مشخصات دیگ بخار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مشخصات دیگ بخار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار یک نوع دستگاه گرمایی است که برای تولید بخار با استفاده از حرارت آب استفاده می‌شود. مشخصات دیگ بخار به وابستگی به نوع دیگ و کاربردهای مختلف آن متفاوت است، اما برخی از مشخصات عمومی آن عبارتند از:

 • ظرفیت: میزان بخار تولید شده در واحد زمان، معمولاً برحسب کیلوگرم بر ساعت یا تن بر ساعت بیان می‌شود.
 • فشار بخار: میزان فشار بخار تولید شده توسط دیگ، که معمولاً برحسب فشار بار بیان می‌شود.
 • دمای بخار: دمای بخار تولید شده توسط دیگ، که معمولاً برحسب درجه سانتی‌گراد بیان می‌شود.
 • نوع سوخت: سوخت مورد استفاده در دیگ بخار، مانند گاز، نفت، زغال سنگ و غیره.
 • نوع دیگ: دیگ‌های بخار مختلفی وجود دارند، مانند دیگ آب‌داغ، دیگ ترمو‌اویل، دیگ آب‌گرم و غیره.
 • ابعاد: اندازه و ابعاد دیگ بخار متفاوت است و بسته به کاربرد و ظرفیت دیگ تغییر می‌کند.

مشخصات دیگ بخار: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع تن بخار چیست-اجزای دیگ بخار-انواع دیگ بخار-جدول استاندارد آب دیگ بخار-دیگ بخار دست دوم-ظرفیت دیگ بخار چیست-ابعاد دیگ بخار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مشخصات دیگ بخار باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مشخصات دیگ بخار مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مشخصات دیگ بخار در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تن بخار چیست-اجزای دیگ بخار-انواع دیگ بخار-جدول استاندارد آب دیگ بخار-دیگ بخار دست دوم-ظرفیت دیگ بخار چیست-ابعاد دیگ بخار با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مشخصات دیگ بخار را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

مشخصات دیگ بخار طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مشخصات دیگ بخار و تن بخار چیست-اجزای دیگ بخار-انواع دیگ بخار-جدول استاندارد آب دیگ بخار-دیگ بخار دست دوم-ظرفیت دیگ بخار چیست-ابعاد دیگ بخار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

مشخصات دیگ بخار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تولید دیگ بخار یک فرآیند مهندسی پیچیده می باشد که باید کلیه مراحل آن زیر نظر بازرسان فنی صورت پذیرد در غیر اینصورت بویلر تولیدی قابلیت اطمینان و امنیت کافی را نخواهد داشت . در ادامه فرآیند سخت دیگ بخار از ابتدایی ترین مراحل بیان خواهد شد.

۱-مواد اولیه مصرفی در طراحی و تولید دیگ بخار :

۱-۱-ورق های فولادی: ورق های مصرفی در ساخت مخزن و اجزاء تحت فشار دیگ مطابق استاندارد ۴۲۳۱ فقط از ورق های آلیاژی منگنزدار که با استاندراد انگلیسی BS 1501مطابقت داشته باشند، استفاده می گردد.

توجه : این ورق های فولادی آلیاژی کاملا مورد تایید شرکت بازرسی و اداره استاندارد و با اخذ گواهی از آزمایشگاه متالوژی رازی در تهران، به مشتری ارائه می گردد.

۲-۱- لوله های عبور دود (لوله های آتش) : این لوله ها مطابق استاندارد ۴۲۳۱ از نوع بدون درز و آتشخوار و مطابق با استانداردهای BS 3059 & BS3601، از لوله های St35.8 مطابق با استاندارد آلمانی استفاده می گردد.

توجه : این لوله های آلیاژی کاملا مورد تایید شرکت بازرسی و اداره استاندارد و با اخذ گواهی از آزمایشگاه متالوژی رازی در تهران، به مشتری ارائه می گردد.

