مبدل حرارتی کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی کویل دار: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع مبدل حرارتی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات مبدل حرارتی پره دار- مبدل حرارتی آب خنک- مبدل حرارتی ژنراتور- معایب مبدل حرارتی پوسته و لوله- محاسبات مبدل حرارتی صفحه ای- مبدل حرارتی دست دوم- مبدل حرارتی صفحه ایی- مبدل حرارتی جوشی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

مبدل حرارتی کویل دار: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع مبدل حرارتی پره دار- مبدل حرارتی آب خنک- مبدل حرارتی ژنراتور- معایب مبدل حرارتی پوسته و لوله- محاسبات مبدل حرارتی صفحه ای- مبدل حرارتی دست دوم- مبدل حرارتی صفحه ایی- مبدل حرارتی جوشی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مبدل حرارتی  باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مبدل حرارتی کویل دار مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مبدل حرارتی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبدل حرارتی پره دار- مبدل حرارتی آب خنک- مبدل حرارتی ژنراتور- معایب مبدل حرارتی پوسته و لوله- محاسبات مبدل حرارتی صفحه ای- مبدل حرارتی دست دوم- مبدل حرارتی صفحه ایی- مبدل حرارتی جوشی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مبدل حرارتی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

مبدل حرارتی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

منبع کویلی یا منبع کویل دار چیست ؟

منبع کویلی دستگاهی است که جزء یکی از روش های غیر مستقیم تامین آب گرم بهداشتی می باشد. از این مخزن برای تامین و نگهداری آب گرم مصرفی منازل و صنعتی استفاده می شود. مبدل حرارتی کویل دار– مخزن کویل دار از یکسری کویل های مسی و یک منبع ذخیره آب گرم تشکیل شده است که مخزن آن در ظرفیت های مختلف ساخته می شود و حجم این منبع به میزان نیاز هر مصرف کننده بستگی دارد.

مخزن کویل دار در نوع افقی و عمودی طراحی و تولید می شوند و اندازه آن بر حسب محل قرار گیری مشخص می شود. از آن جاییکه این منبع در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته می شود، هنگام سفارش به ابعاد درب ورودی و ابعاد سقف تا کف موتورخانه دقت فرمایید، تا در هنگام بردن منبع کویلی به موتورخانه با مشکل مواجه نشوید.

طرز کار منبع کویل دار چگونه است؟

به طور کلی؛ منبع کویلی یک مبدل حرارتی است که در آن یکسری کویل های مسی که در 2 شکل مختلف یو شکل و حلزونی طراحی و تولید می شوند، وجود دارد که به طور غیر مستقیم و بدون هیچ گونه تماسی آب ورودی داخل لوله ها را گرم می کند. به بیانی دیگر؛ کویل و یا لوله های مسی تعبیه شده در مخزن با آب داخل منبع برخورد داشته و یک تبادل حراتی بین این دو صورت می گیرد و به طور غیر مستقیم آب مصرفی منازل را گرم می کند.

انواع مخزن کویل دار موتورخانه

منبع کویلی خود به تنهایی از یک منبع ذخیره و تعدادی کویل ساخته می شود و در انواع مختلفی از نظر شکل ظاهری تقسیم بندی می شود، که عملکردی یکسان داشته اما فقط شکل ساختشان باهم فرق می کند. مبدل حرارتی کویل دار– در این قسمت از مقاله به شناخت این دو مدل می پردازیم.

منبع کویلی انواع مختلفی دارد

منبع کویلی عمودی ( ایستاده)

منبع کویل دار افقی

مبدل حرارتی کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مبدل حرارتی کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

شناخت مزایا و معایب منبع کویلی

منبع کویلی به عنوان یکی از سیستم های گرمایشی دارای یکسری مزایا و معایبی است که هنگام انتخاب و خرید آن باید به آن توجه کنید که در آینده با پشیمانی رو به رو نشوید.

مزایای منبع کویل دار

بالا بودن سرعت تولید آبگرم

طول عمر بالا

ساخت آن در ظرفیت های بالا و لیتراژ مختلف

جابه جایی و حمل راحت آن نسبت منبع دوجداره

سهولت نصب و تعویض

سطح رسوب گیری کم تر ( به دلیل عدم وجود منافذ)

شست وشوی آسان منبع

معایب منبع کویلی

مصرف انرژی بالا

اشغال کردن فضای زیادی از موتورخانه

نیاز به عایق کاری

نیاز به پمپ گردشی ( در فصل تابستان )

دشواری در تعمیر و تعویض منبع

تفاوت منبع کویلی با منبع دوجداره در چیست ؟

امروزه تمام متخصصان و کارشناسان توصیه می کنند که حدالمکان از منبع کویلی به جای منبع دوجداره استفاده شود. همین امر به خاطر مزیت های بیشتر منبع کویلی دلایلی از قبیل؛ سرعت بالای تولید گرما، طول عمر بالاتر، سهولت حمل و نقل، ساخت آن در ظرفیت های بالا و … منبع کویل دار نسبت به مخزن دوجداره است. منبع دوجداره و منبع کویلی هر دو یک هدف را دنبال می کنند که آن هم تولید آبگرم بهداشتی منازل می باشد.

منبع دوجداره هم مانند منبع کویلی به عنوان یک مبدل حرارتی غیر مستقیم شناخته شده است که از دو محفظه ی تو در تو که همدیگر را پوشش می دهند تشکیل شده است که وظیفه تولید و نگهداری آبگرم مصرفی را برعهده دارد. توجه داشته باشید، که اگر تصمیم به جایگزینی منبع کویلی به جای منبع دوجداره داشته باشید، دانستن این نکته لازم است که این عمل باید توسط افراد ماهر و متخصص صورت گیرد.

مبدل حرارتی کویل دار– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – مبدل حرارتی کویل دار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات مبدل حرارتی پره دار- مبدل حرارتی آب خنک- مبدل حرارتی ژنراتور- معایب مبدل حرارتی پوسته و لوله- محاسبات مبدل حرارتی صفحه ای- مبدل حرارتی دست دوم- مبدل حرارتی صفحه ایی- مبدل حرارتی جوشی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – مبدل حرارتی کویل دار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.