مبدل حرارتی u شکل | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی u شکل | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی u شکل: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع مبدل حرارتی u شکل را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات همه چیز درباره مبدل های حرارتی-مبدل های حرارتی در پالایشگاه-معایب مبدل حرارتی صفحه ای-قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله-انواع مبدل حرارتی صفحه ای-مبدل های حرارتی صفحه ای که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

مبدل حرارتی u شکل: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع همه چیز درباره مبدل های حرارتی-مبدل های حرارتی در پالایشگاه-معایب مبدل حرارتی صفحه ای-قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله-انواع مبدل حرارتی صفحه ای-مبدل های حرارتی صفحه ای خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مبدل حرارتی u شکل باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مبدل حرارتی u شکل مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مبدل حرارتی u شکل در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه چیز درباره مبدل های حرارتی-مبدل های حرارتی در پالایشگاه-معایب مبدل حرارتی صفحه ای-قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله-انواع مبدل حرارتی صفحه ای-مبدل های حرارتی صفحه ای با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مبدل حرارتی u شکل را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

مبدل حرارتی u شکل طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی u شکل و همه چیز درباره مبدل های حرارتی-مبدل های حرارتی در پالایشگاه-معایب مبدل حرارتی صفحه ای-قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله-انواع مبدل حرارتی صفحه ای-مبدل های حرارتی صفحه ای لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

مبدل حرارتی u شکل | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی پوسته و لوله یکی از انواع رایج و پراستفاده مبدل های حرارتی می باشد که از یک پوسته بزرگ و تعدادی لوله تشکیل می شود. این نوع مبدل حرارتی را می توان پراستفاده ترین مبدل حرارتی مورد استفاده در صنعت نامید. مبدل حرارتی پوسته و لوله به انواع مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود می باشند. مبدل حرارتی U شکل یکی از انواع مختلف مبدل حرارتی پوسته و لوله می باشد که در ادامه قصد داریم به توضیح آن بپردازیم.

در مبدل حرارتی U شکل لوله ها به شکل حرف یو انگلیسی خمکاری شده اند و تنها در یک طرف آن از تیوب شیت استفاده می شود. در این نوع مبدل حرارتی نحوه کار بدین صورت است که یکی از دو سیال وارد لوله ها شده و سیال دیگر نیز وارد پوسته خواهد شد و در نهایت حرارات از طریق جداره لوله ها میان دو سیال تبادل می گردد. در این نوع طرح به علت U شکل بودن لوله ها، نمی توان لوله ها را به صورت مکانیکی تمیز کرد اما مزیت این نوع مبدل این است که در آن فقط از یک تیوب شیت استفاده شده است.  در مبدل حرارتی U شکل سیال ورودی به لوله ها بعد از رسیدن به آخر مسیر، با خمی ۱۸۰ درجه ای رو به رو می شود و مجددا از همان طرفی که وارد شده خارج می شود. به این حرکت رفت و برگشتی سیال در اصطلاح طرح دو پاس گفته می شود.

مزایای استفاده از مبدل حرارتی U شکل

استفاده از مبدل های حرارتی پوسته و لوله و به ویژه مبدل حرارتی U شکل دارای مزایایی می باشد که در ادامه به ذکر مهم ترین آنها خواهیم پرداخت:

 • قابلیت تحمل نمودن دماهای بالا و فشارهای سیالاتی به دلیل ساختار مستحکم این نوع مبدل
 • قابلیت رساندن سطح انتقال حرارات به بیشترین حد در یک فضای محدود با استفاده از لوله هایی که با فاصله اندکی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند
 • قیمت اولیه پایین تر نسبت به انواع دیگر مبدل حرارتی از جمله مبدل حرارتی هوا خنک و مبدل حرارتی صفحه ای
 • امکان رسوب زدایی در دوره های زمانی بلند مدت و کوتاه مدت به شکل شیمیایی و فیزیکی
 • امکان طراحی و تولید با استفاده از متریال اولیه خاص نظیر استیل که در کاربردهای خاصی که سیال ها خاصیت خورندگی باشند بسیار مفید خواهد بود
 • امکان شناسایی راحت محل نشت و ترمیم آن در صورت بروز نشتی در تیوب ها
 • طراحی مکانیکی مناسب
 • روش طراحی و ساخت تثبیت شده مناسب
 • قابلیت استفاده برای دامنه گسترده ای از مواد گوناگون
 • امکان تجهیز راحت و ساده
 • ایجاد سطح بزرگ برای انتقال حرارت حتی در حجم کم

با توجه به موارد مذکور طبیعی است که مبدل حرارتی U شکل جزو پرکاربردترین انواع مبدل حرارتی در حوزه صنعت باشد. از این نوع مبدل حرارتی به شکلی وسیع در انتقال حرارت در کندانسورها و مولدهای بخار استفاده می شود.

مبدل حرارتی u شکل– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – مبدل حرارتی u شکل– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات همه چیز درباره مبدل های حرارتی-مبدل های حرارتی در پالایشگاه-معایب مبدل حرارتی صفحه ای-قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله-انواع مبدل حرارتی صفحه ای-مبدل های حرارتی صفحه ای پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – مبدل حرارتی u شکل– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.