۳-۱-میل مقاوم های مصرفی از نوع آلیاژی و مورد تایید شرکت بازرسی و اداره استاندارد و با اخذ گواهی از آزمایشگاه متالوژی رازی در تهران می باشند.

۴-۱- لوله های نازل های تحت فشار از نوع مخصوص مخازن تحت فشار و مورد تایید استاندارد می باشند.

۵-۱- فلنج های مصرفی از انواع PN و یا ASTM استاندارد و کاملا تایید شده توسط گواهی معتبر می باشند.

۶-۱- پیچ و مهر ه های مصرفی از نوع استاندارد ASTM و دارای تاییدیه از کارخانه جات معتبر می باشند.

۷-۱- مواد مصرفی در عایقکاری از بهترین مواد مهندسی ایزولاسیون رایج در کشور و مورد تایید استاندارد می باشند.

۸-۱- روکش دیگ ها از ورق های استیل می باشند.

p2– مختصری در خصوص فرآیندهای تولید دیگ بخار و ساخت بویلر:

 • برشکاری و سوراخکاری ها با استفاده از تجهیزات مورد تایید شرکت بازرس فنی و اداره استاندارد انجام می شوند.
 • جوشکاری ها مطابق با دستورالعمل یا WPS و مطابق الزامات استاندارد و به صورت کاملا فرآیندی و کنترل شده انجام می شوند.
 • تست های غیرمخرب جوشکاری(NDT) زیر نظر کارشناس مورد تایید اداره استاندارد انجام می شوند.
 • تست هیدرواستاتیک (تست با آب) در حضور بازرس فنی و کارشناس اداره استاندارد و طبق دستورات و الزامات اداره استاندارد انجام می شوند.
 • مواد مصرفی در عایق کاری بدنه دیگ در خصوص کاهش اتلافات حرارتی از بهترین مواد مورد تایید و استاندارد استفاده می گردد.
 • برای روکش دیگ نیز از ورق های استیل استفاده می گردد.

p3– تجهیزات و لوازم جانبی دیگ بخار :

 • مشعل دیگ : معمولاً از نوع گازوئیلی یا دوگانه سوز و یا نوع دیگر و همچنین از محصولات تولیدی کارخانجات معتبر مانند پارس، کاوه، ایران رادیاتور و گرم ایران، که بسته به نوع نیاز و مصرف مشتریان تعیین می گردد.
 • پمپ تغذیه : بسته به سفارش از انواع لوارا و پنتکس ایتالیایی و یا گرانفارس مورد استفاده قرار می گیرند.
 • کنترل سطح آب (لول کنترل): از نوع مک دانل آمریکایی و یا فانتنی ایتالیایی و در ظرفیت های بالا از نوع موبری آمریکایی
 • کنترل فشار (پرشر سوئیچ) : از نوع هانی ول آمریکایی
 • شیرآلات مصرفی : از نوع ماو آلمانی و اشتعال اراک و سایر شرکت های معتبر مورد تایید
 • تابلوی کنترل فرمان تمام اتوماتیک : این قسمت که به عنوان مغز متفکر دیگ، بااعمال دستورات قطع و وصل به پمپ و مشعل کارکرد اتومات دیگ بخار را مقدور می سازد خود شامل قطعات و اجزاء ذیل می باشد:

کلید استارت استاپ، کلید فرمان، کنترل فاز، فیوز سه فاز، کلید مینیاتوری، آژیر خبر، کنتاکتور ها، چراغ های سیگنال، که قطعات از نوع تله مکانیک و یا ال جی، بسته به نوع سفارش توسط مشتریان، تهیه و مونتاژ می گردند.

مشخصات دیگ بخار– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – مشخصات دیگ بخار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات تن بخار چیست-اجزای دیگ بخار-انواع دیگ بخار-جدول استاندارد آب دیگ بخار-دیگ بخار دست دوم-ظرفیت دیگ بخار چیست-ابعاد دیگ بخار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – مشخصات دیگ بخار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.