قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع کویل دار 2000 لیتری را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات لیست قیمت منبع کویل دار- قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار به انگلیسی- قیمت منبع کویل دار ایستاده- منبع کویل دار ایران مخزن- ساخت منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار افقی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع لیست قیمت منبع کویل دار- قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار به انگلیسی- قیمت منبع کویل دار ایستاده- منبع کویل دار ایران مخزن- ساخت منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار افقی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار 2000 لیتری باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار 2000 لیتری در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت منبع کویل دار- قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار به انگلیسی- قیمت منبع کویل دار ایستاده- منبع کویل دار ایران مخزن- ساخت منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار افقی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار 2000 لیتری را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

منبع کویل دار 2000 لیتری طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار 2000 لیتری لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

انواع منبع کویل دار

منابع کویلی از لحاظ نحوه ی قرار گیری به دو دسته تقسیم بندی می شوند. منبع کویل دار ایستاده یا عمودی و منبع کویلی خوابیده یا افقی. در اغلب موتورخانه های صنعتی از منابع کویل دار ایستاده استفاده می شود. اما در موتورخانه هایی که محدودیت ارتفاع وجود داشته باشد از مخزن کویل دار افقی استفاده می کنند.

منبع کویلی عمودی (منبع کویل دار ایستاده)

منبع کویل دار ایستاده (عمودی) به دلیل استفاده از ارتفاع و اشغال فضای کمتر در موتورخانه طرفداران زیادی دارد. ساخت منبع کویلی ایستاده بر اساس ظرفیت مورد نیاز خریدار قابل ساخت می باشد. قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری–  منابع کویل دار عمودی با ورق گالوانیزه ساخته میشوند و کویل حرارتی آنها از جنس لوله های مسی به ضخامت 0.7 میلیمتر یا 0.9 میلیمتر و سایز 3.4 و 5.8 اینچ می باشد.

توجه داشته باشید که ابعاد منبع کویلی ایستاده برای نصب و قرار گیری در موتورخانه و ورود آن از درب موتورخانه باید مورد توجه قرار بگیرد. معمولا برای محاسبه ظرفیت منبع کویلی عمودی به ازای هر واحد مسکونی حداقل 100 لیتر در نظر گرفته می شود.

در منابع کویل دار از ظرفیت 2000 لیتر به بالا برای جوشکاری و رنگ آمیزی داخل مخزن نیاز به دریچه بازدید با ابعاد فیزیکی یک فرد عادی می باشد. ضمن اینکه هزینه ساخت دریچه بازدید منابع در زمان سفارش محاسبه خواهد شد.

منبع کویلی افقی (منبع کویل دار خوابیده)

در بعضی موتورخانه ها که امکان قرار دادن منبع ایستاده وجود ندارد از منبع کویل دار افقی استفاده میشود . ساخت منبع کویلی افقی نیز بر اساس ظرفیت مورد نیاز خریدار قابل تغییر و سفارشی می باشد. منابع کویل دار خوابیده نیز با ورق گالوانیزه ساخته میشوند و کویل حرارتی آنها از جنس لوله های مسی به ضخامت 0.7 میلیمتر یا 0.9 میلیمتر و سایز 3.4 و 5.8 اینچ می باشد.

در هنگام سفارش منبع کویلی افقی برای نصب در موتورخانه و ورود آن از درب، ابعاد مناسب را در نظر داشته باشید. قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری– معمولا برای محاسبه ظرفیت منبع کویلی خوابیده به ازای هر واحد مسکونی حداقل 100 لیتر در نظر گرفته می شود.

در منابع کویل دار از ظرفیت 2000 لیتر به بالا برای جوشکاری و رنگ آمیزی داخل مخزن نیاز به یک دریچه بازدید با ابعاد فیزیکی یک فرد عادی می باشد. هزینه ساخت دریچه بازدید منابع نیز در زمان سفارش محاسبه خواهد شد.

اجزاء تشکیل دهنده منبع کویل دار

منابع کویل دار از یک بدنه فلزی استوانه ای ایستاده یا افقی بسته به فضای موجود در موتورخانه، دو عدد عدسی محدب در دو انتها (بالا و پایین مخزن)، یک یا چند رشته کویل عموما از جنس مس و سایر ملحقات همچون پایه، شیر اطمینان و …. تشکیل یافته است.

اجزای منبع کویل دار

بدنه منبع کویلی

عدسی منبع

کویل منبع

قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لیست قیمت منبع کویل دار- قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار به انگلیسی- قیمت منبع کویل دار ایستاده- منبع کویل دار ایران مخزن- ساخت منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار افقی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.