محاسبه ظرفیت بالمیل | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

محاسبه ظرفیت بالمیل | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

برای محاسبه ظرفیت بالمیل، ابتدا باید مقادیر زیر را جمع آوری کنید:

  1. میزان تولید روزانه: مقدار تن در روز که بالمیل تولید می‌کند.

  2. زمان کارکرد روزانه: زمانی که بالمیل در روز کار می‌کند (ساعت در روز).

  3. عمر مفید: مدت زمان کارکرد بالمیل تا قبل از انتظامات و تعمیرات.

  4. ضریب بازدهی: درصدی که بالمیل به طور میانگین در طول عمر مفید خود به آن می‌رسد.

با داشتن این اطلاعات، می‌توان ظرفیت بالمیل را به صورت زیر محاسبه کرد:

ظرفیت بالمیل (تن) = میزان تولید روزانه (تن/روز) × زمان کارکرد روزانه (ساعت/روز) × تعداد روزهای کاری در سال (روز/سال) × ضریب بازدهی (درصد) × عمر مفید (سال)

به طور مثال، اگر بالمیل شما با ظرفیت تولید روزانه 10 تن، در طول 8 ساعت کارکرد روزانه و در طول 300 روز کاری در سال، با ضریب بازدهی 85 درصد و عمر مفید 10 سال عمل می‌کند، ظرفیت آن به صورت زیر محاسبه می‌شود:

ظرفیت بالمیل = 10 تن/روز × 8 ساعت/روز × 300 روز/سال × 0.85 × 10 سال = 20400 تن

بنابراین، ظرفیت بالمیل با این شرایط، 20400 تن است.

محاسبه ظرفیت بالمیل مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع محاسبه ظرفیت بالمیل در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محاسبه ظرفیت طراحی آسیاب گلوله ای- محاسبه حجم در ظرفیت آسیاب گلوله ای-نحوه محاسبه ظرفیت بالمیل-سازنده بالمیل با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از محاسبه ظرفیت بالمیل را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

محاسبه ظرفیت بالمیل طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید محاسبه ظرفیت بالمیل و محاسبه ظرفیت طراحی آسیاب گلوله ای- محاسبه حجم در ظرفیت آسیاب گلوله ای-نحوه محاسبه ظرفیت بالمیل-سازنده بالمیل لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

 

محاسبه ظرفیت بالمیل

بالمیل چیست؟

دستگاه بالمیل یکی از مهمترین دستگاه ها در صنعت تولید و فرآوری پودر های میکرونیزه فلزی و غیر فلزی محسوب میشود. اگر چه فراوری پودرهای میکرونیزه در دو گروه کلی فلزی و غیر فلزی میباشد، با این حال چنانچه اشاره شد، دستگاه بالمیل یکی از مهمترین ماشین آلات در خط بوده و مناسب برای هر دو گروه میباشد.

در گروه تولید و فراوری پودرهای میکرونیزه، میتوان به محصولاتی از جمله باریت، بنتونیت، اخرا، کلوئن، انواع پیگمنت، تالک، کربنات کلسیم، دی اکسید تیتانیوم و امثال آن اشاره نمود. چنانچه میدانیم، تمامی این محصولات بصورت سنگ معدنی از معادن فعال موجود بر سطح زمین استخراج میگردند. خوشبختانه ما در کشوری زندگی میکنیم که نه تنها به لحاظ داشتن معادن فلزی و غیر فلزی از غنی ترین کشورهای دنیا به حساب می آید، بلکه از پهناور ترین کشورهای جهان میباشد و طبق گزارشات صادره، ایران در رتبه هجدهم پهناور ترین کشورهای چهان به حساب می آید و این در نوع خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شاید جالب باشد بدانیم که ده کشور رتبه اول در این میان، از رتبه اول تا دهم به ترتیب، روسیه، کانادا، ایالات متحده امریکا، چین، برزیل، استرالیا، هند، آرژانتین، قزاقستان و الجزایر میباشند.

 چرا محاسبه ظرفت بالمیل اهمیت دارد؟

در صنعت تولید و فرآوری پودرهای میکرونیزه بعد از شناسایی و اکتشاف معدن مربوطه، گام بعدی استخراج سنگهای معدنی از معدن است که در این پروسه از انجام کار، به دو طریق معمول میتوان مبادرت به استخراج نمود یکی به طریق انفجار، و دیگری از طریق دستگاهها و ماشین آلات حفاری ویژه معادن میباشد.

