قیمت فیلتر شنی frp |35% تخفیف قیمت خرید 100% تضمین کیفیت قطعات

قیمت فیلتر شنی frp |35% تخفیف قیمت خرید 100% تضمین کیفیت قطعات

قیمت فیلتر شنی frp |35% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50سال سابقه درخشان و حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی و ارائه انواع تولیدات متنوع و مورد نیاز صنعت توانسته است با حفظ کیفیت و به کارگیری بهترین متریال و مواد اولیه قیمت تقریبا تمام تولیدات خود را تا 35% تخفیف و 100 % تضمین کیفیت قطعات کمتر از سایر تولید کنندگان وارد بازارهای داخلی و خارجی نماید. در این مقاله به موضوعات قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-قیمت فیلتر شنی کوچک-فیلتر شنی تصفیه آب-قیمت فیلتر شنی خانگی-ساخت فیلتر شنی تصفیه آب-ساخت فیلتر شنی دست ساز-فیلتر شنی استخر دست دوم-قیمت سیلیس فیلتر شنی خواهیم پرداخت . ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت فیلتر شنی frp با ضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم.

قیمت فیلتر شنی frp |35% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع قیمت فیلتر شنی frp در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-قیمت فیلتر شنی کوچک-فیلتر شنی تصفیه آب-قیمت فیلتر شنی خانگی-ساخت فیلتر شنی تصفیه آب-ساخت فیلتر شنی دست ساز-فیلتر شنی استخر دست دوم-قیمت سیلیس فیلتر شنی با ما همراه باشید . مجموعه بزرگ صنعتی مشهد بخار اولین تولید کننده دیگ آبگرم در ایران می باشد و با سعی و تلاش فراوان توانسته است کلیه بویلرها و ماشین آلات نفت و گاز را به کشورهای همجوار صادرات نماید. شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت فیلتر شنی frp را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید .

قیمت فیلتر شنی frp |35% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : قیمت فیلتر شنی frp  طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ما با افتخار اعلام می نماییم که اولین کارخانه با ضمانت نامه کتبی ۳ ساله و خدمات پس از فروش ۱۲ ساله در هر نقطه کشور عزیزمان ایران می باشیم و همچنین دارنده نشان و پلاک استاندارد و پلاک طلایی بین المللی می باشیم. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت فیلتر شنی frp و قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-قیمت فیلتر شنی کوچک-فیلتر شنی تصفیه آب-قیمت فیلتر شنی خانگی-ساخت فیلتر شنی تصفیه آب-ساخت فیلتر شنی دست ساز-فیلتر شنی استخر دست دوم-قیمت سیلیس فیلتر شنی  لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.قیمت فیلتر شنی frp |35% تخفیف قیمت خرید 100% تضمین کیفیت قطعات  

دستگاه فیلتر شنی جهت حذف مواد جامد معلق تا 100میکرون مورد استفاده قرار میگیرد. شکل این مخازن به صورت استوانه می باشد. طراحی فیلتر شنی در حجم بالا به صورت افقی می باشد. طراحی فیلتر شنی به گونه ای در نظر گرفته میشود. که در زمان تولید و پس شویی گذر آب از میان سنگ سیلیس داخل مخزن به صورت یکنواخت پخش و جمع آوری شود. فیلتر شنیFRP  اصولا از دو لایه تشکیل شده است. لایه داخلی فیلتر شنی به صورت یک مخزن پلی اتیلن و لایه خارجی پوشش فایبرگلاس به صورت تابیده می باشد.

لوله کشی در فیلتر شنی از جنس FRP به دو صورت اتوماتیک و دستی مورد استفاده می باشد. لوله کشی فیلتر شنی در این نوع از فیلترها به صورت نصب از بالا و نصب از بغل می باشد. در لوله کشی نصب از بالا اتصال شیر به نازل های آب جمع کن به وسیله یک لوله UPVC صورت میگیرد و در لوله کشی های نصب از بغل به وسیله یک ساید کانکتور نصب از بغل به وسیله  اتصالات و لوله های UPVC از بالا وزیر مخزن می باشد.

