قیمت پره دیگ 400| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

قیمت پره دیگ 400| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت پره دیگ 400 را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار-لیست قیمت شوفاژکار که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت پره دیگ 400| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار-لیست قیمت شوفاژکار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت پره دیگ 400 باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت پره دیگ 400| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت پره دیگ 400 و قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار-لیست قیمت شوفاژکار لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت پره دیگ 400| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

انواع دیگ چدنی شوفاژ کار
دیگ های چدنی شوفاژکار در چندین مدل مختلف در ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شوند که عبارتند از:
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر 200
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر 300
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر 400
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر 500
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر هیت 1300
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سولار 300
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سولار 400
دیگ چدنی شوفاژکار مدل توربو
دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار
مشخصات فنی دیگ چدنی شوفاژکار
دیگ های چدنی شوفاژکار برای استفاده با مشعل های گاز سوز، گازوئیل سوز و یا دوگانه سوز مناسب می باشند. این دیگ ها از نوع پره ای می باشند و در صورت شکستگی یا آسیب دیدگی هر یک از پره ها به راحتی قابلیت تعویض و جایگزینی دارند. همچنین به دلیل تفکیک پره ها از یکدیگر دارای حمل و نقل آسان می باشند و به همین دلیل می توان در مرحله اتمام ساخت و ساز بنای ساختمانی دیگ را تهیه کرد و در محل موتورخانه نصب کرد و از صدمه رسیدن به دیگ در مراحل ساخت و ساز جلوگیری کرد.
معرفی انواع دیگ چدنی شوفاژکار
دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 200
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر 200 برای مصارف ساختمان های کوچک که حداکثر ظرفیت آنها تا 500 متر مربع می باشد مورد استفاده قرار می گیرد و از ظرفیت 31,000 تا 675,000 کیلو کالری بر ساعت می باشد و در دو مدل بوشی و اورینگی طراحی و تولید می گردد. به دلیل وزن کم و راحتی در جابجایی می توان برای ظرفیت های پایین انتخاب نمود و همچنین می توان چند دیگ سوپر 200 به صورت موازی استفاده نمود تا متراژ مورد بهر برداری را افزایش داد با این راهکار در مصرف انرژی صرفه جویی نمود و به میزان مصرف سیستم در مدار قرار می گیرد.
دیگ سوپر 200 همانند مدل های دیگر پره ای می باشد و به دلیل وزن کم پره های دیگ، قابلیت جابجایی و حمل توسط یک نفر انجام می گردد و بعد از ساخت کلی ساختمان قابلیت نصب دارد و این مزیت باعث می گردد تا از صدمه رسیدن به دیگ در حین ساخت و ساز ساختمان جلو گیری کرد.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سولار
دیگ های شوفاژکار مدل سولار در دو سری دیگ سولار 300 و دیگ سولار 400 موجود می باشند که این دیگ ها از نوع پره ای چدنی هستند و برای فشار کاری تا حداکثر 4 بار (مناسب برای 13 طبقه ساختمان) مناسب می باشند.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سولار 300
دیگ چدنی شوفاژکار 300 در مدل های 4 پره تا 10 پره موجود می باشد و ظرفیت حرارتی آن ها بین 32000 تا 89000 کیلوکالری در ساعت است. دیگ چدنی شوفاژکار سری سولار 300 به دلیل توانایی کارکرد در دماهای پایین برای استفاده در سیستم هایی که دمای آب رفت و برگشت کم می باشد مانند سیستم های گرمایش از کف و استخر شنا بسیار مناسب می باشند.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سولار 400
دیگ چدنی شوفاژکار 400 نیز در مدل های 7 پره تا 13 پره موجود می باشد و ظرفیت حرارتی آن ها بین 91000 تا 221000 کیلوکالری در ساعت است. فشار کاری دیگ 400 شوفاژکار سری سولار در محدوده 4 بار می باشد که در مراحل تولید تا فشار 8 بار تست می شود. فشار تخریب در دیگ سولار 400 شوفاژکار 30 بار می باشد و در صورتیکه در موتورخانه از منبع انبساط بسته استفاده شود دمای آب داغ می تواند تا 105 درجه سانتی گراد هم تنظیم شود.
