارتند از: فیلتر ماسه ای یا شنی، فیلتر خاک سیلیسی یا دیاتومه و فیلترهای فشنگی یا کارتریجی. هر یک از این فیلترها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

فشار آب عبوری در هر سه نوع از فیلترها، از طریق پمپ استخری تامین می شود. معمولا اصطلاح “سیستم فیلتراسیون” به مجموعه پمپ و فیلتر گفته می شود. پمپ، آب استخر را از طریق اسکیمر کشیده و با فشار از داخل فیلتر عبور می دهد و باعث می شود تا خاک، ذرات آلاینده، روغن ها، مو و دیگر ذرات کوچک، که ذرات میکرونی نامیده می شوند، در داخل فیلتر به دام افتند.

فیلتر شنی استخر چیست؟ این نوع فیلترها برای کسانی که می خواهند بودجه و وقت کمتری را صرف نگهداری استخر کنند، ایده آل است. فیلتر شنی شامل مخزن بزرگی است که دارای نازل های پخش کننده و جمع کننده آب بوده و درون آن بستری از شن ریخته می شود. سایز شن مناسب برای این نوع از فیلترها 0.55-0.45 میلیمتر می باشد.

پمپ، آب استخر را روی بستر شن پمپاژ کرده تا ذرات معلق درون بستر شن به دام افتند. پس از آن، آب از سیستم گرمایش و ضدعفونی (در صورت وجود) عبور کرده و به داخل استخر باز می گردد. فیلترهای شنی توانایی حذف ذرات به کوچکی 20 میکرون را دارند، که با توجه به تصویر بالا می توانید دید بهتری از دقت این فیلترها داشته باشید.

پس از مدتی، ذرات به دام افتاده در داخل فیلتر باعث کاهش آبدهی آن شده و فشار آب داخل مخزن فیلتر بالا می رود، که مقدار آن را می توانید از طریق گیج فشار نصب شده روی شیر چندراهه فیلتر مشاهده کنید. هنگامی که فشار داخل مخزن فیلتر نسبت به زمان شروع به کار فیلتر تمیز، تقریبا 7psi بالاتر باشد، زمان بکواش و شستشوی فیلتر فرا رسیده است.

بکواش یا شستشوی معکوس فیلتر شنی از طریق شیر چندراهه فیلتر و توسط معکوس کردن جهت جریان آب انجام می شود که طی آن ذرات به دام افتاده داخل فیلتر، از طریق مسیر فاضلاب شیر چند راهه، خارج می شود.

مزایای فیلتر شنی استخر چیست؟

  1. تعمیر و نگهداری آسان (بکواش و شستشوی سریع)
  2. قیمت ارزان تر نسبت به سایر فیلترها
  3. عمر متوسط شن داخل فیلتر بین 5 تا 7 سال می باشد.

معایب فیلتر شنی استخر چیست؟

  1. نیاز به شستشو و بکواش دارد.
  2. در هنگام شستشو و بکواش آب زیادی هدر می رود.
  3. دقت فیلتراسیون آن 30-20 میکرون است.
  4. به دلیل نیاز به آب ورودی با فشار بالاتر نسبت به دیگر فیلترها، مصرف انرژی آن بالاتر است.

شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع بیشتر از فیلتر شنی استخر و انتخاب درست آن، با کارشناسان ما در مجموعه مشهد بخار توس تماس بگیرید.

نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات محاسبه فیلتر شنی برای استخر-شن فیلتر استخر-ترتیب دانه بندی فیلتر شنی-سرویس فیلتر شنی-مخزن فیلتر شنی-بهترین فیلتر استخر-فیلتر تحت فشار-نازل سند فیلتر پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – نحوه انتخاب فیلتر شنی استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.