قیمت مبدل حرارتی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت مبدل حرارتی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت مبدل حرارتی استخر: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع مبدل حرارتی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت مبدل حرارتی استیل- قیمت مبدل استخر استیل- طریقه نصب مبدل حرارتی استخر- بهترین مبدل استخر- لوله کشی مبدل استخر- قیمت مبدل حرارتی پکیج- مبدل حرارتی استخر چیست- قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت مبدل حرارتی استخر: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت مبدل حرارتی استیل- قیمت مبدل استخر استیل- طریقه نصب مبدل حرارتی استخر- بهترین مبدل استخر- لوله کشی مبدل استخر- قیمت مبدل حرارتی پکیج- مبدل حرارتی استخر چیست- قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مبدل حرارتی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت مبدل حرارتی استخر مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مبدل حرارتی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت مبدل حرارتی استیل- قیمت مبدل استخر استیل- طریقه نصب مبدل حرارتی استخر- بهترین مبدل استخر- لوله کشی مبدل استخر- قیمت مبدل حرارتی پکیج- مبدل حرارتی استخر چیست- قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع ازمبدل حرارتی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

مبدل حرارتی استخر طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت مبدل حرارتی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت مبدل حرارتی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس 

مبدل حرارتی استخر

در هنگام انتخاب مبدل حرارتی مورد نیاز پروژه ، علاوه بر محاسبه  و تعیین ظرفیت و سطح حرارتی، نوع مبدل حرارتی ، ابعاد و همچنین جنس ، فشارکار مبدل حرارتی، باید موضوع مهم میزان افت فشارآب عبوری از درون کویل یا صفحات مبدل حرارتی ( و هوای عبوری از میان کویل های انتقال حرارت)جهت محاسبه هد پمپ سیرکولاتور و یا فشار استاتیکی فن هوادهی تعیین گردد. همچنین محاسبه صحیح قطر لوله های آب رفت و برگشت به انواع مبدل های حرارتی که سیال ناقل انرژی آنها آب می باشد، قیمت مبدل حرارتی استخر- باعث رسیدن حجم کافی سیال ناقل و انرژی جهت امکان انجام تبادل حرارت مورد نیاز در مبدل حرارتی می گردد.

جهت انتخاب مبدل مناسب استخر توجه به نکات زیر ضروری می باشد:

نوع استخر روباز یا سر بسته و عمومی یا خصوصی بودن آن مشخص باشد.

اختلاف دما جهت افزایش دمای آب استخر چقدر می باشد.

تعداد مبدل هایی که باید استفاده کرد.

مدت زمان مورد نیاز جهت گرمایش استخر چقدر می باشد.

قیمت مبدل حرارتی استخر در استخر های سر پوشیده گرمای مورد نیاز برای هر گالن آب استخر در 24 ساعت برابر با 8 بی تی یو بر ساعت می باشد . اگر بخواهیم دمای آب را در عرض یک ساعت به دمای 17-27 درجه سانتی گراد برسانیم ، ظرفیت مورد نیاز دو گالن معادل 180 بی تی یو بر ساعت خواهد بود . در استخر های روباز علاوه بر موارد فوق گرمایش حرارت از دست رفته سطح استخر را هم می بایست به طور میانگین بین 200 تا 400 بی تی یو به ازای هر فوت مربع از سطح استخر به آن اضافه نمود .( اگر سرعت باد در محل استخر زیاد باشد این اعداد دو برابر می شوند )

دمای آب وروردی و خروجی گرمایش با 8 درجه اختلاف دما برای آب استخر 3 درجه گرمایش ایجاد می کند .جهت سهولت در هواگیری و اشغال فضای کم تر بهتر است مبدل حرارتی استخر بصورت عمودی نصب شود .

شیر ورودی و خروجی در مسیر آب استخر و خط گرمایش ، همچنین مسیر اجرای مسیر بای پاس (By Pass ) آب استخر ، در زمان نصب مبدل حرارتی استخر ضروری است . قیمت مبدل حرارتی استخر- تمام مبدل های حرارتی پس از مدت زمان خاصی کارکرد نیاز به سرویس و اسیدشویی دارند . با نصب شیر آلات فوق انجام این امور بدون تداخل در بهره برداری از استخر امکان پذیر خواهد بود .

برای کنترل دمای استخر ، سنسور دماسنج یا ترموستات ، قبل از مبدل حرارتی استخر نصب می شود و اگر در مسیر خط گرمایش ( آبگرم موتورخانه متصل به مبدل ) پمپ جداگانه برای مبدل حرارتی استخر نصب شده باشد برق خروجی ترموستات به این پمپ دستور خاموش و روشن شدن می دهد و در صورتی که گردش آب موتورخانه توسط پمپ مشترک انجام می شود ، جهت تنظیم دمای آب استخر بر روی خط آبگرم یک شیر برقی مناسب نصب و توسط ترموستات کترل شود .

قیمت مبدل حرارتی استخر– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت مبدل حرارتی استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت مبدل حرارتی استیل- قیمت مبدل استخر استیل- طریقه نصب مبدل حرارتی استخر- بهترین مبدل استخر- لوله کشی مبدل استخر- قیمت مبدل حرارتی پکیج- مبدل حرارتی استخر چیست- قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت مبدل حرارتی استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.