منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات منبع دوجداره موتورخانه-قیمت منبع دوجداره 800 لیتری-قیمت منبع دوجداره شوفاژ خانه-قیمت منبع دوجداره 300 لیتری-مرکز فروش منبع دوجد که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع منبع دوجداره موتورخانه-قیمت منبع دوجداره 800 لیتری-قیمت منبع دوجداره شوفاژ خانه-قیمت منبع دوجداره 300 لیتری-مرکز فروش منبع دوجد خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد منبع دوجداره موتورخانه-قیمت منبع دوجداره 800 لیتری-قیمت منبع دوجداره شوفاژ خانه-قیمت منبع دوجداره 300 لیتری-مرکز فروش منبع دوجد با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی و منبع دوجداره موتورخانه-قیمت منبع دوجداره 800 لیتری-قیمت منبع دوجداره شوفاژ خانه-قیمت منبع دوجداره 300 لیتری-مرکز فروش منبع دوجد لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

 

منبع دوجداره
منبع دوجداره براب تامبن آب گرم مصرفی ساختمان در موتورخانه قرار می گیرد و مورد اسفاده واقع می شود . ابن منابع دارای دو استوانه تو در تو هستند که در یک استوانه آب داغ و یا بخار بسیار داغ وجود دارد و در استوانه دیگر ، آب مصرفی و آب شهری قرار دارد که توسط بخار یا آب داغ گرم می شود . در این منبع یک سیال است که به عنوان واسط انتقال حرارت می باشد (آب در سیستم گرمایشی ساختمان) که در معرض تماس مستقیم با سطح گرمایشی که در سیستم حرارت مرکزی دیگ قرار دارد ، انرژی گرمایی را جذب کرده و آن را به آب گرم مصرفی ساختمان انتقال می دهد .
منبع دوجداره و بوستر پمپ هماند یک مبدل حرارتی کار می کند که مجهز به مخزن ذخیره می باشد .
موارد مهم در انتخاب حجم منبع
برای برآورد دقیق میزان حجم مورد نیاز یک منبع ، به اطلاعاتی مانند تعداد ساکنین ، تعداد شیرهای مصرفی ، نوع کاربری ساختمان و ضریب تقاضای مصرفی، نیاز است .
هر منبع دو جداره یک مجرای آب سرد در ناحیه تحتانی دارد که از آب شهری ورودی به موتورخانه منشعب می شود . یک عدد شیرفلکه و یک عدد شیر یک طرفه نیز برای این انعشاب مورد نیاز است . شیر یک طرفه از برگشت آب گرم منبع به سیستم لوله کشی جلوگیری کرده و شیر فلکه هم به منظور قطع آب ورودی در مواقع ضروری نصب می شود .
منبع دوجداره اصولا از ظرفیت ۳۰۰ لیتری تا ۲۰۰۰ لیتری ساخته می شود و ساختمان های حدودا ۲۲ واحدی با متراژ ۷۰ الی ۱۰۰ متری را پاسخ می دهد و از آن ها در ساختمان ها در زمینه آب گرم مصرفی و رادیاتور مورد استفاده قرار میگیرد . از منبع دوجداره اصولا در ظرفیت های پایین استفاده می شود و در مواردی که به ظرفیت بسیار بالا نیاز است ، از منبع های کویل دار استفاده می شود .
مزایای منبع دوجداره
دارای افت فشار خیلی پایین
دارای صرفه اقتصادی نسبت به دیگ تجهیزات تهویه مطبوع
دارای هزینه تعمیر و نگهداری بسیار آسان
عدم نیاز به پمپ سیرکولاتور به دلیل اینکه آب مصرفی را گرم نگه میدارد
معایب منبع دوجداره
عدم امکان استفاده از منبع دوجداره در زمان اسیدشویی و رسوب زدایی
امکان سوراخ شدن و آسیب دبدگی منبع
به دلیل ابعاد بزرگ ، فضای زیادی را اشغال می کند
موارد مهم هنگام خرید منبع دوجداره
محل قرار گیری :مناسب بودن محل قرار گیری و نصب منبع دو جداره بسیار مهم می باشد و برای نصب این محصولات باید ابتدا یک پایه محکم و مقاوم بنا کنیم که نسبت به ضربه مقاوم باشد .
ظرفیت : منبع های دو جداره دارای ظرفیت های مختلفی می باشد که باید بر اساس موقعیت و محیطی که می خواهید از این منابع استفاده کنید ، بهترین و مناسب ترین ظرفیت منبع را باید انتخاب نمایید که این کار باید توسط یک متخصص و کارشناس صورت بگیرد .
جنس بدنه : جنس بدنه این منابع باید از ورق های فولادی با روکش گالوانیزه باشد .
منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات منبع دوجداره موتورخانه-قیمت منبع دوجداره 800 لیتری-قیمت منبع دوجداره شوفاژ خانه-قیمت منبع دوجداره 300 لیتری-مرکز فروش منبع دوجد پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – منبع دوجداره پکیج-منبع دوجداره پلاستیکی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.