مبدل حرارتی کویل دار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

مبدل حرارتی کویل دار یک دستگاه است که برای انتقال حرارت بین دو مایع یا یک مایع و هوا استفاده می‌شود. در این دستگاه، هوای سرد از یک سمت مبدل حرارتی عبور کرده و حرارت را از مایع گرم جذب می‌کند، سپس هوای گرم به سمت دیگری از مبدل حرارتی خروجی داده می‌شود.

استفاده از مبدل حرارتی کویل دار در صنایع مختلف بسیار متنوع است، از جمله در سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های خنک کننده و گرمایشی، تولید پتروشیمی، تولید برق، سیستم‌های خنک کننده دستگاه‌های الکترونیکی، تجهیزات پزشکی و دارویی، تولید غذا و شیرینی پزی و غیره.

قیمت مبدل حرارتی کویل دار بستگی به اندازه، جنس، طراحی و برند آن دارد و با توجه به نیاز شما باید به صورت دقیق محاسبه شود.

مبدل حرارتی کویل دار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-قیمت مبدل حرارتی مسی-بهترین مارک دیگ بخار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مبدل حرارتی کویل دار باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مبدل حرارتی کویل دار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی کویل دار و قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-قیمت مبدل حرارتی مسی-بهترین مارک دیگ بخار لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

