منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع کویل دار (Coilgun) یا همان تفنگ الکترومغناطیسی، یک دستگاه الکترومغناطیسی است که برای شلیک کردن اشیاء از فلزات استفاده می‌شود. این دستگاه از یک سری کویل و یک سوئیچ الکترونیکی برای تولید میدان مغناطیسی استفاده می‌کند. در واقع، یک منبع کویل دار شامل یک سری کویل الکترومغناطیسی است که در آن یک جریان الکتریکی قوی از طریق کویل‌ها عبور می‌کند و میدان مغناطیسی قوی ایجاد می‌شود که شیء مورد نظر را به سمت خود جذب می‌کند.

در یک منبع کویل دار، انرژی الکتریکی از یک منبع تغذیه به سیم‌های کویل تزریق می‌شود. سپس، این جریان الکتریکی باعث تولید یک میدان مغناطیسی در اطراف کویل می‌شود. این میدان مغناطیسی سپس یک شیء فلزی را که در نزدیکی کویل قرار دارد، به سمت خود جذب می‌کند. با این کار، انرژی میدان مغناطیسی به شیء فلزی منتقل می‌شود و آن را به سمت خود حرکت می‌دهد.

منبع کویل دار برای کاربردهای مختلفی مانند شلیک کردن قطعات الکترونیکی، تست کردن مواد، آزمایش دستگاه‌های ایمنی و حتی سلاح‌های نظامی استفاده می‌شود.

منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع منبع کویل دار ایستاده 1200 لیتری-منبع کویل دار خوابیده-نقشه منبع کویل دار-مبدل حرارتی کویل دار-منبع کویلی 200 لیتری-کاتالوگ منب خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد منبع کویل دار ایستاده 1200 لیتری-منبع کویل دار خوابیده-نقشه منبع کویل دار-مبدل حرارتی کویل دار-منبع کویلی 200 لیتری-کاتالوگ منب با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری و منبع کویل دار ایستاده 1200 لیتری-منبع کویل دار خوابیده-نقشه منبع کویل دار-مبدل حرارتی کویل دار-منبع کویلی 200 لیتری-کاتالوگ منبع دوجداره لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید. مشهد بخار توس

منبع کویل دار افقی ۱۲۰۰ لیتری ورق گالوانیزه گرم ۵ میل و کویل گرمایی ۲۴ فوت
مخزن آبگرم کویلی منبع کویل دار
به دو صورت منبع کویل دار ایستاده و منبع کویل دار افقی ساخته میشود .
در بعضی شوفاژ خانه ها که امکان قرار دادن منبع کویل دار ایستاده وجود ندارد از منبع کویل دار افقی استفاده میشود .
منبع کویل دار، مانند منبع دوجداره آبگرمکن غیر مستقیم عمل میکند.
ولی با این تفاوت که در این دستگاه آبگرم دیگ داخل یک کویل مسی در جریان میباشد .
با چرخش آب دیگ در داخل لوله مسی،
آب موجود در داخل منبع آب مصرفی گرم میشود.
برتری منبع کویل دارنسبت به دیگردستگاههای تولید کننده آبگرم بهداشتی نظیرمنبع دوجداره این میباشد.
که منبع کوئل دارشامل یک لایه ورق میباشد،
درصورتی که مشکل پوسیدگی ویا رسوب گرفتگی داخل منبع بوجود بیاید.
در منابع کویل دار به راحتی قابل تعمیر،سرویس ونظافت می باشد.
ظرفیت منبع کویل دار
۳۰۰ الی ۲۰۰۰ لیتری ظرفیت های رایج منابع کویل دار میباشد.
نکات فنی در طراحی وساخت منابع کویل دار
۱- مخازن کوئل دار در دو شکل عمودی وافقی ،با توجه به درخواست مشتری و به شکل استوانه طراحی و ساخته میشود.
ودر دو سر منبع را عدسی پرس شده،بر اساس استاندارد ASME جهت فشار کاری ۱۰۰ PSIG ساخته میشود.
۲-درجه حرارت طراحی کویل ها ۳۵۰ فارنهایت میباشد.
۳-عدسی کویل مسی از جنس چدن میباشد.
۴-فشار کار دستگاه ۴ الی ۶ اتمسفر می باشد
و مخزن اصلی با فشاری معادل ۱.۵براربر فشار کل تست میشود.
۵-تمام منبع های ایستاده
دارای پایه های استاندارد میباشد.
۶- صفحه تیوپ پلیت و غلاف کویل مسی از جنس فولاد مناسب مخازن تحت فشار ساخته میشود.
۷- فشار طراحی وتست جهت کویل ها تا قطر “۸ به ترتیب،
۱۵۰ و ۳۰۰ پوند بر اینچ مربع وبرای کویل های به قطر “۱۰ الی”۱۴ به ترتیب۱۲۵ و۲۵۰ پوند بر اینچ مربع میباشد.
نکات فنی طراحی منبع کویل دار افقی
در تاسیسات بزرگ با توجه به تجربه باید به جای یک منبع کویل دار از دو یا چندین منبع کویل دار در مجموع همان ظرفیت محاسبه شده را به ما بدهند استفاده کرد.
در صورتی که به هر علتی برای یکی از منابع اگر از مدار خارج شد منابع دیگر تا تعمیر یا جایگزینی منبع خراب ،ساختمان آب گرم مصرفی داشته باشد.
برای سرعت دادن جهت گرم شدن آب ،باید طول منبع از عرض بیشتر باشد تا سطح تبادل حرارت سریعتر انجام شود.
به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایی حتما منبع باید عایق شود.
منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات منبع کویل دار ایستاده 1200 لیتری-منبع کویل دار خوابیده-نقشه منبع کویل دار-مبدل حرارتی کویل دار-منبع کویلی 200 لیتری-کاتالوگ منب پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – منبع کویل دار چیست-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.