لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دیگ فولادی آب گرم را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات لیست قیمت دیگ فولادی – قیمت دیگ آب گرم- قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی – دیگ استخری- قیمت دیگ چدن- قیمت دیگ موتورخانه که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع لیست قیمت دیگ فولادی – قیمت دیگ آب گرم- قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی – دیگ استخری- قیمت دیگ چدن- قیمت دیگ موتورخانه خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ فولادی آب گرم باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ فولادی آب گرمدر خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت دیگ فولادی – قیمت دیگ آب گرم- قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی – دیگ استخری- قیمت دیگ چدن- قیمت دیگ موتورخانه با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ فولادی آب گرم را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

دیگ فولادی آب گرم طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ فولادی آب گرم لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

دیگ فولادی چیست؟

دیگ فولادی یا بویلر یکی از اجزای مهم موتورخانه محسوب می شود که با گرمای حاصل از سوختن یک ماده سوختنی (گازوئیل، گاز) تبادل حرارت بین آتش و آب را انجام می دهد. بر اساس استاندارد های بین المللی جنس بدنه دیگ های فولادی آب گرم یا آب داغ (shell)، کوره (محفظه احتراق) و شبکه ها باید از فولاد های آلیاژی مخصوص ساخت مخازن تحت فشار و حرارت مطابق با DIN 17 MN4 استفاده گردد و برای جنس لوله ها با تیوب های بویلر از لوله های آتش خوار بدون درز DIN ST 35-8 استفاده شود. لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم- دیگ های فولادی آب گرم و آب داغ از ظرفیت 5000 تا 50000000 کیلو کالری بر ساعت تولید می شوند. و دارای سیستم و دریچه انفجار برای جلوگیری از انفجارات احتراق مشعل می باشد.

دیگ فولادی از نظر کاربردبه چند دسته تقسیم می شوند که از مهمترین آنها عبارتند از:

دیگ های آب گرم و دیگ های آب داغ (Hot water boiler)

دیگ های فولادی بخار (Steam boiler)

دیگ فولادی در ظرفیت های مختلف برای آپارتمان ها، استخر، برج های مسکونی و تجاری، هتل ها، کارخانه جات و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیگه فولادی بر خلاف دیگ چدنی، یک پارچه و در کار خانه تولید می شوند. جنس این دیگ ها از ورق و لوله فولادی آتش خوار است.

تقسیم بندی این دیگ ها به دو صورت آتش در لوله (fire tube) یا آب در لوله (water tube) می باشد.

لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

مواردی که برای انتخاب دیگ فولادی باید رعایت گردد:

با توجه به اینکه دیگ و مشعل به عنوان قلب سیستم گرمایشی محسوب می شوند و احتمال خرابی در طولانی مدت وجود دارد برای ساختمان هایی که بیش از هشت واحد می باشد یا متراژ بالای 1000 متر (متراژ مفید) می باشد، استفاده از دو دیگ فولادی آب گرم که هر کدام قادر به تامین 60 تا 70% از ظرفیت گرمایشی مورد نیاز کل ساختمان را داشته باشد، الزامی می باشد.

برای ساختمان های عمومی مانند هتل ها، بیمارستان ها و ظرفیت های بزرگ، سیستم های گرمایشی الزاما باید از سه دیگ با قدرت تامین 75% ظرفیت گرمایشی مورد نیاز کل را نصب کنیم که در صورت هرگونه مشکل یا خرابی بتواند یک دیگ نیاز گرمایشی را تامین نماید. لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم- استفاده از دو دیگ یا سه دیگ باعث صرفه جویی در مصرف سوخت و در صورت خرابی دیگ، کل سیستم متوقف نشود و دیگ دوم بتواند نیاز ساختمان را برطرف کند.

عواملی که باعث افزایش عمر دیگ فولادی می گردد

نصب دستگاه رسوب زدا روی لوله های موتور خانه ها استفاده از یک سختی گیر رزینی مناسب با حجم آب در گردش سیستم گرمایشی.

جهت امکان بازرسی و سرویس های دوره ای تیوپ های آسیب دیده دیگ فولادی در طول دوران بهره برداری باید از دریچه های هد هول، منهول و هند هول با ابعاد مناسب انتخاب گردد.

برای ساخت و طراحی دیگ های فولادی بر اساس نقشه های تایید شده باید مطابق با استاندارد های بین المللی باشد.

استفاده از متریال مناسب و خوب، لوله های آتش خوار، فولادهای آلیاژی، سطح حرارتی کافی تیوب ها و تعداد پاس های دیگ فولادی آب گرم.

با توجه به حجم هوای احتراق دیگ، دودکش باید از نظر قطر و ارتفاع مکش دود محاسبه واجرای دقیق انجام گیرد.

تنظیم شعله مشعل (آبی سوز بودن و جریان طولی مستقیم شعله مشعل دیگ آب گرم)

برای انتخاب مشعل باید ظرفیت محاسبه شده، مناسب ظرفیت دیگ باشد. لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم- دراین صورت ظرفیت حرارتی مشعل را حداقل 20% بالاتر از ظرفیت دیگ فولادی انتخاب می کنیم.

سرویس های دوره ای و بازرسی دیگ های فولادی، عملکرد صحیح شیر اطمینان، ترموستات ها و سطح کنترول ها و چگونگی و نحوه احتراق مشعل.

مزایای دیگ های فولادی

باتوجه به ظرفیت، می توان ضخامت دیگ فولادی را کاهش یا افزایش داد.

بازدهی و راندمان بالا به دلیل فولادی بودن جنس.

قابلیت فشارهای خیلی بالا.

تحمل شوک های حرارتی.

قابلیت احتراق با انواع سوخت ها را دارد.

لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لیست قیمت دیگ فولادی – قیمت دیگ آب گرم- قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی – دیگ استخری- قیمت دیگ چدن- قیمت دیگ موتورخانه پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – لیست قیمت دیگ فولادی آب گرم– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.