قیمت پره دیگ شوفاژ| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

قیمت پره دیگ شوفاژ| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت پره دیگ شوفاژ را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-خرید و فروش دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت پره دیگ شوفاژ| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-خرید و فروش دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت پره دیگ شوفاژ باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت پره دیگ شوفاژ| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت پره دیگ شوفاژ و قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-خرید و فروش دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

پره دیگ چدنی شوفاژکار
پره دیگ چدنی شوفاژکار به عنوان قطعه اصلی تشکیل دهنده و هسته اصلی یک دیگ چدنی شوفاژ می باشد ، پره های دیگ چدنی جز قطعات یدکی دیگ های چدنی بوده و جز لوازماتی است که در اثرمرور زمان دچار سوختگی یا سوراخ شدن می شود که باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود ، تعویض پره معویب در دیگ های چدنی شوفاژ مستلزم بازکردن کامل دیگ بوده و در بسیاری از موارد پره های معیوب با باز کردن دیگ نمایان می شوند ،در این مجموعه فروش و تحویل انواع پره های دیگ های چدنی محصول شرکت های شوفاژکار و mi3 که تنها ترین شرکت های تولید کننده دیگ های چدنی شوفاژ پره ای هستند با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان به محل نصب ارسال می شوند.
5 دلیل شایع سوراخ شدن پره دیگ چدنی شوفاژکار
شوک حرارتی : دیگ های چدنی به شدت در مقابل شوک های حرارتی شکنده و ناپدیار هستند ، اختلاف دمای رفت و برگشت آب به دیگ دلیل سوراخ شدن پره های آن می باشد ، مخصوصا در مناطق سرد این پدیده به عنوان قاتل دیگ های شوفاژ نام برده می شود.
سوختگی پره : در دیگ های چدنی با تعداد پره کم ، مخصوصا دیگ های 6 و پره با محفظه احتراق کوچک (سوپر 400 و 300 ) نوک شعله متمرکز روی پره آخر شده و باعث سوراخ شدن آن می شود .
پدیده کندانس :کاهش دمای شعله در انتهای دیگ های شوفاژ چدنی به دلیل عدم تناسخ طول شعله و طول محفظه احتراق باعث ایجاد ترکیبات اسیدی شده و باعث سوراخ شدن پرهای دیگ می شوند .دیگ های سوپر 400-12 به بالا به شدت در معرض این خطر هستند.
ایجاد رسوب : ایجاد رسوب باعث ایجاد یک مقاومت حرارتی در سطوح پره های دیگ شده و باعث عدم انتقال حرارت شعله به آب می شود و منجر به سوختگی پره می شود.
عدم آب بندی مناسب پره : این نوع سوراخ شدگی در دیگ های چدنی تازه مونتاز شده به دلیل عدم دقت نصاب هنگام آبندی پره رخ می دهد زیرا دیگ چدنی یک تجیهز فشار منفی است یعنی مدام هوای سرد موتورخانه را به داخل می کشد و در صورت کوچکترین نشتی ناشی از آبندی هوای سرد موتورخانه به داخل دیگ نفوذه کرده و با شوک حرارتی پره ها را سوراخ می کند
راهنمای خرید و انتخاب پره دیگ چدنی شوفاژکار
پره های دیگ های محصول شرکت شوفازکار در مدل سولار 300و 400 – سوپر 300 و 400 و دیگ توربو 1300 می باشد
به دلیل شبیه بودن پره های دیگ جهت سفارش پره جدید ، تنها راههای تشخیص محل قرار گیری بوشن های وروردی و خروجی یا ارتفلاع دیگ می باشد
بوشن های
پره های سوپر 400 و توربو به صورت ضربدری در گوش های پره می باشد که ارتفاع پره دیگ توربو تقریبا 101 سانت ولی سوپر400 در حدود 72 سانت است
در تکمیل بند 3 ، میل مهاری های سوپر400 به صورت یکپارچه ولی دیگ توربو به صورت جفت جفت (24 سانتی) می باشد
بوشن های پره دیگ شوفاژ سری سولار 400 و 300 ، سوپر 300 و هچنین 1300 به صورت بالا پایین در پره می باشد که تنها راه تشخیص ارتفاع پره می باشد.
ارتفاع پره های سولار 400 ، سولار 300 و سوپر 300 به ترتیب :85 ، 63 و 69 سانت ولی دیگ 1300 در حدود 114 سانت است.
شرایط استفاده از گارانتی پره دیگ چدنی شوفاژکار
شرایط برخوردار بودن از گارانتی در دیگ های چدنی فقط در صورتی خواهد بود که دیگ چدنی توسط نصاب مجاز شرکت نصب شده باشد و دفترچه ضمانت نامه آن نیز به مهر و امضای نصاب مجاز رسیده باشد
سوختگی ناشی از عدم مشعل مناسب و بیش از حد ظرفیت مجاز برای شرکت شامل گارانتی نخواهد بود
استفاده از سختی گیر در دستور العمل شرکت به شدت توصیه شده است که در بعضی موارد باعث ایطال گارانتی می شود
قیمت پره دیگ شوفاژ- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت پره دیگ شوفاژ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت تعویض پره دیگ چدنی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-خرید و فروش دیگ چدنی-اجرت تعویض پره دیگ شوفاژ-قیمت پره دیگ چدنی شوفاژکار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت پره دیگ شوفاژ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.