فیلتر شنیFRP چه کاربردی دارد؟ فیلتر شنی، دستگاهی است که با فیلتراسیون فیزیکی آب باعث حذف ذرات معلق موجود در آن نظیر گل، رنگ، مواد آلی، پلانکتون‌ها، باکتری‌ها و ذرات حاصل از خوردگی می‌شود. در این دستگاه، آب حاوی ذرات معلق از بستر ذرات سیلیس (یا شن) عبور می‌کند. بر اثر عبور آب از خلل و فرج بین ذرات شن، مواد معلق آب حذف و آب تقریبا عاری از مواد معلق، به دست می‌آید. فیلتر شنی برای تصفیه آب‌های سطحی، چاه، دریا، استخرها و… استفاده می‌شود.

در استخرها پس از مدتی چربی و ذرات اضافی از بدن انسان (مو، پوست و…) و ذرات اضافی که از محیط وارد آب استخر می‌شوند، فیلتر شنی می‌تواند با تصفیه این آب به صورت فیزیکی و عبور دادن آب از روی سیلیس در چندین مرحله و حذف ذرات ناخالص بر روی سطح سیلیس آب ورودی به استخرها را تصفیه کند. در سیستم‌های RO به منظور کاهش اثرات منفی ذرات ناخالصی موجود در آب خوراک بر روی ممبرین‌ها، استفاده از فیلترهای شنی امری ضروری می‌باشد.

فیلتر شنیFRP چه ویژگی‌هایی دارد؟

  1. پیش تصفیه آب رودخانه‌‌ها، چاه‌ها جهت تهیه آب شرب، بهداشتی و صنعتی
  2. جهت تصفیه آب استخر برای جلوگیری از کدر شدن آب و زلال سازی آن
  3. تصفیه نهایی فاضلاب‌های صنعتی و انسانی
  4. تصفیه آب برج‌های خنک کننده، از مواد معلق نفوذی از هوا به آب مانند گرد و خاک

قیمت فیلتر شنی FRP چقدر است؟ با توجه به وارداتی بودن این مدل از دستگاه ها و با توجه به نواسان قیمت ارز همواره اعلام قیمت آن نیز به صورت روزانه می‌باشد. تفاوت پایین تر قیمت فیلتر شنی FRP در مقایسه با نوع فلزی آنها یکی از دلایل انتخاب این نوع فیلتر ها می باشد. متاسفانه به دلیل واردات بی رویه و غیر استاندارد بودن اغلب این نوع فیلترها دارای قیمت های متفاوتی در بازار می باشد. در قیمت فیلتر شنی FRP  عوامل مختلفی دخیل می باشد. که عمده ترین آنها ضخامت پوشش فایبرگلاس و ضخامت لایه استوانه داخلی آنها می باشد. از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت فیلتر شنی FRP میتوان به نوع شیر ارایه شده اشاره کرد تفاوت قیمت را دو چندان میکند. به گونه ای که نصب شیر با قابلیت برنامه ریزی به صورت اتوماتیک در مقایسه با نوع نیمه اتوماتیک و به صورت دستی 3برابر می‌باشد. با توجه به نوع برند و مدلهای مختلفی که دارد قیمت این مدل از فیلتر شنی نیز به صورت موردی و با توجه به حجم و ظرفیت و همچنین نوع لوله کشی و همچنین سنگ سیلیس آن می‌توانید با بخش فروش مجموعه بزرگ مشهد بخار تماس حاصل نمایید.

قیمت فیلتر شنی

قیمت فیلتر شنی |35% frp تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار –بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت وتا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم. در این مقاله به موضوعات قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس-قیمت فیلتر شنی کوچک-فیلتر شنی تصفیه آب-قیمت فیلتر شنی خانگی-ساخت فیلتر شنی تصفیه آب-ساخت فیلتر شنی دست ساز-فیلتر شنی استخر دست دوم-قیمت سیلیس فیلتر شنی پرداختیم. مجددا توصیه می کنیم حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411722 – 09155807005 – 09157607106 – 09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.