محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی بر اساس میزان حرارتی مورد نیاز برای گرم کردن فضای مورد نظر صورت می‌گیرد. برای محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی، ابتدا باید مساحت فضایی که قرار است گرم شود را به متر مربع محاسبه کنید. سپس، با توجه به میزان حرارتی که برای گرم کردن هر متر مکعب فضا نیاز است (با واحد وات یا کیلووات)، می‌توانید میزان حرارتی کل مورد نیاز را به دست آورید.

محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی بر اساس دو عامل زیر صورت می‌گیرد:

  1. میزان حرارتی که نیاز است منبع کویلی آن را تامین کند.
  2. راندمان حرارتی که منبع کویلی می‌تواند تامین کند.

محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محاسبه حجم مخزن ذخیره آبگرم مصرفی-انتخاب منبع دوجداره-محاسبه حجم منبع دوجداره-منبع آبگرم کویل دار-محاسبه حجم منبع کویل دار با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی و محاسبه حجم مخزن ذخیره آبگرم مصرفی-انتخاب منبع دوجداره-محاسبه حجم منبع دوجداره-منبع آبگرم کویل دار-محاسبه حجم منبع کویل دار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

محاسبه سطح حرارتی

در هر نوع از ساختمان لازم است مقداری آبگرم در یک مخزن بصورت ذخیره وجود داشته باشد. در مخزن ذخیره، آبگرم تولید شده به تعادل دمایی می رسد و با سرد و گرم نشدن آنی، شرایطی مطلوب برای استفاده ساکنین خواهد داشت. در ضمن بخاطر آنکه در منبع ، آبگرم بصورت تدریجی تولید و دپو می گردد ، ظرفیت دیگ و پمپهای مورد استفاده کمتر شده و در نتیجه هزینه احداث موتورخانه کاهش می یابد.

انواع منبع آبگرم :

در ایران منابع آبگرم عمدتا در دو مدل منبع دوجداره و منبع کویل دار تولید می شوند.

تفاوت منبع کویل دار و منبع دوجداره:

منبع دوجداره : مخزن دوجداره شامل دو استوانه تو در تو است که در استوانه داخلی ، آبگرم بهداشتی و در استوانه بیرونی آب داغ دیگ قرار دارد. از طریق انتقال حرارت این دو سیال توسط جداره مابین آنها ،آب بهداشتی گرم می شود.

منبع کویل دار: مخزن کویلدار شامل یک مخزن فلزی برای ذخیره آبگرم و یک کویل مسی در داخل آن بعنوان منبع گرمایی می باشد. طرز کار مخزن کویلدار به اینصورت است که آب داغ دیگ در داخل کویل گردش می کند و از طریق جداره لوله مسی ، حرارت به آب بهداشتی که دور کویل قرار دارد منتقل می شود. لذا لوله مسی نقش سطح انتقال حرارت را دارد.

مزایای منبع کویلدار نسبت به مخزن دوجداره:

در منبع دوجداره ، منبع اصلی حرارت در محیط بیرونی مخزن است و یکطرف آن با هوا در تماس می باشد. پس مقداری از حرارت به اینصورت تلف می شود. اما در مخزن کویلدار ، کویل مسی بعنوان منبع تولید حرارت در داخل آب بهداشتی قرار دارد و بیشتر حرارت خود را به آب منتقل می کند.

هنگامی که جداره داخلی منبع دوجداره سوراخ شود، عملا تعمیر پذیر نیست. اما مخزن کویلدار فقط یک بدنه دارد که از بیرون قابل تعمیر است. انتقال حرارت مس در منبع کویلدار از انتقال حرارت فولاد در منبع دوجداره بالاتر است. کویل داخلی مخزن کویلدار قابل تعمیر،تعویض و افزایش سطح حرارتی است

نحوه محاسبه منبع کویل دار:

برای محاسبه حجم منبع کویل دار ابتدا باید نوع کاربری ساختمان را مشخص کنیم. حجم مخزن آبگرم برای یک آپارتمان با یک واحد اداری فرق می کند. لذا با استفاده از جداول استاندارد اشری و با دانستن نعداد هر مصرف کننده ،ضرایب مربوطه را استخراج و پس از آن دبی و حجم منبع آبگرم را بدست می آوریم. سپس با استفاده از فرمولهای انتقال حرارت ، ظرفیت حرارتی منبع کویلدار را محاسبه می کنیم:         Q=8.338*GPH*(T2-T1)

محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات محاسبه حجم مخزن ذخیره آبگرم مصرفی-انتخاب منبع دوجداره-محاسبه حجم منبع دوجداره-منبع آبگرم کویل دار-محاسبه حجم منبع کویل دار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – محاسبه سطح حرارتی منبع کویلی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.