قیمت فیلتر شنی ایمکس | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت فیلتر شنی ایمکس | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت فیلتر شنی ایمکس: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع فیلتر شنی ایمکس را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات لیست قیمت فیلتر شنی- کاتالوگ فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی ایمکس p650- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv27- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv24- فیلتر شنی استخری- فیلتر شنی ایمکس mfv31 که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت فیلتر شنی ایمکس: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع لیست قیمت فیلتر شنی- کاتالوگ فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی ایمکس p650- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv27- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv24- فیلتر شنی استخری- فیلتر شنی ایمکس mfv31 خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع فیلتر شنی ایمکس باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت فیلتر شنی ایمکس مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع فیلتر شنی ایمکس در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت فیلتر شنی- کاتالوگ فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی ایمکس p650- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv27- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv24- فیلتر شنی استخری- فیلتر شنی ایمکس mfv31 با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از فیلتر شنی ایمکس را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

فیلتر شنی ایمکس طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید فیلتر شنی ایمکس لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

چگونگی عملکرد فیلتر استخر

فیلتر شنی استخر از طریق انتقال آب از بالای مخزن به داخل و عبور آب از شن و ماسه و رسیدن به کف استخر از طریق فشار زیاد کار می کند. با پایین آمدن آب، لبه های تیز شن و ماسه ذرات محلول در آب مانند گرد و خاک و آوار و چربی ها را می گیرند. ذرات موجود در آب هر زمان که از چرخه عبور می کند، از آب خارج می شود تا ماسه بسیار متراکم شود و نیاز به تمیزکردن داشته باشد.

نظافت فیلتر شنی استخر

برای تمیز کردن فیلتر شنی، باید از شستشوی بکواش استفاده کرد. شستشوی فیلتر شنی با جریان معکوس، جریان آب را از میان شن و ماسه معکوس می کند. از قسمتهای جانبی از پایین شروع می شود و به سمت بالا حرکت می کند و بقایای و ذرات و آلودگیهای موجو در مخزن و شن و ماسه را جمع می کند. زمانی که آب به بالای فیلتر رسید، پس از آن به سمت لوله تخلیه هدایت می شود و از فیلتر خارج شده و دیگر به استخر بازگردانده نمی شود. شستشوی بکواش ظرف چند دقیقه انجام می شود و کار طولانی نیست. پس از اتمام چرخه شستشو، دوباره فیلتر استخر می تواند، عمل فیلتراسیون را انجام دهد.

قیمت فیلتر شنی ایمکس | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت فیلتر شنی ایمکس | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

آناتومی فیلتر شنی استخر

برای شروع فیلتراسیون توسط فیلتر استخر، آب استخر از بالای فیلتر وارد مخزن فیلتر می شود. حتی اگر آب از لوله ای در کنار مخزن وارد فیلتر شود، برای شروع چرخه فیلتراسیون، باید آن را به بالا پمپ کنید. در واقع مهم نیست آب از کدام سمت وارد فیلتر می شود، فقط باید آب از سطح بالا پایین بیاید قیمت فیلتر شنی ایمکس- هنگامی که آب وارد مخزن فیلتر شود، آب استخر از یک توزیع کننده عبور می کند تا به صورت، مساوی بر روی بستر شن پخش شود. پس از رسیدن آب به بستر شن، آب در عبور از شن و ماسه، قبل از رسیدن به قسمت های جانبی در پایین مخزن، ناخالصی های خود را از دست می دهد. دهانه های جانبی به اندازه عبور آب بزرگ هستند که بتوانند آب را عبور دهند.

در عمل بکواش آب از قسمت جانبی از پایین وارد مخزن فیلتر شده و به سمت شن و ماسه و توزیع کننده حرکت می کند تا از طریق خط تخلیه از فیلتر خارج شود.

نگهداری فیلتر شنی استخر

نگهداری از فیلترهای شنی استخر کار آسانی می باشد. اما ممکن است نیاز به انجام کارهای عملی نیز باشد. برخی از کارهایی را که باید انجام داد را در زیر بررسی می کنیم.

تعویض شن و ماسه فیلتر استخر

به طور معمول، ماسه های شما هنگام شستشوی بکواش و شستشوی فیلتر تمیز می شوند. شن و ماسه می تواند 5 تا 7 سال دوام بیاورد. اما تقریبا استخرداران هر سه سال یکبار آنرا تعویض می کنند. البته برخی استخرداران اعتقاد دارند که هر سال باید شن و ماسه فیلتر را تعویض کرد، زیرا ممکن است زباله در مخزن منعقد شود. همچنین می توانید از تمیزکننده های شن و ماسه فیلتر استفاده کنید تا عمر آنها را افزایش دهید.

تعویض فیلتر شنی استخر

فیلترهای شنی در صورت مراقبت و نگهداری، می توانند بین 15 تا 25 سال و یا بیشتر دوام بیاورند. در بیشتر اوقات شما نیاز به تعویض شیرآلات و واشرها و قطعات و تجهیزات جانبی فیلتر می باشید، اما تا سالها نیازی به تعویض کل سیستم نخواهید داشت. زمانی که می خواهید فیلتر استخر خود را تعویض کنید به اندازه ها دقت کنید و مطمئن شوید اندازه مناسب را انتخاب کرده اید و فیلتر جدید را طبق دستورالعمل سازنده تنظیم کنید. قیمت فیلتر شنی ایمکس- فیلتر جدید خود را با دبی پمپ استخر خود مطابقت دهید.

اندازه فیلتر شنی استخر

هنگام تعیین اندازه مناسب، می توانید از فیلتر با سایز بزرگتر استفاده کنید، اما از انتخاب فیلتر کوچک خودداری کنید. زیرا این امر می تواند فشار زیادی به سیستم وارد کند و عمل فیلتراسیون بدرستی انجام نگیرد. پس در انتخاب سایز فیلتر استخر خود باید پمپ استخر، حجم استخر و دبی پمپ را اطلاع داشته باشید تا در انتخاب اندازه فیلتر دقت کافی را انجام دهید. در پایان، نوع استخر تاثیری نخواهد داشت که شما می توانید چه نوع سیستم تصفیه ای داشته باشید یا تا چه اندازه می تواند موثر باشد، به شرطی که اندازه فیلتر با اندازه استخر مطابقت داشته باشد.

قیمت فیلتر شنی ایمکس– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت فیلتر شنی ایمکس– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لیست قیمت فیلتر شنی- کاتالوگ فیلتر شنی ایمکس- قیمت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی ایمکس p650- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv27- قیمت فیلتر شنی ایمکس mfv24- فیلتر شنی استخری- فیلتر شنی ایمکس mfv31 پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت فیلتر شنی ایمکس– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.