محاسبه فیلتر شنی برای استخر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

محاسبه فیلتر شنی برای استخر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

برای محاسبه فیلتر شنی برای استخر نیاز به دو مقدار دارید: حجم استخر و نرخ جریان آب.

  1. محاسبه حجم استخر: ابتدا باید حجم استخر را محاسبه کنید. برای این کار، طول، عرض و عمق استخر را با هم ضرب کنید: حجم استخر (متر مکعب) = طول (متر) × عرض (متر) × عمق (متر)
  2. محاسبه نرخ جریان آب: نرخ جریان آب به میزان آبی که در هر ساعت از استخر عبور می کند اطلاق می شود. برای محاسبه نرخ جریان آب، بهتر است یک فیلتر پمپ دار داشته باشید و بتوانید نرخ جریان آب را در آن تنظیم کنید. در غیر اینصورت، می توانید با محاسبه حجم استخر و زمان مورد نیاز برای پر شدن استخر، نرخ جریان آب را محاسبه کنید.
  3. محاسبه میزان فیلتراسیون: برای محاسبه میزان فیلتراسیون، نیاز به دانش فنی و نرم افزار مخصوص دارید. به طور کلی، نیاز به یک فیلتر شنی با قطر کمتر از یک میلیمتر است. همچنین، میزان فیلتراسیون بستگی به نرخ جریان آب و تعداد و اندازه دانه های شن دارد. بهتر است با تامین کننده فیلتر شنی تماس بگیرید تا بتوانید بهترین فیلتر شنی برای استخر خود را انتخاب کنید.

محاسبه فیلتر شنی برای استخر مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع محاسبه فیلتر شنی برای استخر در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترتیب دانه بندی فیلتر شنی-شن فیلتر استخر-سرویس فیلتر شنی-بهترین فیلتر استخر-فیلتر تحت فشار-فیلتر فایبرگلاس استخر با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از محاسبه فیلتر شنی برای استخر را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

محاسبه فیلتر شنی برای استخر طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید محاسبه فیلتر شنی برای استخر و ترتیب دانه بندی فیلتر شنی-شن فیلتر استخر-سرویس فیلتر شنی-بهترین فیلتر استخر-فیلتر تحت فشار-فیلتر فایبرگلاس استخر لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

محاسبه فیلتر شنی برای استخر | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

محاسبه فیلتر شنی جهت تصفیه آب استخر و جکوزی بسیار ساده می باشد. محاسبه فیلتر شنی بر اساس کاربری استخر و جکوزی (خصوصی، عمومی، مسابقات و…) ، نوع پوشش استخر (روباز یا سر پوشیده)، بار آلودگی استخر (تعداد نفرات شناگر در شبانه روز) و ساعات کارکرد استخر می باشد.

محاسبه فیلتر شنی استخر و جکوزی شبیه هم بوده و فقط درانتخاب فیلتر باید به دمای کاری هر فیلتر دقت شود، زیرا دمای آب جکوزی حدود 40 تا 45 درجه سانتی گراد می باشد که با احتساب نواسانات و یا احتمال خرابی سیستم کنترل دما امکان افزایش این دما وجود دارد.

اولین قدم برای محاسبه فیلتر شنی محاسبه حجم آب استخر یا جکوزی می باشد. اگر استخر یا جکوزی به شکل مستطیل می باشد کافی است طول،عرض و عمق متوسط را بر حسب متر در هم ضرب کرده که عدد حاصل حجم استخر بر حسب متر مکعب می باشد.

دوره بازگشت یا نرخ گردش مقدار زمان مورد نیاز برای یکبار گردش کل حجم آب استخر در سیستم فیلتراسیون می باشد. اما این موضوع به آن معنی نمی باشد که پس از گذشت زمان محاسبه شده تمام حجم آب استخر ( تک تک قطرات آب موجود در استخر یا جکوزی) یکبار از روی فیلتر عبور داده شده اند اما بطور میانگین و بر حسب آزمایش نزدیک به 60 درصد آب تصفیه شده و به  همین نسبت کیفیت آب اصلاح می شود اما پس از حدود 7 یا 8 بار تکرار دوره گردش می توان گفت تمام آب استخر حداقل یکبار از فیلتر شنی استخر عبور کرده است.

با تقسیم حجم کل آب استخر بر نرخ گردش یا دوره بازگشت میزان گذر آب (دبی) فیلتر بدست آورد. در اکثر کاتالوگ ها  ظرفیت دبی فیلتر شنی بیان شده است و با داشتن این دبی (محاسبه از روش فوق) می توان فیلتر شنی مورد نیاز را انتخاب کرد.اما برای محاسبه فیلتر شنی بصورت دقیق تر و یا در صورت نداشتن جدول و کاتالوگ شرکت سازنده قطر فیلتر شنی را می توان از رابطه زیر محاسبه کرد.برای محاسبه قطر فیلتر شنی تند ( فیلتر شنی فلزی ) به ازای هر فوت مربع سطح فیلتر شنی 5 – 5/1 گالن در دقیقه دبی در نظر می گیریم و برای فیلتر شنی نرخ بالا ( فیلتر شن ها فایبر گلاس) 20 – 15 گالن در دقیقه به ازای هر فوت مربع دبی در نظر گرفته میشود. در محاسبه فیلتر شنی ارتفاع فیلتر برابر 1 تا 2/1 قطر فیلتر می باشد.

در محاسبه فیلتر شنی زمان بکواش پس از طی 15 الی 20 دوره باز گشت یکبار در نظر گرفته می شود. اما این زمان فقط به صورت تئوری بوده و براساس میزان آلودگی آب و حجم اودگی قابل تغییر است.

بهترین معیار برای زمان بکواش، افت فشار فیلتر شنی می باشد. به همین منظور در زمان راه اندازی فیلتر شنی با نصب یک گیج فشار ( نمایشگر فشار متناسب با فشار پمپ ها و سیستم فیلتراسیون) و اندازه گیری فشار در حالت تمیز فیلتر می توان زمان بکواش فیلتر شنی را به دست آورد. با افزایش فشار فیلتر شنی که نشانگر افزایش افت فشار آن و گرفتگی سطح فیلتر شنی می باشد اقدام به بکواش زدن کرد.

محاسبه فیلتر شنی برای استخر– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – محاسبه فیلتر شنی برای استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات ترتیب دانه بندی فیلتر شنی-شن فیلتر استخر-سرویس فیلتر شنی-بهترین فیلتر استخر-فیلتر تحت فشار-فیلتر فایبرگلاس استخر پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – محاسبه فیلتر شنی برای استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.