در ادامه بعد از استخراج، سنگ معدن مربوطه به ابعاد مورد نظر در حدود سی الی پنجاه سانتیمتر خرد شده و عموما توسط کامیون به کارخانجات مربوطه حمل میگردد. عموما کارخانجات تولید پودرهای میکرونیزه به لحاظ پروسه تولید و چیدمان خط مشابه بوده اما به لحاظ ظرفیت و تنوع تولید متفاوت از یکدیگر میباشند. چیدمان خط به لحاظ ماشین آلات و دستگاههای مورد نظر در این کارخانجات به شرح زیر میباشد.

خردایش اولیه : شامل محل دپوی مواد، هاپر، فیدر تغذیه زیر هاپر، سنگ شکن اولیه و یا همان دستگاه فکی، نوار نقاله، آسیاب چکشی، الواتور و سیلوی مواد خام جهت تغذیه بال میل است.

خردایش ثانویه : شامل تجهیزاتی از قبیل مارپیچ خوراک دهنده، آسیاب بالمیل، الواتور، سیلو تغذیه بار الواتور و مارپیچ تغذیه بار است .

جدایش : شامل سپراتور، سیکلون، فیلتر، فن و مارپیچ است.

ذخیره سازی و بسته بندی : شامل سیلوی یک طرفه ذخیره محصول زیر سیکلون و فیلتر، دستگاه پکینگ بار سیکلون و فیلتر میباشد.

همچنین باید اشاره نمود که در تجهیز کارخانجات تولید پودرهای میکرونیزه تجهیزات تکمیلی از قبیل : فونداسیون و آرماتور بندی، ساخت و نصب تاسیسات و هوای فشرده، سازه و اسکلت فلزی، تابلوهای برق و کابل کشی و راه اندازی الکتریکال مجموعه و بکارگیری اینورتورهای مورد نظر از اهم کار بوده و بدیهی است که در لیست ماشین آلات و دستگاههای مورد نیاز در فرایند مستقیم تولید در نظر گرفته نمیشوند و اگرچه تجهیز و راه اندازی این کارخانجات بدونه بکار گیری تجهیزات تکمیلی کاملا غیر ممکن است.

با توجه به موضوع اقتصادی بودن تولید و بازار مورد نیاز انواع محصولات پودرهای میکرونیزه بدیهی است که یک حداقل ظرفیت تولیدی در نظر گرفته شود تا تمامی هزینه های تولید را توجیه نموده و از حداقل سود مورد نظر نیز بهره مند شد. بنابراین با توجه به تجارب حاصله از این نوع صنعت، حداقل میزان تناژ تولید در حال حاضر، صد تن در روز میباشد. و اگر چه اغلب تولید کنندگان پودرهای میکرونیزه محصولات تولیدی خود را صادر میکنند، از اینرو خوشبختانه ناگزیر از افزایش حجم و تنوع محصولات میباشند. در نتیجه با نیم نگاهی به موضوع صادرات و افزایش حجم و تنوع تولید، بسیار حائز اهمیت است که از همان ابتدای طراحی و تجهیز کارخانه، حداقل میزان حجم تولید را بر مبنای سیصد تن در روز در نظر داشت تا از همان ابتدا در کاهش هزینه های طراحی و توسعه کارخانه با دقت عمل نموده و پس از گذشت زمانی نه چندان دور، مبادرت به توسعه آن نمود و از انواع محصولات در تناژهای بالاتر بهره جست. تا از اینرو بتوان به اقتصادی بودن آن اطمینان خاطر یافت.

از عمده ترین مصارف پودرهای میکرونیزه در صنایعی از قبیل سرامیک سازی، چینی، صنایع آرایشی، بهداشتی و دارویی، صنایع رنگ و رزین و تولید انواع چسب، لاستیک، پلاستیک و پی وی سی، کاغذ سازی ،گرانول، چرم مصنوعی، شیشه سازی، تولید رنگهای معماری، پوشش های صنعتی و خیلی موارد دیگر میباشد.

محاسبه ظرفیت بالمیل– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – محاسبه ظرفیت بالمیل– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات محاسبه ظرفیت طراحی آسیاب گلوله ای- محاسبه حجم در ظرفیت آسیاب گلوله ای-نحوه محاسبه ظرفیت بالمیل-سازنده بالمیل پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – محاسبه ظرفیت بالمیل– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.