قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات لیست قیمت منبع دوجداره- قیمت مخزن دوجداره موتورخانه- کاتالوگ منبع دوجداره- ساخت منبع دوجداره- نوع سوخت مخزن دوجداره- منبع دوجداره پلاستیکی- منبع موتورخانه- منابع دوجداره که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع لیست قیمت منبع دوجداره- قیمت مخزن دوجداره موتورخانه- کاتالوگ منبع دوجداره- ساخت منبع دوجداره- نوع سوخت مخزن دوجداره- منبع دوجداره پلاستیکی- منبع موتورخانه- منابع دوجداره خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت منبع دوجداره- قیمت مخزن دوجداره موتورخانه- کاتالوگ منبع دوجداره- ساخت منبع دوجداره- نوع سوخت مخزن دوجداره- منبع دوجداره پلاستیکی- منبع موتورخانه- منابع دوجداره با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع دوجداره آبگرم چیست؟

منبع دوجداره برای تولید آبگرم مصرفی در موتور خانه ها کاربرد دارد و براساس انتقال حرارت که حالتی از انتقال انرژی بین سطح جامد جداره منبع و آب موجود در مجاورت آن است ایجاد می شود.

وظیفه منبع دو جداره در موتورخانه تامین آب گرم مصرفی داخل ساختمان است. این منبع که در اغلب ساختمان های حرارت مرکزی دیده می‌شود، از دو استوانه تو در تو تشکیل شده است. آب داغ یا بخار تهیه شده در دیگ به جدار خارجی منبع ارسال شده و آب موجود در استوانه داخلی را گرم می کند. این منبع دقیقا مانند یک مبدل حرارتی دو لوله ای کار میکند که دارای مخزن ذخیره است. قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری– برای برآورد میزان حجم مورد نیاز یک منبع به اطلاعاتی از قبیل تعداد نفرات ساختمان، تعداد شیرهای مصرفی، نوع کاربری یک ساختمان، ضریب تقاضا برای افراد یا سکنه یک ساختمان نیاز است. راندمان حرارتی منابع دو جداره حدودا ۹۵ درصد است.

ظرفیت منبع دوجداره

برای بدست آوردن ظرفیت منبع دوجداره مورد نیاز با در نظر گرفتن تعداد واحدها ، نوع کاربری ،ضریب تقاضا وضریب همزمانی مصرف برای هر واحد بین ۱۰۰ الی ۲۰۰ لیتر ظرفیت منبع دوجداره درنظر می گیریم و ظرفیتهای منبع دوجداره از ۳۰۰ لیتری تا ۱۵۰۰ لیتری می باشد.

ظرفیت های ۳۰۰ لیتری تا ۲۰۰۰ لیتری ظرفیت های رایج منابع دو جداره است.

منبع دوجداره ۲۰۰۰ لیتری در آپارتمان های تا حداکثر ۲۰ واحد ۸۰ الی ۱۰۰ متری و برای گرم کردن آب ساختمان و رادیاتور ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس منبع دوجداره :

جنس ورق منبع دوجداره ۲۰۰۰ لیتری از آهن گالوانیزه است. قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری– ورق این نوع منبع، با توجه به اینکه فشار بالایی در آن ها جریان ندارد، ضخامت بالایی ندارد و معمولا از شش میلیمتر بیش تر نمی شود . ولی با این حال باید توجه کرد که در تامین جنس این نوع ورق، حتما از آهن گالوانیزه گرم استفاده شود تا هم در جوشکاری نتیجه بهتری داشته باشد، هم اینکه قسمت گالوانیزه روی منبع از بین نرود.

قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لیست قیمت منبع دوجداره- قیمت مخزن دوجداره موتورخانه- کاتالوگ منبع دوجداره- ساخت منبع دوجداره- نوع سوخت مخزن دوجداره- منبع دوجداره پلاستیکی- منبع موتورخانه- منابع دوجداره پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.