مبدل حرارتی کویل دار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع
کویل حرارتی برودتی نوعی مبدل انتقال حرارت پوسته لوله میباشد که بوسیله کویل‌های فلزی جا به جایی دما صورت میپذیرد و آنرا کویل برودتی حرارتی می نامند.مبدلهای پوسته لوله عموما در انواع مختلفی با کاربردهای برودتی و حرارت زا تولید میشوند. عمده مصارف مبدل‌ها برای کاهش یا افزایش دمای سیالات میباشد که میتواند :آبسرد،بخار،آبگرم،روغن و انواع گازهای مبرد باشد.شرکت کویل سازی تهویه دی ایکس طراح و سازنده انواع مبدلهای پوسته لوله با هندسه و اشکال مختلف مطابق با طرح و نقشه شما میباشد.هریک از انواع کویل ها برای کاربردی خاص طراحی میشوند و نمیتوان استفاده مشابه از انها گرفت.بهعنوان مثال یک کویل منبع کویل دار بنحوی طراحی شده تا تنها درون یک منبع کویلی نصب گردد تا موجب افزایش دمای آب مخزن شود.اما یک کویل آبگرم ایرواشر به عنوان منبعی حرارتی به گونه‌ای طراحی شده تا هوای محیط یا ساختمان را گرم نماید.
علت عملکرد تحت فشار کویل جا به جایی انرژی در حجم کم میباشد.این تبادل حرارت و افزایش چگالی نسبی توسط فین های آلومینیومی و مسی انجام میشود. نحوه کارایی فین به اینگونه است که گرما یا سرمای مبدل پوسته لوله را جذب خود میکند و موجب افزایش بار برودتی به هوا میگردد. کویل حرارتی و برودتی به دسته بندی هوای متفاوتی تقسیم میشود. تفاوت اصلی در بخش تولید و نوع تجهیزات قابل استفاده کویل میباشد. این تغییرات شامل:نوع فین،تعداد فین در اینچ،اندازه و سایز لوله،نوع متریال مبدل همچنین کاربرد و مکان قابل نصب کویل است.
کاربردهای کویل حرارتی و برودتی چیست؟
همانطور که میدانید انواع کویل‌های تولیدی دارای کاربری‌های متفاوتی در صنایع و مصارف گوناگون میباشند.اما این تنها نکته قابل بحث نیست بلکه با تغییر مصرف، نوع طراحی و چیدمان لوله‌ها نیز تغییراتی خواهند داشت.برای همین هریک از انواع مبدل‌های پوسته لوله‌ای دارای نامی مجزا میباشد که در ادامه به آنها میپردازیم.
کویل آبی چیلد برودتی
مبدل‌های آبی قابل استفاده در انواع هواساز ، فن کویل ، کولینگ تاور و کویل داکت اسپلیت می باشند. عموما دلیل بهره گیری آنها ایجاد هوای مطبوع برای محیط‌های صنعتی و ساختمانی میباشد.درواقع کویل برودتی آبی چیلد قطعه‌ای از یک دستگاه مهم برای تهویه مطبوع است.
کویل منبع کویل دار گرمایشی
کویل های منابع کویل از انواع کویل حرارتی بشمار میروند و در تمامی مخازن تولید آبگرم کاربرد دارند.سیال درونی این مبدلها میتواند آب داغ یا بخار باشد که بستهبه نوع آن ضخامت کویل افزایش یا کاهش می یابد.کویل منبع آب گرم به طور کلی از لوله های 3.4 اینچ مسی تولید میشود و ضخامت های استاندارد برای ساخت این مبدل بین 0.75 الی 1.4 میلیمتر تعیین شده است.
مبدل کندانسوری هوا خنک برودتی
کندانسورها نوعی مبدل برودتی میباشند که در انواع چیلر،سردخانه،سیستم های خنک کاری و تبادل حرارت کارخانه‌جات و کاربرد دارد. کویل کندانسور برای کاهش دمای آب یا مبرد طراحی میشود نحوه انتقال دما پوسته لوله بوده و توسط هوای تازه سیال داخل مبدل خنک کاری میشود. برای رسیدن به برودت مناسب از یک یا چند فن مکنده مکانیکی بهره میگیرد.این نوع کویل میتواند دارای ابعاد اندازه ای بزرگ باشد و توان ظرفیت آن برحسب کیلووات یا تن تبرید محاسبه میگردد.
کویل حرارتی بخار کم فشار
در برخی از صنایع و سیستم های گرمایشی تهویه مطبوع برای افزایش راندمان حرارتی بجای آبگرم از بخار برای مدار خود استفاده میکنند.به همین منظور نوع محاسبه و طراحی آن مقداری با سایرین تفاوت دارد. کویل‌های بخار حرارتی از جوش های نقره 7درصد برای ساخت آن استفاده میشود. همچنین به علت حرارت بالای کویل بخار می بایست فشار کار را بر روی 1.5 الی 15 بار تنظیم نمایید تا از آسیب دیدگی لوله های مسی جلوگیری کنید.
کویل آب گرم
یکی دیگر از انواع هیت اکسچنجرها که برای گذر آبگرم طراحی شده است. کویل‌های گرمایشی دارای تعداد ردیف کمتری هستند و عموما از 2 الی 4 ردیف طراحی و تولید می شوند.اکثر مبدل‌های گرما زا در انواع هواساز،ایرواشر، یونیت هیتر، کویل فن کوئل و داکت اسپلیت نصب میشود.
مبدل اواپراتور dx
از این نوع کویل به نام کویل dx یا انبساط مستقیم یاد میشود . عمده مصرف آن :سردخانه،هواساز و یونیت کندانسینگ ها می باشد.در اواپراتورهای برودتی عموما سیال،گاز مبرد است که عمل سرمایشی را انجام میدهد این نوع کویل کاربرد گرمایی ندارد و فقط برای کاهش دمای هوای محیط و ساختمان طراحی میشود.
کویل الکتریکال حرارتی
کویل های الکتریکی یا برقی یکی دیگر از دستاوردهای نوین صنایع تهویه دی ایکس میباشد که برای انواع کانال هوارسان و هواساز طراحی شده است.این مبدل های حرارتی دارای سطح گرمایشی بیشتری هستند و از نمونه های قبلی دارای راندمان به مراتب بالاتری میباشند.هزینه ساخت و تولید مناسب در مقایسه با کویل بخار یا آبگرم موجب شده تا امروزه مخاطبین بیشتری به دنبال خرید کویل الکتریکی باشند.
نقش فین در عملیات حرارتی و برودتی
کلیت فین برای افزایش میزان سطح انتقال حرارت بروی انواع کویل برودتی نصب میگردد. چرا که برای بازدهی بیشتر در محیطی مشابه می بایست با راهکارهای دیگر دمای بهتری دریافت نماییم.فین‌ها دارای انواع بسیاری هستند و هریک کاربردی گوناگون دارند.اما لازم بذکر است بدانید نمیتوان از هر نوع فین برای تمام کویل‌ها بهره گرفت.تحقیقات مهندسین این صنعت و شرکت کویل سازی تهویه دی ایکس نشان میدهد استفاده از فین پلیت موج دار سینوسی موجب افزایش سطح حرارت و میزان توربولانسی جریان هوا برروی انواع کویل میشود.بنابراین با متراژ کویل قبلی تنها با بهره گیری دقیق از فین مناسب میتوانید راندمان کویل برودتی حرارتی را بالا ببریم.
انواع فین برای کویل‌های برودتی و حرارتی
فین آلومینیومی روکش دار
فین آلومینیومی سینوسی موج دار
فین مسی
گلد فین
بلو فین
فین آلومینیوم ساده
مبدل حرارتی کویل دار- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – مبدل حرارتی کویل دار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-قیمت مبدل حرارتی مسی-بهترین مارک دیگ بخار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – مبدل حرارتی کویل دار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.