مبدل های حرارتی  | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل های حرارتی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

از مبدل‌های حرارتی در صنایع مختلفی از جمله پتروشیمی، نفت و گاز، صنایع غذایی، صنایع الکترونیک و … استفاده می‌شود. همچنین، این دستگاه‌ها در سیستم‌های تهویه مطبوع، خنک‌کننده‌ها، دستگاه‌های تولید برق و … نیز استفاده می‌شوند.مبدل حرارتی یک دستگاه است که برای انتقال حرارت از یک محیط به محیط دیگر استفاده می‌شود. مبدل حرارتی می‌تواند به صورت گرمایی یا سرمایی عمل کند و به دو شکل اصلی تقسیم می‌شود:

  1. مبدل حرارتی خزشی: در این نوع مبدل حرارتی، یکی از مواد (عموماً آب) از یک سر دستگاه وارد می‌شود و به صورت خزشی از روی یک سری لوله یا توأمین کننده حرارت عبور می‌کند تا از طریق آن، حرارت را به ماده دیگر (عموماً هوا) منتقل کند.
  2. مبدل حرارتی صفحه‌ای: در این نوع مبدل حرارتی، دو ماده از طریق یک سری صفحه به هم نزدیک می‌شوند و انرژی حرارتی از یک ماده به ماده دیگر منتقل می‌شود.

مبدل های حرارتی : مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع انواع مبدل های حرارتی- انواع مبدل های حرارتی در پالایشگاه- مبدل های حرارتی – همه چیز درباره مبدل های حرارتی- مبدل های حرارتی در پتروشیمی – مبدل های حرارتی فشرده- مبدل های حرارتی در پالایشگاه-مبدل های حرارتی چیست خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مبدل حرارتی  باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مبدل های حرارتی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مبدل حرارتی  در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مبدل های حرارتی- انواع مبدل های حرارتی در پالایشگاه- مبدل های حرارتی – همه چیز درباره مبدل های حرارتی- مبدل های حرارتی در پتروشیمی – مبدل های حرارتی فشرده- مبدل های حرارتی در پالایشگاه-مبدل های حرارتی چیست با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مبدل حرارتی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

مبدل های حرارتی  طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

مبدل های حرارتی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل های حرارتی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی (heat exchanger)

جز تجهیزاتی است که برای انتقال حرارت بهینه از یک محیط به محیط دیگر به کار می‌رود. مبدل‌های حرارتی حرارت را بین دو یا چند جریان سیال که درون دستگاه جریان دارند منتقل می‌کنند.

مبدل‌های حرارتی در صنایع زیادی همانند فرآیند، نیروگاه، تهویه مطبوع، تبرید، برودت، بازیافت حرارت و صنایع ساخت و تولید دارند. در صنایع نیروگاهی انواع زیادی از بویلرهای فسیلی، بخار‌سازهای هسته‌ای، کندانسورهای بخاری، ری‌ژنراتورها و برج‌های خنک کن به کار می‌روند. مبدل های حرارتی – در صنایع فرآیندی، مبدل‌های جریان دو فاز برای تبخیر، تقطیر، انجماد کریستال و به عنوان بسترهای سیال‌سان (fluidized beds)‌ با واکنش‌های کاتالیستی به کار می‌روند. سیستم‌های تهویه مطبوع و تبرید نیاز به کندانسور و اواپراتور دارند.

مبدل های حرارتی با اینکه کوچک و بی اهمیت بنظر می رسند بر سود آوری و اقتصادی شدن فرآیند تولید تاثیر بسزایی دارند زیرا میزان مصرف انرژی که از طریق سوخت تامین می شود و درصد بالایی از هزینه یک کارخانه را تشکیت می دهد مستقیما به بازده و عملکرد سیستم های حرارتی یک واحد بستگی خواهد داشت. به همین دلیل با پیشرفت تکنولوژی،روشهای جدیدی برای حداقل کردن میزان انرژی مصرفی در کارخانجات ابداع گردیده است که هنگام طراحی یک کارخانه باید در نظر گرفته شود.

در مبدل‌های حرارتی معمولاً دو سیال بدون تماس جرمی با یکدیگر تبادل حرارت می‌کنند. سیال سرد تر در تماس با سیال گرم انرژی حرارتی گرفته و دمای آن بالا می‌رود و در عوض سیال گرم تر با از دست دادن حرارت، سرد می‌شود. این تبادل بر اساس اصول ابتدایی انتقال حرارت یعنی رسانش گرمایی و همرفت قابل توصیف است. مبدل های حرارتی – در مبدل‌ها در حالت ایده‌آل و بدون در نظر گرفتن پرت انرژی، مقدار گرمایی که سیال گرم از دست می‌دهد و مقدار گرمایی که سیال سرد می‌گیرد برابر بوده و طبق رابطه بنیادی زیر برای هر سیال قابل محاسبه است.

مزایای مبدل های حرارتی                                                            

۱- در حجم کم ایجاد سطح بزرگی برای انتقال حرارت می کنند.

۲- طراحی مکانیکی خوبی دارند.

۳- روش ساخت تثبیت شده خوبی دارند.

۴- قابلیت استفاده برای دامنه وسیعی از مواد را دارند.

۵- به راحتی تمیز می شوند.

مبدل های حرارتی – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – مبدل های حرارتی – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات انواع مبدل های حرارتی- انواع مبدل های حرارتی در پالایشگاه- مبدل های حرارتی – همه چیز درباره مبدل های حرارتی- مبدل های حرارتی در پتروشیمی – مبدل های حرارتی فشرده- مبدل های حرارتی در پالایشگاه-مبدل های حرارتی چیست پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – مبدل های حرارتی – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.