قیمت منبع دوجداره در ایران | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع دوجداره در ایران | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع دوجداره به یک نوع منبع اطلاق می‌شود که بتواند انرژی را به صورت دو جهت جریان دهد. به عبارتی دیگر، این منبع قابلیت تأمین انرژی و همچنین جذب و ذخیره انرژی را دارد.

منابع دوجداره در حوزه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله صنایع برق، خودروسازی، انرژی تجدیدپذیر و سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی.

به عنوان مثال، در حوزه برق، برخی از باتری‌ها و سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی می‌توانند به عنوان منابع دوجداره عمل کنند. آن‌ها در زمان‌هایی که تولید برق بیش از نیاز مصرف است، انرژی را ذخیره می‌کنند و در زمان‌هایی که تولید برق کمتر از نیاز است، انرژی را تأمین می‌کنند.

در صنعت خودروسازی نیز، سیستم‌های ترمز بازیافتی (Regenerative Braking) معمولاً به عنوان منابع دوجداره استفاده می‌شوند. این سیستم‌ها در هنگام ترمز کردن خودرو، انرژی کینتیک خودرو را به انرژی الکتریکی تبدیل کرده و در باتری‌ها ذخیره می‌کنند. این انرژی می‌تواند برای تأمین قدرت موتور خودرو در زمان شتاب دهی مجدد استفاده شود.

مزیت اصلی منابع دوجداره این است که بهبود کارایی و کاربرد انرژی را افزایش می‌دهند و از انتقال اضافی انرژی به شبکه برق جلوگیری می‌کنند. همچنین، از طریق استفاده از انرژی بازیافتی و ذخیره شده،

قیمت منبع دوجداره در ایران: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت منبع دوجداره 300 لیتری- قیمت منبع دوجداره 500 لیتری- قیمت منبع دوجداره 1000 لیتری- قیمت منبع دوجداره ۴۰۰ لیتری- قیمت منبع دوجداره 2000 لیتری- قیمت منبع دوجداره موتورخانه- منبع دوجداره شوفاژ خانه خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع دوجداره در ایران باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت منبع دوجداره در ایران مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع دوجداره در ایران در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت منبع دوجداره 300 لیتری- قیمت منبع دوجداره 500 لیتری- قیمت منبع دوجداره 1000 لیتری- قیمت منبع دوجداره ۴۰۰ لیتری- قیمت منبع دوجداره 2000 لیتری- قیمت منبع دوجداره موتورخانه- منبع دوجداره شوفاژ خانه با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع دوجداره در ایران را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت منبع دوجداره در ایران طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع دوجداره در ایران لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت منبع دوجداره در ایران | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت منبع دوجداره در ایران | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

جنس منبع دوجداره :

جنس ورق منبع دوجداره ۲۰۰۰ لیتری از آهن گالوانیزه است. ورق این نوع منبع، با توجه به اینکه فشار بالایی در آن ها جریان ندارد، ضخامت بالایی ندارد و معمولا از شش میلیمتر بیش تر نمی شود . ولی با این حال باید توجه کرد که در تامین جنس این نوع ورق، حتما از آهن گالوانیزه گرم استفاده شود تا هم در جوشکاری نتیجه بهتری داشته باشد، هم اینکه قسمت گالوانیزه روی منبع از بین نرود. قیمت منبع دوجداره در ایران– این امر لازم به ذکر است کلیه محصولات شوفاژ مخزن با ورق گالوانیزه گرم ایران تولید می شود .

اصول کارکردمنبع دو جداره:

منبع دوجداره از دو عدسی محدب وبدنه ازدو استوانه تو در تو تشکیل شده است و آب سرد وارد جداره اول منبع شده و آبگرم دیگ شوفاژ وارد جداره دوم منبع می گردد و براثرانتقال حرارت بین جداره اول و دوم ،آب درون جداره اول تبدیل به آب گرم مصرفی شده و آب درون جداره دوم گرمای خود را مقداری ازدست داده وراهی دیگ شوفاژ می شود.