از مزایای دیگ شوفاژکار مدل سولار 400 می توان به سبک بودن قطعات و تعمیر و نگهداری آسان اشاره کرد. هنگام تمیز کردن یا نیاز به بازدید دوره ای دیگ شوفاژکار 400 به راحتی با خاموش کردن مشعل و تنها با باز کردن جلو و عقب دیگ می توان به نقاطی که نیاز به تمیز کردن دارند دسترسی داشت. قابل ذکر است که سرویس دوره ای و تمیز کردن دوده ها و ضایعات حاصل از احتراق باعث بالا رفتن راندمان دیگ می شود.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر
در دیگ های چدنی شوفاژکار مدل سوپر نوع پره ها نسبت به مدل های سولار دارای ارتفاع کمتر و طول بیشتری می باشند. دیگ های چدنی سوپردارای راندمان بالاتری نسبت به دیگ های چدنی سولار با تعداد پره یکسان می باشند. در نتیجه ظرفیت حرارتی پره ها در دیگ سوپر نسبت به دیگ سولار بالاتر می باشد. از دیگ شوفاژکار مدل سوپر در کاربری ساختمانی، استخر و صنایع کوچک استفاده می شود. حداکثر دمای دیگ های چدنی سری سوپر تا 105 درجه سانتی گراد و حداکثر فشار کاری تا 4 بار می تواند باشد. دیگ چدنی سوپر در دو سری سوپر 300 و سوپر 400 موجود می باشند.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر 300
دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 300 در مدل های 5 پره تا 9 پره موجود می باشد و ظرفیت حرارتی آن ها بین 43700 تا 83100 کیلوکالری در ساعت است. این دیگ ها برای ساختمان هایی تا متراژ 600 متر مربع (مساحت مفید) مناسب است. دیگ های سوپر 300 شوفاژکار به دلیل حجم کم و سبکی وزن براحتی قابلیت باز کردن و جابه جایی را دارد. همچنین دیگ های سوپر 300 برای دستیابی به ظرفیت های بیشتر قابلیت کوپل شدن را دارند که راه حل مناسبی برای مرحله ای کردن کارکرد دیگ ها، متناسب با فصل های مختلف می باشد. آب بند دیگ های سوپر 300 می تواند در دو نوع بوشن و اورینگ باشد. ضخامت پره های دیگ سوپر 300 شوفاژکار در حدود 5 میلیمتر است که قسمت های قرار گرفته در سمت احتراق جهت مقاومت و انتقال حرارت بیشتر، دارای فین های متعدد می باشد.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر 400
دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 400 در مدل های 5 پره تا 14 پره موجود می باشد و ظرفیت حرارتی آن بین 118000 تا 369000 کیلوکالری در ساعت است. از دیگ سوپر 400 برای تولید آب گرم مصرفی ساختمان و آب گرم مورد نیاز برای سیستم های گرمایشی ساختمان (رادیاتور، فن کویل، گرمایش از کف و چیلرهای جذبی تک اثره …) استفاده می شود. در دیگ های سوپر 400 به منظور دستیابی به حداکثر بازدهی و انتقال حرارت، شعله و دود از 3 پاس واقعی می گذرند. این دیگ ها در قسمت جلویی دارای دریچه می باشند که از مزایای آن سرویس و نگهداری آسان تر جهت دوده زدایی دیگ نسبت به دیگ های یکپارچه می باشد. همچنین در دیگ شوفاژکار مدل سوپر 400 امکان بازرسی عدم وجود رسوب در کانال آب دیگ از طریق یک اتصال کور شده وجود دارد. ضخامت بدنه دیگ چدنی سوپر 400 در حدود 6 میلیمتر می باشد که این دیگ تحمل فشار تا 4 بار (معادل 40 متر ارتفاع ساختمان) و تحمل حرارت تا 105 درجه سانتیگراد را دارد.
دیگ های آب گرم سری سوپر 400 شوفاژکار قابلیت استفاده همزمان به همراه دیگ سوخت جامد و پنل های خورشیدی را دارد. دیگ سوپر 400 شوفاژکار دارای استانداردهای بین المللی CE اروپا، 4472 و 4473 و همچنین گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 شرکت SGS سوئد می باشد. بدنه دیگ های سوپر 400 شوفاژکار از چدن آتش خوار می باشد که علاوه بر مقاومت بالا در مقابل حرارت، دارای مقاومت خوبی در مقابل اکسیده شدن و زنگ زدگی دارد. برای صرفه جویی در مصرف انرژی دیگ های سوپر 400 در ساختمان های بزرگ می توان از 2 دیگ به صورت موازی استفاده کرد تا در زمان هایی که نیاز به تولید آب گرم بیشتری باشد به صورت مرحله ای دیگ ها وارد مدار شوند. دیگ های سوپر 400 از نوع پره ای می باشند که از مزایای آن افزایش و کاهش ظرفیت دیگ با اضافه کردن یا کم کردن پره دیگ و حمل و نقل آسان بصورت تفکیک شده می باشد.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل توربو Turbo
دیگ های چدنی شوفاژکار توربو در مدل های 8 پره تا 15 پره موجود می باشند و ظرفیت حرارتی آن ها بین 243000 تا 560000 کیلوکالری در ساعت است برای ساختمان های نسبتا بزرگ از این دیگ ها استفاده می شود. در دیگ های توربو از مشعل های گازسوز، گازوئیل سوز یا دوگانه سوز می توان به عنوان منبع حرارتی استفاده کرد. جنس بدنه دیگ توربو شوفاژکار از چدن ریختگی می باشد که دارای مقاومت خوبی در مقابل خورندگی رسوبات موجود در آب و حرارت دارد. فشار کاری در دیگ های چدنی مدل توربو 4 بار می باشد که این فشار معادل 13 طبقه ساختمان ارتفاع ستون آب است. دیگ توربو شوفاژکار نیز از نوع پره ای می باشد و داری حمل و نقل آسان با قابلیت افزایش و کاهش پره جهت بالا بردن یا پایین آوردن ظرفیت دیگ را دارد. این دیگ ها به راحتی توسط دو نفر قابل حمل می باشند. برای دستیابی به ظرفیت های بالاتر، دیگ های شوفاژکار مدل توربو قابلیت نصب به صورت موازی را دارند و علاوه بر افزایش ظرفیت گرمایشی باعث زیر بار رفتن مرحله ای دیگ ها متناسب با نیاز و کاهش مصرف انرژی کلی ساختمان می شود.
