مبدل حرارتی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع مبدل حرارتی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات مبدل حرارتی استخر- قیمت مبدل حرارتی موتورخانه- مبدل حرارتی آبگرم مصرفی- مبدل حرارتی پکیج- عکس مبدل حرارتی- مبدل حرارتی استخر چیست- مبدل حرارتی لوله ای- فرمول راندمان مبدل حرارتی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

مبدل حرارتی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع مبدل حرارتی استخر- قیمت مبدل حرارتی موتورخانه- مبدل حرارتی آبگرم مصرفی- مبدل حرارتی پکیج- عکس مبدل حرارتی- مبدل حرارتی استخر چیست- مبدل حرارتی لوله ای- فرمول راندمان مبدل حرارتی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مبدل حرارتی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مبدل حرارتی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مبدل حرارتی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبدل حرارتی استخر- قیمت مبدل حرارتی موتورخانه- مبدل حرارتی آبگرم مصرفی- مبدل حرارتی پکیج- عکس مبدل حرارتی- مبدل حرارتی استخر چیست- مبدل حرارتی لوله ای- فرمول راندمان مبدل حرارتی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مبدل حرارتی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

مبدل حرارتی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

مبدل حرارتی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی چیست?

مبدل حرارتی تجهیزی است که برای تبادل حرارت بین دو یا چند سیال مورد استفاده قرار می‌گیرد. مبدل‌های حرارتی در فرآیندهای سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تجهیز بطور گسترده در تاسیسات و تهویه مطبوع، صنایع تبرید، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه‌های تولید برق و… کاربرد دارند. مبدل حرارتی–  برخی از انواع پرکاربرد آن عبارتند از: مبدل‌های حرارتی صفحه ای، مبدل‌های حرارتی لوله ای و مبدل‌های هوا خنک.

مبدل حرارتی چگونه کار می کند?

همانطور که از نامش پیدا است، مبدل حرارتی وسیله ای است که گرما را از یک محیط جذب کرده و گرمای جذب شده را به محیط دیگر منتقل می‌کند. بدون مبدل های حرارتی ، بسیاری از فرآیندهای صنعتی امکان پذیر نیست. از آنجایی که  انتخاب نوع خاصی از آن به ماهیت سیال کاری ، فشار ، دما ، نرخ انتقال حرارت مورد نیاز بستگی دارد مهم است که اصول کار اساسی یک مبدل حرارتی را درک کنید تا بتوانید با توجه به نوع فعالیتتان انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

مبدل حرارتی پوسته-لوله:

مبدل حرارتی پوسته-لوله از تعداد زیادی لوله های با سایز کوچک تشکیل شده است که بصورت یک تیوب باندل درون یک پوسته استوانه ای شکل قرار گرفته اند. مبدل حرارتی– یکی از جریان های سرد یا گرم از طریق اتصالات مبدل وارد مجموعه لوله ها شده و سیال دیگر وارد پوسته مبدل می شود. انتقال حرارت از طریق مکانیزم های کانوکشن و کانداکشن بین دو سیال انجام می گیرد. مبدل های پوسته لوله اغلب برای دما و فشارهای بالا مناسب می باشند.

مبدل هواخنک:

در این مبدل ها سیال گرم درون لوله ها و یا کانال هایی با سطوح فین دار حرکت می کند. در طرف دیگر سیال گاز که معمولا هوای محیط می باشد توسط یک فن از روی لوله ها عبور می کند. دمای هوای عبوری از روی لوله ها در اثر تبادل حرارت با سیال گرم افزایش یافته و مجددا به محیط تخلیه می شود. از این مبدل در کاربردهایی استفاده می گردد که امکان استفاده از آب و یا سایر سیالات خنک کننده وجود نداشته باشد.

مبدل حرارتی صفحه ای:

یک مبدل حرارتی صفحه ای از مجموعه ای از صفحات اعوجاج دار ساخته می شود. صفحات که معمولا از جنس استنلس استیل هستند توسط واشرهای لاستیکی مخصوص، کانال های آب بندی شده ای را تشکیل می دهند.مبدل حرارتی– الگوی خاص صفحات باعث آشفته شدن جریان حتی در اعداد رینولدز بسیار پایین می گردد. در نتیجه، ضریب انتقال حرارت نسبت به کانال صاف و لوله به طور قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت. در مقابل این افزایش انتقال حرارت، افت فشار نیز افزایش پیدا می کند. افزایش ضریب انتقال حرارت منجر به کاهش قابل توجه اندازه مبدل حرارتی نسبت به مبدل های پوسته و لوله سنتی می گردد. همچنین، افزایش نیروی برشی روی صفحات نیز سبب می گردد که نرخ تشکیل رسوبات کاهش پیدا نماید.

مبدل حرارتی– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – مبدل حرارتی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات مبدل حرارتی استخر- قیمت مبدل حرارتی موتورخانه- مبدل حرارتی آبگرم مصرفی- مبدل حرارتی پکیج- عکس مبدل حرارتی- مبدل حرارتی استخر چیست- مبدل حرارتی لوله ای- فرمول راندمان مبدل حرارتی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – مبدل حرارتی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.