کاربرد منبع دو جداره:

تهیه آبگرم بهداشتی منازل وکارخانجات برحسب ضرورت وبرمبنای مقدار نیازبه آبگرم تولید وعرضه می شود.

منبع دو جداره صنعت کار تهران بهترین ومرغوبترین ورقهای گالوانیزه گرم ایرانی تولید می گردد و قبل ازتولید محصول ابتدا کلیه ورق ها ازطریق مسئول کنترل کیفی بخش مربوطه بازرسی وبعد ازاتمام بازرسی اولیه اپراتور شروع به جوشکاری می کند بعدازاتمام جوشکاری هرمنبع با فشار۶ بار تست شده وبعدازتست با تایید مسئول کنترل کیفی به دست مشتریان محترم می رسد.منبع دوجداره براساس درخواست مشتری بنا به ظرفیت وضخامت جداره های داخلی وخارجی ساخته می شود.

نکات فنی در مورد منبع دوجداره :

در موتورخانه های بزرگ بهتراست بجای استفاده ازیک منبع دوجداره با ظرفیت بالا از دو منبع دو جداره استفاده شود. قیمت منبع دوجداره در ایران– که درمجموع همان ظرفیت را داشته باشند تادرصورت خرابی یا تعمیریکی ازمنبع ها، منبع دیگری بتواند آبگرم مصرفی ساختمان را تامین کند.

منبع دو جداره معمولا از قسمت عدسی ها مورد آسیب قرارمی گیرند و پوسیدگی و خوردگی دراین ناحیه بیشتر است زیرا درزمان ساخت عدسی ها کشیده شده و ترکهای ریزی ایجاد می شود و به چشم دیده نمی شودبه همین دلیل توصیه می شود منبع دو جداره باضخامت های بالا مثل ورق ۳*۵ و ۳*۶ خریداری گردد وبا انتخاب ضخامت های کمتربعد ازمدت کوتاهی منبع شما مجددا سوراخ شده هزینه ها وزحمت شما چند برابرشده بنابراین برای انتخاب منبع دوجداره مناسب دقت بیشتری داشته باشید.

برای جلوگیری از اتلاف حرارتی منبع دوجداره حتما عایق کاری صورت گیرد تا باعث کاهش مصرف سوخت واستهلاک دستگاه شود

نصب شیراطمینان برای کلیه منابع تولید آبگرم الزامیست شیراطمینان درقسمت بالای منبع نصب می شود برای جلوگیری ازانفجارمنبع زمانی که درجه حرات آبگرم بیش ازحد مجاز بالاترمی رود بطورخودکارشیراطمینان بازشده وعمل تخلیه انجام می گردد.

نصب شیریک طرفه برای کلیه منابع تولید آبگرم الزامیست قبل ازورودی آب سرد به منبع قرارمی گیرد جهت جلوگیری ازپس زدن آبگرم به داخل لوله های آبگرم استفاده می شود.

رسوبات سختی آب در منبع دوجداره مشکلاتی بوجود می آورد که به مرور زمان رسوبات سختی آب زیاد شده و تبادل حرارت ایجاد نمی شود وآبگرم بهداشتی خوبی نخواهیم داشت می توانیم برای حل مشکل توسط پمپ اسید رقیق را داخل منبع دوجداره بریزیم و رسوبات را ازبین ببریم تادستگاه اتلاف حرارتی و بازدهی خوبی داشته باشد.

سختی آب یکی ازعوامل اصلی برای پوسیدگی وخوردگی می باشدبرای جلوگیری ازرسوبات سختی آب می توانیم با داشتن دستگاه سختی گیر عمر منبع دوجداره را افزایش دهیم.

قیمت منبع دوجداره در ایران– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت منبع دوجداره در ایران– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت منبع دوجداره 300 لیتری- قیمت منبع دوجداره 500 لیتری- قیمت منبع دوجداره 1000 لیتری- قیمت منبع دوجداره ۴۰۰ لیتری- قیمت منبع دوجداره 2000 لیتری- قیمت منبع دوجداره موتورخانه- منبع دوجداره شوفاژ خانه پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت منبع دوجداره در ایران– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.