ویژگی های خاص دیگ چدنی شوفاژکار مدل توربو Turbo
عبور شعله از سه پاس حقیقی و در نتیجه انتقال حرارت بهتر
پره انتهایی دیگ توربو از نوع WET BACK می باشد که توسط آب در گردش خنک می شود
توزیع دمای یکسان در کل پره های دیگ توربو با گردش برابر آب در کلیه پره ها توسط لوله آب پخش کن
جهت دود بندی دیگ های سری توربو می توان از نخ نسوز یا خمیر آب بندی استفاده کرد.
به منظور تبادل حرارتی بهتر نسبت به دیگ های ساده از فین های متعدد در محفظه احتراق دیگ های توربو استفاده شده است.
قطر و عمق محفظه احتراق دیگ های توربو نسبت به دیگ های یکپارچه مناسب تر می باشد.
کاور دیگ های توربو به جهت جلوگیری از تلفات حرارتی به طور کامل عایق شده است.
دیگ چدنی شوفاژکار مدل 1300 استار / سوپر هیت
دیگ های چدنی 1300 شوفاژکار در دو سری استار و سوپرهیت در مدل های 7 تا 20 پره طراحی و ساخته می شوند. ظرفیت حرارتی دیگ های 1300 شوفاژکار بین 494.000 تا 1.300.000 کیلوکالری در ساعت است که از آنها در صنایع ، ساختمان های مسکونی اداری و تجاری بزرگ، هتل ها و بیمارستان ها استفاده می شود. دیگ های سری 1300 قابلیت تحمل دما تا 105 درجه سانتی گراد را دارند و به این جهت برای مصارف گرمایشی که نیازمند آب گرم هستند مناسب می باشند.فشار طراحی در دیگ های 1300 مدل سوپر هیت تا 6 بار و در دیگ های مدل استار تا 10 بار می باشد. جنس بدنه دیگ های سری 1300 شوفاژکار از چدن آتش خوار می باشد که این متریال داری مقاومت بالایی در مقابل خوردگی و حرارت دارد. همچنین همگون بودن بدنه دیگ های 1300 باعث عدم بوجود آمدن پیل شیمیایی می شود و از خوردگی در سرویس های دوره ای (اسید شویی) جلوگیری می کند.
سطوح چدنی دیگ 1300 شوفاژکار از یک طرف با آب و از طرف دیگر با شعله در تماس می باشند که به منظور افزایش تبادل حرارت دارای زبری سطح و فین هایی در مسیر شعله می باشند. برای حفاظت سطح حرارتی دیگ های مدل 1300 شوفاژکار از سپر حرارتی استفاده شده است تا از تمرکز شعله در یک نقطه و تشکیل رسوب در آبروی دیگ جلوگیری شود. آب در گردش دیگ بوسیله یک لوله از جنس پلی آمید صورت می گیرد. این لوله که انتهای آن بسته است در قسمت پایینی دیگ قرار گرفته و وظیفه آن توزیع یکنواخت آب در پره ها می باشد. طراحی دیگ شوفاژکار مدل 1300 بگونه ای است که مسیر حرکت آتش و دود در سه پاس افقی بوده و مسیر حرکت آب در گردش نیز به صورت عمودی می باشد. از ویژگی های این طراحی حداکثر انتقال حرارت در دیگ های مدل 1300 می باشد. در شکل زیر شماتیک مسیر حرکت آب و شعله نشان داده شده است.
قیمت پره دیگ 400- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت پره دیگ 400– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار-لیست قیمت شوفاژکار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت پره دیگ 400– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.