قیمت کاور دیگ موتورخانه | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت کاور دیگ موتورخانه | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

اور دیگ موتورخانه عموماً یک قطعه فلزی است که برای پوشاندن بخش‌های حساس دیگ و جلوگیری از ورود هوا و ذرات غیرمجاز به داخل دیگ استفاده می‌شود. این کاورها برای جلوگیری از تلفات حرارتی و بهینه‌سازی راندمان دیگ نیز مفید هستند. علاوه بر این، استفاده از کاور دیگ موتورخانه می‌تواند باعث افزایش ایمنی و کاهش خطرات ناشی از تماس مستقیم با سطح دیگ شود.

قیمت کاور دیگ موتورخانه به عوامل مختلفی مانند ابعاد کاور، نوع فلز استفاده شده، ضخامت فلز، نوع روش ساخت و محل تولید و فروش آن بستگی دارد.

به عنوان مثال، کاور دیگ موتورخانه با ابعاد بزرگتر و ضخامت بیشتر، قیمت بیشتری نسبت به کاورهای کوچکتر و با ضخامت کمتر دارد.

به طور کلی، قیمت کاور دیگ موتورخانه بین ۵۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومان قرار می‌گیرد. البته این قیمت‌ها بسته به شرایط بازار، کیفیت فلز و مشخصات فنی کاور، ممکن است متغیر باشد.

قیمت کاور دیگ موتورخانه مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع قیمت کاور دیگ موتورخانه در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت شوفاژکار-قیمت دیگ چدنی شوفاژکار 300-خرید و فروش دیگ چدنی-قیمت پره دیگ چدنی -قیمت دیگ چدنی 10 پره-قیمت موتورخانه مرکزی-اجزای دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت کاور دیگ موتورخانه را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت کاور دیگ موتورخانه طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت کاور دیگ موتورخانه و لیست قیمت شوفاژکار-قیمت دیگ چدنی شوفاژکار 300-خرید و فروش دیگ چدنی-قیمت پره دیگ چدنی -قیمت دیگ چدنی 10 پره-قیمت موتورخانه مرکزی-اجزای دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت کاور دیگ موتورخانه | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ های چدنی یکی از رایج ترین تجهیزات گرمایشی ساختمان می باشند و در ساختمان هایی که سیستم گرمایش آنها حرارت مرکزی با آب گرم است، مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگ های چدنی معمولا در صنایع و ساختمان های کوچک به منظور تامین آب گرم مصرفی و همچنین آب گرم مورد نیاز سیستم گرمایشی (رادیاتور، فن کویل، یونیت هیتر و غیره) استفاده می شود. آب گرم شده توسط دیگ های چدنی (دیگ شوفاژ چدنی) در یک سیکل بسته گردش دارد و از طریق کویل یا مبدل ها با آب و محیط تبادل حرارت می کند.

همانطور که از نام دیگ های چدنی مشخص است، جنس پره های این دیگ ها از چدن ریخته گری آتش خوار می باشد که در برابر دما، زنگ زدگی و خورندگی ناشی از گردش آب مقاوم می باشند. دیگ های چدنی دارای یک پره در جلو و یک پره در انتها و تعدادی پره متناسب با ظرفیت دیگ مابین این دو پره می باشند که پره های میانی دارای ابعاد و شکل یکسان می باشند. بین پره ها از بوشن یا مغزی به منظور آب بندی استفاده می شود.

دیگ های چدنی دارای محفظه ای جهت نصب مشعل می باشند که شعله مشعل در فضای بین پره های دیگ قرار می گیرد و حرارت خود را به آب در گردش منتقل می کند و گازهای حاصل از احتراق نیز توسط محفظه دود کش به فضای خارج منتقل می شوند. معمولا دیگ های چدنی دارای فشار کاری های پایین می باشند و حداکثر تا فشار 5 اتمسفر (بار) را می توانند تحمل کنند. از مزایای دیگ های چدنی می توان به قابلیت تعویض پره ها در صورت بروز ترک یا آسیب دیدگی اشاره کرد، همچنین این دیگ ها قابلیت اضافه کردن پره جهت دستیابی به ظرفیت بالاتر را دارند که در دیگ های فولادی این قابلیت وجود ندارد. معمولا تعداد پره های دیگ های چدنی آب گرم بین 4 الی 20 پره می باشد. استفاده از دیگ های چدنی در مناطق سردسیر که اختلاف دمای بین آب رفت و برگشت زیاد می باشد جهت جلوگیری از ترک خوردگی پره ها.

نحوه انتخاب دیگ و بهره برداری از آن:

ظرفیت دیگ چدنی می بایست متناسب با انرژی مورد نیاز برای سیستم گرمایشی ساختمان یا استخر و آب گرم مصرفی باشد. برای محاسبه ظرفیت دیگ چدنی در کاربری مسکونی می توان از رابطه سرانگشتی 150 کیلوکالری به ازای هر متر مربع زیر بنای خالص استفاده کرد، 20 درصد به ظرفیت محاسبه شده دیگ چدنی به عنوان ضریب اطمینان اضافه می شود. (محاسبه فوق برای شهرهایی با آب و هوای معتدل صادق می باشد.)

انتخاب مشعل متناسب با ظرفیت حرارتی دیگ چدنی (برای انتخاب مشعل مناسب می بایست ظرفیت مشعل 20 درصد از ظرفیت دیگ بالاتر در نظر گرفته شود.)

برای ساختمان هایی با 8 واحد مسکونی و یا بیشتر یا متراژ خالص بیش از 1000 متر مربع توصیه می شود از دو دیگ آب گرم با 60 درصد از ظرفیت گرمایی برآورد شده کل استفاده شود تا در صورت خرابی یا سرویس یکی از دیگ ها یا مشعل ها، دیگ دیگر به تنهایی بتواند بخش عمده ای از گرمایش مورد نیاز را تامین نماید.

استفاده از سیستم رسوب زدا یا سختی گیر مغناطیسی یا رزینی در آب ورودی به دیگ برای جلوگیری از تشکیل رسوب در پایپینگ، شیرآلات، پمپ و دیگ آب گرم.

تنظیم شعله مشعل تا طول محفظه احتراق (شعله باید طوری تنظیم شود که به انتهای دیگ برخورد نکند).

نصب و سرویس دیگ چدنی موتورخانه حتما توسط کارشناسان فنی متخصص انجام شود، زیرا اگر در هنگام نصب یا تعویض پره دقت کافی به عمل نیاید، دیگ مشکل آب بندی یا دود بندی پیدا می کند.

بعد از نصب دیگ چدنی، کاور دیگ برای جلوگیری از انتقال حرارت دیگ به محیط موتورخانه و همچنین زیبا سازی موتورخانه نصب شود.

برای کنترل مشعل و همچنین تنظیم دمای آب دیگ از ترموستات دیگ (آکوستات مستغرق) با گستره دمایی 30 الی 90 درجه یا 30 الی 110 درجه استفاده شود.

استفاده از شیر اطمینان و ترمومتر (دماسنج) و مانومتر (فشار سنج) جهت نمایش دما و فشار تولید شده توسط دیگ آبگرم موتورخانه چدنی توصیه نمی شود.

کاور دیگ موتورخانه

قیمت کاور دیگ موتورخانه– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت کاور دیگ موتورخانه– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لیست قیمت شوفاژکار-قیمت دیگ چدنی شوفاژکار 300-خرید و فروش دیگ چدنی-قیمت پره دیگ چدنی -قیمت دیگ چدنی 10 پره-قیمت موتورخانه مرکزی-اجزای دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت کاور دیگ موتورخانه– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.