قیمت پره دیگ 300 سولار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

قیمت پره دیگ 300 سولار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

قیمت پره دیگ 300 سولار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت پره دیگ 300 سولار را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات دیگ چدنی سولار 300 7 پره-قیمت پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-پره دیگ سولار-قیمت پره دیگ موتورخانه که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت پره دیگ 300 سولار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع دیگ چدنی سولار 300 7 پره-قیمت پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-پره دیگ سولار-قیمت پره دیگ موتورخانه خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت پره دیگ 300 سولار باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت پره دیگ 300 سولار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت پره دیگ 300 سولار و دیگ چدنی سولار 300 7 پره-قیمت پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-پره دیگ سولار-قیمت پره دیگ موتورخانه لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت پره دیگ 300 سولار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

دیگ چدنی شوفاژکار سولار 300
دیگ چدنی شوفاژکار از خوشنام ترین و با سابقه ترین محصولات این شرکت می باشد که به عنوان راه حل مناسب برای تجهیز سیستم های حرارت مرکزی ساختمان های کوچک ومتوسط از دهه 1360 در کشور مورد استقبال گسترده قرار گرفته است.
دیگ های چدنی شوفاژکار سولار 300 از جنس آلیاژ چدن آتش خوار و به صورت پره ای تولید می گردند و در برابر اکسید شدن و عوامل شیمیایی تاثیر گذار بر سطح و همچنین عوامل محیطی مانند رطوبت هوا و میعانات حاصل از احتراق ، مقاوم می باشند و دارای قدرت انتقال حرارت خوبی هستند.
مشخصات عمومی
تعداد پره: 5 تا 10
ظرفیت حرارتی: 43،000 تا89،000کیلوکالری بر ساعت
حداکثر فشار کاری مجاز: ۴ بار
حداکثر دمای کاری مجاز: ۱۰۵ درجه سانتیگراد
نوع سوخت: گاز طبیعی یا گازوییل
ویژگی‌ها دیگ شوفاژکار
حداکثر انتقال حرارت در روند احتراق به دلیل گذر شعله و دود از سه پاس
پره عقب WET – BACK و خنک کاری با آب گردشی
ایجاد توزیع مناسب گردش آب درکلیه پره ها و جلوگیری از اختلاف دما در نقاط مختلف دیگ به واسطه وجود لوله آب پخش کن
امکان تعبیه نخ نسوز ( یا خمیر درز گیری ) در فضای بین پره ها جهت دودبندی دیگ
وجود فین های متعدد در سطح داخلی محفظه احتراق و پاس ها جهت افزایش چشمگیر سطوح حرارتی نسبت به دیگ های یکپارچه
استفاده از چدن آتش خوار با ترکیبی جهت محافظت در برابر خوردگی و شوک حرارتی
ایزولاسیون کامل بوسیله عایق روپوش جهت به حداقل رساندن روند اتلاف حرارت
طراحی بصورت تک پره های قابل مونتاژ در موتورخانه به منظور سهولت حمل و نقل
سهولت سرویس و هزینه تعمیر و نگهداری پایین
گواهی نامه های استاندارد :
بویلر های سولار 300 شرکت صنعتی شوفاژکار دارای استاندارد های اجباری 4472 و 4473 ، گواهی استاندارد و همچنین گواهی نامه مدیریت کیفیت ISO9001:2015 از کمپانی SGS سوئیس می باشد.
جنس دیگ شوفاژکار:
جنس دیگ از چدن مخصوص آتشخوار مقاوم در مقابل حرارت، استهلاک، زنگ زدگی و خوردگی در مقابل مواد شیمیایی، شعله، اسیدهای ناشی از گوگرد سوخت و آب بوده و بدلیل جنس یکسان بدنه، خوردگی ترموکوپل (دو فلزی) در این دیگها وجود ندارد. متریال این دیگ ها در مقابل عوامل فوق و کار در نقاط مرطوب هرگز پوسته نکرده و اکسید نمی شود و لایه گرافیت، آن را محافظت می نماید.
کارکرد دیگ شوفاژکار:
دیگ شوفاژکار علاوه بر استفاده در موتورخانه های حرارت مرکزی جهت تولید گرمایش محیط و آب گرم بهداشتی، برای تغذیه ژنراتور چیلر جذبی تک اثره نیز استفاده کرد.
مقاومت بدنه و فشار کاری :
ضخامت بدنه دیگ ۶ میلیمتر بوده و کلیه قسمت های آتشخوار با فین های برجسته جهت فشار کار ۴ بار و ۱۰۵ درجه سانتیگراد حرارت و افزایش سطوح جذب حرارت تقویت شده است. فشار تست هیدرولیک ;دیگ ۸ بار ;و تست مخرب آن ۳۰ بار ;می باشد.
آلودگی بسیار کم :
طراحی عبور سه پاس گازهای حاصل از احتراق بصورت چرخشی در تماس با سطوح مضرس فین دار، احتراق کامل و جذب مستقیم حرارت در کانال های دیگ و افت تدریجی درجه حرارت شعله، میزان ;NOX تولیدی توسط مشعل های اتمسفریک را به کمتر از استاندارد مجاز کاهش می دهد.
موارد مورد نیاز جهت استفاده از این محصول :
دیگ های سولار 300 با مشخصات فنی خود،جهت مجتمع های کوچک که متراژ مفید آن ها تا 600 متر مربع است،به راحتی جواب گوی کل نیاز مجتمع می باشد.
بدیهی است که نصب چند دستگاه بویلر 300 سولار می تواند اندازه مورد بهره برداری را افزایش دهد .
همچنین ایده نصب چند دستگاه بویلر،خود از اصول بهسنه سازی انرژی بوده و همواره سوخت کمتری نسبت به یک بویلر بزرگ مصرف می نماید.
حمل و نقل :
به دلیل پره ای بودن بویلر سولار 300 ، حمل و نقل دیگ توسط یک نفر نیز به راحتی انجام شده و قابلیت نصب در موتورخانه را می یابد. همچنین به دلیل این قابلیت ، می توان دیگ را در مراحل اتمام عملیات ساختمانی در محل موتور خانه به راحتی نصب نمود و از صدمه رسیدن به دیگ در حین ساخت ساختمان پیشگیری کرد.
قیمت پره دیگ 300 سولار- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت پره دیگ 300 سولار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات دیگ چدنی سولار 300 7 پره-قیمت پره دیگ چدنی-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-پره دیگ سولار-قیمت پره دیگ موتورخانه پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت پره دیگ 300 سولار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.