قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع کویل دار 1000 لیتری را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار ایستاده- قیمت منبع کویل دار 1500 لیتری- ساخت منبع کویل دار- منبع کویل دار افقی 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار عمودی- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت منبع کویل دار ایستاده- قیمت منبع کویل دار 1500 لیتری- ساخت منبع کویل دار- منبع کویل دار افقی 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار عمودی- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار 1000 لیتری باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار 1000 لیتری در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت منبع کویل دار ایستاده- قیمت منبع کویل دار 1500 لیتری- ساخت منبع کویل دار- منبع کویل دار افقی 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار عمودی- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار 1000 لیتری را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

منبع کویل دار 1000 لیتری طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار 1000 لیتری لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

مشخصات فنی منبع کویلی

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در موتورخانه ها استفاده می شود منبع کویلی یا منبع دوجداره می باشد و به همین منظور برای تامین آب گرم مصرفی از یک منبع کویلی در موتور خانه استفاده می گردد. منبع کویل دار با یک مخزن گالوانیزه و یک مبدل با لوله های مسی طراحی شده و برای گرم کردن و نگهداری آب گرم مصرفی ساختمان یا جهت مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اجزای منبع کویلی

مخزن: به صورت استوانه ای از جنس گالوانیزه گرم فولاد مبارکه و با دو عدسی با جوش نفوذی ساخته می شود.

کویل: کویل منبع کویلی به دو صورت u شکل یا به صورت حلزونی ساخته می شود. لوله های کویل از جنس مس می باشد.

دریچه منهول: برای ظرفیت های بالا در دستگاه منبع کویلی از یک دریچه منهول (آدم رو) جهت سرویس و اپوکسی درون مخزن استفاده می شود.

قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

انواع منبع کویل دار :

منبع کویل دار از نظر ساختمان به دو دسته تقسیم بندی می شود.

1.منبع کویلی ایستاده

منبع کویلی ایستاده به صورت ایستاده از ظرفیت 200 لیتر تا 10000 لیتر ساخته می شود که کویل آن در قسمت پایین به صورت افقی درون مخزن نصب می گردد. قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- به دلیل افزایش فشار در قسمت انتهای مخزن باید ضخامت عدسی پایینی، بیشتر از ضخامت بدنه انتخاب گردد.

2.منبع کویل دار افقی

منبع کویلی افقی به صورت خوابیده از ظرفیت 200 لیتر تا 10000 لیتر ساخته می شود. منبع کویلی خوابیده بدون هیچ پایه و نگهدارنده ای به مصرف کننده عرضه می شود و در زمان نصب منبع کوئلی متناسب با محل قرارگیری پایه و نگهدارنده مناسب اجرا می گردد. منبع کویل دار افقی به دلیل فشار نسبتا ثابت، تمامی سطح داخلی منبع با سایز ثابت و ضخامت ورق معین انتخاب می گردد.

عواملی که در تعیین ضخامت ورق منبع کویلی تاثیرگذار می باشد و حائز اهمیت است، می توان به ظرفیت حجم و فشار آبی که درون مخزن می باشد، دمای سیال درون مخزن و ضریب خوردگی آبی که درون مخزن مورد استفاده قرار می گیرد، اشاره کرد.

تفاوت منبع کویلی نسبت به منبع دوجداره و مبدل صفحه ای

یکی از مزایای منبع کویلی نسبت به منبع دوجداره، زمان کمتر در تولید آب گرمایشی می باشد و در ابعاد و لیتراژ بالاتر نسبت به منبع دو جداره ساخته می شود. منبع کویلی به دلیل استفاده از یک مبدل مارپیچ مسی، تبادل حرارت بهتر نسبت به منبع دوجداره می باشد. قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری-  منبع دو جداره به دلیل اینکه از دو جدار به صورت جوشی ساخته می شود، در صورت هرگونه خرابی در جدار زیری امکان تعمیر آن وجود ندارد ولی منبع کویلی در صورت گرفتگی لوله ها به دلیل سختی آب یا سوراخ شدن لوله های کویل، تعمیر، سرویس و یا تعویض کویل امکان پذیر می باشد.

برای به دست آوردن آب گرم مصرفی در موتورخانه می توان از مبدل صفحه ای استفاده نمود اما به دلیل اینکه در این مبدل آب به صورت لحظه ای گرم می شود و به مصرف کننده می رسد، در زمانی که سیستم دچار مشکل شود یا برق قطع شود امکان استفاده از این سیستم وجود ندارد. از این رو منبع کویلی به دلیل اینکه آب همیشه در یک دما درون مخزن ذخیره می باشد، در صورت قطع شدن گاز و یا برق و یا مشکلات احتمالی، آب گرم تا مدتی درون مخزن وجود دارد و قابل استفاده می باشد. زیرا بدنه منبع کویل دار عایق بوده و از هدر رفتن گرما جلوگیری می شود.

مبدل های صفحه ای به دلیل فاصله کم بین دو صفحه امکان گرفتن رسوب و کاهش راندمان را دارد و باید اسید شویی گردد در صورت سرویس و اسیدشویی نکردن مبدل باعث می گردد صفحات مبدل سوراخ یا ازهم جدا شده و دیگر استفاده از مبدل امکان پذیر نمی باشد. افت فشار در منبع کویلی خیلی کمتر از مبدل صفحه ای می باشد و تبادل حرارت درون مبدل صفحه ای برای تبادل حرارت بخار به آب کارایی صحیح ندارد.

قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار ایستاده- قیمت منبع کویل دار 1500 لیتری- ساخت منبع کویل دار- منبع کویل دار افقی 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 800 لیتری- قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- منبع کویل دار عمودی- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.