قیمت فیلتر شنی کشاورزی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت فیلتر شنی کشاورزی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت فیلتر شنی کشاورزی: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع فیلتر شنی کشاورزی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- قیمت فیلتر شنی آبیاری قطره ای- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی کوچک-قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت فیلتر شنی کشاورزی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- قیمت فیلتر شنی آبیاری قطره ای- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی کوچک-قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع فیلتر شنی کشاورزی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت فیلتر شنی کشاورزی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع فیلتر شنی کشاورزی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- قیمت فیلتر شنی آبیاری قطره ای- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی کوچک-قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از فیلتر شنی کشاورزی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

فیلتر شنی کشاورزی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید فیلتر شنی کشاورزی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت فیلتر شنی کشاورزی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت فیلتر شنی کشاورزی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

آشنایی با فیلترشنی تصفیه آب استخر و کشاورزی

فیلتر شنی که به صافی شنی نیز معروف است، یک مخزن تحت فشار از جنس فایبرگلاس، بتن و یا فولاد می باشد که وظیفه حذف و از بین بردن انواع ذرات معلق و آلاینده های موجود در آب را بر عهده دارد.

دستگاه فیلتر شنی به صورت فیزیکی آب را فیلتراسیون می کند و یکی از موثرترین روشها برای از بین بردن ناخالصی ها و کاهش دادن غلظت جامدات معلق موجود در آب می باشد. این فیلترها ۱ یا چند لایه دارند و هر لایه دارای ذراتی از جنس سنگ و یا گرانیت می باشد. بستر ۱ لایه فقط دارای یک نوع شن یا سیلیس می باشد و بستر چند لایه چند نوع شن یا سیلیس با چگالی های مختلف دارد.

فیلتر شنی برای تصفیه آب های سنگین و نیمه سنگین به شدت مناسب است و به طور گسترده ای در صنایع مربوط به آب مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت فیلتر شنی کشاورزی–  همچنین از این فیلتر برای تصفیه آب استخرهای شنا و تفریحی، فاضلاب های صنعتی و انسانی، آب های برج خنک کن، آب های دارای کدری بالا، نیروگاه ها، پالایشگاه ها، صنایع شیلات، واحدهای صنعتی و تجاری، پیش تصفیه اسمز معکوس، تاسیسات موتورخانه، تصفیه آب کشاورزی و آب آشامیدنی استفاده می شود.

فیلتر شنی دارای لوله ورودی آب، لوله خروجی آب، منبع شست و شوی معکوس، فشارسنج، دریچه های دسترسی و بازدید، تخلیه هوا و نازل می باشد.

فیلترهای شنی به طور کلی دارای ۳ دسته هستند که عبارتند از:

فیلتر شنی آهسته

این نوع فیلتر سرعت جریان آب را کاهش می دهد و از هیچ ماده منعقدکننده ای استفاده نمی کند. با آهسته کردن سرعت آب، فعالیت بیولوژیکی افزایش پیدا می کند و ذرات بیشتری فیلتر می شوند. همچنین تعداد زیادی میکروارگانیسم و آلاینده از بین می رود.

فیلتر شنی سریع

این نوع فیلتر به نوعی تحت فشار محسوب می شود و اندازه ها و قابلیت های مختلفی دارد. برای استفاده از فیلتر شنی سریع به محیط بزرگی نیاز نیست و فضای کم هم برای آن مناسب می باشد.

این فیلترها اغلب دارای جنس استیل یا فایبرگلاس هستند و در واحد های موازی چندگانه استفاده می شوند. اندازه ها و سایزهای بزرگ فیلتر شنی سریع دارای پوشش اپوکسی می باشند و اندازه و ابعاد کوچک آن جنس فایبرگلاس دارند.

فیلتر شنی تحت فشار

این نوع فیلتر بیشتر در استخرها و سیستم های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و با یکنواخت کردن سرعت جریان آب عملیات فیلتراسیون را انجام می دهد. فیلتر شنی تحت فشار ذرات دارای اندازه ۴۰ میکرومتر را حذف می کند و عملیات تصفیه و گندزدایی را با سرعت قابل قبولی انجام می دهد.

مزایای فیلتر شنی:

. هم بعنوان پیش تصفیه، هم به عنوان فیلتر جانبی و هم به عنوان فیلتر نهایی مورد استفاده قرار می گیرد.

. ساختار و سیستمی ساده دارد.

. از بازدهی بالایی برخوردار است. (اندازه و مقدار دانه های شنی، سرعت عبور آب از بستر و روش شست و شوی معکوس در عملکرد و بازدهی فیلتر شنی تاثیرگذار هستند.)

. در انواع فضاها از کوچک گرفته تا بزرگ، قابل نصب است و مورد استفاده قرار می گیرد.

. ابعاد، اندازه ها، سایزها و ظرفیتهای مختلفی دارد.

. نصب و نگهداری از آن آسان است و از قیمت مناسب و ارزانی برخوردار می باشد.

نحوه کار فیلتر شنی به این صورت است که ابتدا آب آلوده و کثیف به وسیله لوله ورودی وارد مخزن می شود و سپس با فشار پمپ به سمت پایین فیلتر هدایت می گردد.

حین عبور تمام شن و ماسه ها، مواد اضافی و آشغالهای موجود در آب بین سوراخ های ریز فیلتر گیر می کند. قیمت فیلتر شنی کشاورزی– در نهایت آب تصفیه و گندزدایی شده از سوراخ های بسیار ریز نازل هایی که کف مخزن تعبیه شده و از شن و سیلیس پوشیده شده اند، خارج می شود.

طی فرآیند بکواش یا همان پس شویی تمام ذرات معلق و مواد آلوده ای که بر روی سطح سیلیس باقی مانده اند و باعث کاهش کیفیت فیلتراسیون می شوند، از بین می روند.

در واقع فرآیند بکواش یک عملیات برای رفع گرفتگی فیلتر شنی و احیای سیستم است که به صورت دوره ای انجام می شود. به طور کلی بستر شنی و دانه های سیلیس باید در بازه زمانی ۳ تا ۱۰ سال تعویض شوند.

قیمت فیلتر شنی کشاورزی

قیمت فیلتر شنی کشاورزی– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت فیلتر شنی کشاورزی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- قیمت فیلتر شنی آبیاری قطره ای- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی کوچک-قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی فایبر گلاس پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت فیلتر شنی کشاورزی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.