لیست قیمت فیلتر شنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

لیست قیمت فیلتر شنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

لیست قیمت فیلترشنی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت سیلیس فیلتر شنی-قیمت فیلتر شنی استخر-ساختار فیلتر شنی-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی فایبرگلاس-سازنده فیلتر شنی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع لیست قیمت فیلتر شنی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

لیست قیمت فیلترشنی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع لیست قیمت فیلتر شنی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سیلیس فیلتر شنی-قیمت فیلتر شنی استخر-ساختار فیلتر شنی-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی فایبرگلاس-سازنده فیلتر شنی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از لیست قیمت فیلتر شنی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

لیست قیمت فیلتر شنی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید لیست قیمت فیلتر شنی و قیمت سیلیس فیلتر شنی-قیمت فیلتر شنی استخر-ساختار فیلتر شنی-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی فایبرگلاس-سازنده فیلتر شنی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

لیست قیمت فیلتر شنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلترهای شنی به عنوان مرحله ای در فرآیند تصفیه آب و فاضلاب و پکیج های تصفیه فاضلاب استفاده می شود. فرآيند فيلتراسيون به عنوان يكي از مهمترين و شناخته شده ترين روش ها در تصفيه و زلال سازي آب و فاضلاب كاربرد دارد. اساس كار فیلترهای شنی، تصفيه فيزيكي آب با به دام انداختن ذرات معلق در لايه هاي بستر فیلترهای شنی مي باشد. فاضلاب از قسمت فوقاني دستگاه وارد و پس از عبور از لايه هاي بستر فیلترهای شنی و انجام فرآيند زلال سازي، از قسمت زيرين فيلتر خارج مي شود. فیلتر شنی تمام ذرات معلق بزرگتر از 50 میکرون را جذب می کند. مخازن فيلترهاي تحت فشار از ورق فولادي به ضخامت مناسب ساخته شده و با پوشش هاي ضدخوردگي از نوع اپوكسي، رنگ آميزي مي شوند. براي آب ها و فاضلاب هاي خورنده و در كاربردهاي خاص بدنه صافي ها از جنس فايبرگلاس و يا استنلس استيل عرضه مي گردد. هر فيلتر داراي شبكه لوله كشي به همراه اتصالات و شير آلات براي آب ورودي، خروجي، شستشوي معكوس، تخليه هوا، فشارسنج و دريچه هاي بازديد جهت دسترسي به داخل فيلتر مي باشد.

تجمع ذرات معلق در بستر صافي، عامل افزايش افت فشار آب طي عبور از صافي مي باشد. هرگاه افت فشار بيش از حد معين شد، صافي از مسير تصفيه خارج و شستشو مي شود. براي شستشوي صافي جرِيان آب معکوس مي گردد، تا ضمن منبسط شدن بستر آلودگي هاي صافي زدوده گردد. به طور معمول جنس بستر صافي هاي تحت فشار  شن، آنتراسيت و يا خاک دياتومه مي باشد. عمق و اندازه صافی به گونه ای طراحی می شود که در هنگام شتسشو معکوس فضای کافی برای انبساط بستر وجود داشته باشد فیلترهای شنی قابلیت جداسازی مواد معلق تا قطر50 میکرون را دارا می باشد.

انواع فیلتر های شنی:

فیلترهای شنی در سه دسته اصلی فیلترهای شنی تحت فشار، فیلترهای شنی سریع و فیلترهای شنی کند طبقه بندی می شوند. هر سه نوع به طور گسترده در صنعت آب و تصفیه فاضلاب در سراسر جهان استفاده می شوند.

فیلترهای شنی تحت فشار: به سبب سرعت بالا در فیلترهای شنی تحت فشار، این فیلترها رایج ترین نوع فیلترهای شنی می باشد. فیلترهای شنی تحت فشار برای حذف ذرات جامد معلق تا اندازه 100 میکرون مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این فیلترها معمولا از جنس pp بوده و ماکسیمم ارتفاع مفید سیلیس در آن ها 100 سانتی متر است.

فیلترهای شنی سریع: فیلترهای شنی تند باعث حذف سریع ذرات معلق نسبتا بزرگ می شود. این فیلترها به دو دسته کلی فیلترهای شنی سریع فشاری و ثقلی طبقه بندی می شوند. این سیستم ها معمولا به عنوان پیش تصفیه و تصفیه تکمیلی مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلترهای شنی کند: برخلاف فیلترهای شنی تحت فشار و فیلترهای شنی سریع که به پمپ و گاها مواد منعقدکننده نیاز دارند و تصفیه فاضلاب با استفاده از فرآیند فیزیکی صورت می گیرد، فیلترهای شنی کند فرآیندهایی بدون فشار هستند و از فرآیند بیولوژیکی برای جداسازی ذرات معلق از فاضلاب استفاده می کند. تصفیه فاضلاب در این روش به کمک میکروارگانیسم ها صورت می گیرد و و نیاز به مصرف برق ندارد.

مزایای فیلترهای شنی:

 1. راندمان بالای تصفیه فاضلاب
 2. قابلیت نصب و بهره برداری آسان
 3. مورد استفاده در مراحل مختلف تصفیه فاضلاب
 4. نیاز به فضای کم به سبب طراحی استوانه ای
 5. مقاوم در برابر مواد خورنده شیمیایی
 6. هزینه نصب و نگهداری پایین
 7. کوتاه بودن زمان شست و شو
 8. مجهز به دریچه های بازدید بالا و پایین
 9. مجهز به شیر هواگیری و فشار سنج
 10. قابل تجهیز به سیستم اتوماتیک شست و شوی معکوس
 11. معایب فیلترهای شنی:
 12. ناکارآمد در حذف ذرات محلول و نمک ها
 13. هزینه ساخت بالا
 14. مصرف انرژی بالا
 15. نیاز به نیروی ماهر

لیست قیمت فیلترشنی– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – لیست قیمت فیلترشنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت سیلیس فیلتر شنی-قیمت فیلتر شنی استخر-ساختار فیلتر شنی-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی کشاورزی-قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-فیلتر شنی فایبرگلاس-سازنده فیلتر شنی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – لیست قیمت فیلترشنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.