معایب دیگ چگالشی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

معایب دیگ چگالشی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

معایب دیگ چگالشی: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع معایب دیگ چگالشی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات نحوه عملکرد دیگ چگالشی-موتورخانه چگالشی-کاتالوگ دیگ چگالشی-انواع دیگ های چگالشی-طرز کار دیگ های چگالشی-ظرفیت دیگ چگالشی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

معایب دیگ چگالشی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع نحوه عملکرد دیگ چگالشی-موتورخانه چگالشی-کاتالوگ دیگ چگالشی-انواع دیگ های چگالشی-طرز کار دیگ های چگالشی-ظرفیت دیگ چگالشی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع معایب دیگ چگالشی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
معایب دیگ چگالشی- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع معایب دیگ چگالشی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد دیگ چگالشی-موتورخانه چگالشی-کاتالوگ دیگ چگالشی-انواع دیگ های چگالشی-طرز کار دیگ های چگالشی-ظرفیت دیگ چگالشی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از معایب دیگ چگالشی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

معایب دیگ چگالشی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید معایب دیگ چگالشی و نحوه عملکرد دیگ چگالشی-موتورخانه چگالشی-کاتالوگ دیگ چگالشی-انواع دیگ های چگالشی-طرز کار دیگ های چگالشی-ظرفیت دیگ چگالشی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

معایب دیگ چگالشی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

 

معایب دیگ چگالشی
هزینه اولیه بالا
قیمت یک دیگ چگالشی موتورخانه نسبت به نوع معمولی آن در حدود 50 درصد بیشتر است. اگرچه از طریق صرفه جویی در قیمت سوخت، و بسته به نوع و قیمت سوخت کشور محل نصب، می توان از ۲-۵ سال این هزینه جبران شود.
اما همچنان تفاوت قیمت زیاد، سبب اکراه کارفرمایان برای بکارگیری این دیگ ها شده است. البته چگونگی نصب، مقدار کارکرد و بازدهی کلی سیستم در تعیین هزینه نهایی نقش به سزایی دارند.
شرکت های تولید کننده معمولاً دلایل زیر را برای این افزایش قیمت مطرح می سازند:
نیاز به نصب مبدل بزرگتر در بعضی مدل ها و نیاز به دو مبدل در برخی دیگر از مدل ها که برای ساخت آنها بایستی از مواد مقاوم در برابر خوردگی استفاده شود.
نیاز اجباری به نصب فن که به منظور خروج دود پیشبینی می شود.
نیاز به سیستم تخلیه کندانسیت که شامل تله بخار و در بعضی مدل ها پمپ می شود.
تجمع دود پیرامون خانه و ساختمان هاي مجاور
پخش دود خروجی از بويلرهاي چگالشي موتورخانه به دليل داشتن درجه حرارت پایین تر در قیاس با ساير بويلرها در ارتفاع پايين تري انجام می شود.
این مسئله مي تواند از یک طرف سبب تشكيل دود و بخار قابل رویت شده و از طرف دیگر، جمع شدن قطره هاي آب بر روي سطوح و همچنین جمع شدن دود در اطراف خانه و ساختمان هاي مجاور را سبب شود.
کاربرد اولیه، تنها در سیستم­های توزیع آب گرم
مشکلی که رویارویی با آن در زمینه سیستم ­های چگالش آب محتمل است، کاربرد سیستم­ های توزیع اولیه و ثانویه است، که به منظور تامین جریان ثابتی از آب به دیگ بخار و جریان متغیری از آب به کویل­های حرارتی طراحی می شوند.
در صورتیکه نرخ این دو جریان برابر نباشد، این مجموعه سبب اختلاط آب برگشتی با آب لازم می ­شود.
همچنین، این اختلاط باعث افزایش درجه حرارت آب بازگشتی به دیگ­های موتورخانه و یا کاهش درجه حرارت آب لازم کویل ­ها می ­شود، که هر دوی اینها کاهش راندمان دیگ چگالشی را بدنبال خواهد داشت.
پایین بودن نرخ turndown در دیگ های چگالشی
طراحی دیگ­ های چگالشی معمولاً با نرخ turndown پایین یعنی در حدود %۲۰ یا کمتر انجام می شود. گفتنی است که برخی از دیگ­ های موتورخانه دارای نرخ turndown پایین تر از %۵ نیز می باشند.
اگر بارها به مقدار کمتری از نرخ turndown برسد، دیگ­ های چگالشی بایستی سیکل روشن و خاموش شدن را طی کنند تا بتوانند به بار لازم برسند، که این به نوبه خود می ­تواند کاهش قابل ملاحظه ای در راندمان دیگ را به همراه داشته باشد.
هنگامی که دیگ­ ها چرخه را طی می ­کنند، احتراق هوا در مشعل دیگ و مبدل حرارتی قبل و بعد از تخلیه نیاز است.
در نتیجه هنگامی شروع به کار کردن یک دیگ بخار، برای یک یا دو دقیقه جریان هوا به داخل مبدل حرارتی دمیده می­ شود و بدین طریق حرارت از مبدل حرارتی و دیگ بخار تخلیه می­شود.
در صورتی که سیکل دیگ بخار در حدود ۲۰ دقیقه یا بیشتر باشد، اتلاف حرارتی ناچیز خواهد بود، اما اگر هر سیکل دیگ بخار در ۵ دقیقه و با سرعت طی بشود، آن­گاه اتلاف قابل ملاحظه ای را خواهیم داشت.
گفتنی است که در دیگ بخار با سیکل سریع در حدود ۲ دقیقه، یک دقیقه برای اجرا و یک دقیقه برای تخلیه آن زمان صرف می شود.
Low-mass بودن دیگ های چگالشی
Mass boiler به مقدار آب درون دیگ بخار اطلاق می شود که باعث وارد شدن فشاری مستقیم بر سیکل دیگ بخار در بار کم می شود.
بیشتر دیگ­ های چگالشی low-mass هستند، به این معنا که آن­ها می­ توانند به مقدار دو لیتر آب در درون خود جای دهند.
مشکل دیگ­ های low-mass مسئله ای است که کارکرد سیکل دیگ بخار موتورخانه را در سیکل­ های با سرعت در بارهای پایین، مختل می کند.
می ­توان با اضافه کردن تانک­های ذخیره آب خارجی به داخل سیستم لوله کشی سیکل کوتاه را کاهش داد یا آن را حذف کرد.
خاصیت اسیدی و خورندگی آب چگالنده
آب چگاليده دارای خاصیت اسیدی دارد. فراموش نکنید که این آب ممكن است باعث ایجاد خوردگي در سيستم هاي فاضلاب قديمي از جنس چدن شود. توصیه ما برای جلوگیری از این خوردگی، نصب يك خنثي كننده با خاصیت قلیایی است.
همچنین خاصیت خورندگی، خود تجهیزات و ملحقات دیگ در ناحیه خروجی آب را ممکن است در معرض خوردگی قرار دهد.
برای جلوگیری از این اتفاق، جنس دیگ های چگالشی را از فولادهای مقاوم در برابر خوردگی و یا سایر ماتریال های مناسب انتخاب می کنند.
معایب دیگ چگالشی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – معایب دیگ چگالشی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات نحوه عملکرد دیگ چگالشی-موتورخانه چگالشی-کاتالوگ دیگ چگالشی-انواع دیگ های چگالشی-طرز کار دیگ های چگالشی-ظرفیت دیگ چگالشی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – معایب دیگ چگالشی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155029808 – 09155656804 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.