قیمت دیگ و مشعل | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ و مشعل | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ و مشعل: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت دیگ شوفاژ فولادی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت دیگ و مشعل دست دوم-انواع دیگ موتورخانه-خرید و فروش دیگ چدنی-قیمت دیگ چدنی 10 پره-قیمت پره دیگ 300 خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت دیگ و مشعل باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت دیگ و مشعل مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع قیمت دیگ و مشعل در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دیگ شوفاژ فولادی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت دیگ و مشعل دست دوم-انواع دیگ موتورخانه-خرید و فروش دیگ چدنی-قیمت دیگ چدنی 10 پره-قیمت پره دیگ 300 با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت دیگ و مشعل را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت دیگ و مشعل طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت دیگ و مشعل و قیمت دیگ شوفاژ فولادی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت دیگ و مشعل دست دوم-انواع دیگ موتورخانه-خرید و فروش دیگ چدنی-قیمت دیگ چدنی 10 پره-قیمت پره دیگ 300 لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

به طور کلی انواع دیگ های آبگرم شوفاژ (چدنی یا فولادی) که در موتورخانه ساختمان‌ها نصب می شوند، دارای توانایی تامین آبگرم تجهیزات گرمایشی ساختمان مانند شوفاژ، فن کویل و آبگرم مصرفی ساختمان و آبگرم استخر را با استفاده از انرژی حرارتی مشعل نصب شده در دیگ دارند. با وجود اینکه فشار کار و راندمان جذب انرژی حرارتی در دیگ های شوفاژ چدنی کمتر از دیگ های فولادی است، اما استفاده از دیگ های شوفاژ چدنی به دلیل قابل تفکیک بودن پره های دیگ و حمل آسان تر آن، قیمت مناسب تر و سهولت تعویض قطعه معیوب احتمالی در طول مدت بهره برداری رایج گردیده است.

مهمترین عواملی که باعث افزایش طول عمر دیگ شوفاژ چدنی می گردد عبارتند از:

1.انتخاب ظرفیت مناسب دیگ حرارت مرکزی ساختمان به نحوی که حتی در سردترین ایام سال، جهت تامین گرمایش و آب گرم ساختمان، دیگ حرارت مرکزی ملزم به کارکرد مداوم و بدون وقفه نباشد.

2.انتخاب صحیح مشعل با ظرفیت محاسبه شده گرمایش (حداکثر 20% بیشتر از ظرفیت دیگ)

3.استفاده از سختی گیر آب رزینی مناسب با حجم آب در گردش سیستم گرمایشی و یا نصب رسوب زدا روی لوله های موتورخانه در سایز و تعداد کافی

4.تنظیم بودن شعله مشعل (آبی سوز بودن و جریان طولی مستقیم شعله مشعل در دیگ)

5.در صورت استفاده از مشعل گازوئیل سوز، نوع و زاویه پاشش گازوئیل از نازل مشعل، بر اساس قطر و طول محفظه احتراق دیگ و بنا به پیشنهاد کارخانه سازنده دیگ تعیین می شود

6.طول مناسب محفظه احتراق دیگ و عدم برخورد دائمی شعله به پره های عقب یا میانی دیگ شوفاژ چدنی

7.ضخامت یکسان و پیوسته بدنه ریخته گری شده دیگ شوفاژ چدنی

8.آب بندی مناسب پره های دیگ چدنی شوفاژ در هنگام نصب و عدم وجود فشار آب زیاد (تعداد طبقات خیلی زیاد ) روی گردش آب درون دیگ

نحوه انتخاب دیگ و بهره برداری از آن چگونه است؟

ظرفیت دیگ چدنی می بایست متناسب با انرژی مورد نیاز برای سیستم گرمایشی ساختمان یا استخر و آب گرم مصرفی باشد. قیمت دیگ و مشعل- برای محاسبه ظرفیت دیگ چدنی در کاربری مسکونی می توان از رابطه سرانگشتی 150 کیلوکالری به ازای هر متر مربع زیر بنای خالص استفاده کرد، 20 درصد به ظرفیت محاسبه شده دیگ چدنی به عنوان ضریب اطمینان اضافه می شود. (محاسبه فوق برای شهرهایی با آب و هوای معتدل صادق می باشد.)

انتخاب مشعل متناسب با ظرفیت حرارتی دیگ چدنی (برای انتخاب مشعل مناسب می بایست ظرفیت مشعل 20 درصد از ظرفیت دیگ بالاتر در نظر گرفته شود.)

برای ساختمان هایی با 8 واحد مسکونی و یا بیشتر یا متراژ خالص بیش از 1000 متر مربع توصیه می شود از دو دیگ آب گرم با 60 درصد از ظرفیت گرمایی برآورد شده کل استفاده شود تا در صورت خرابی یا سرویس یکی از دیگ ها یا مشعل ها، دیگ دیگر به تنهایی بتواند بخش عمده ای از گرمایش مورد نیاز را تامین نماید.

استفاده از سیستم رسوب زدا یا سختی گیر مغناطیسی یا رزینی در آب ورودی به دیگ برای جلوگیری از تشکیل رسوب در پایپینگ، شیرآلات، پمپ و دیگ آب گرم.

تنظیم شعله مشعل تا طول محفظه احتراق (شعله باید طوری تنظیم شود که به انتهای دیگ برخورد نکند).

نصب و سرویس دیگ چدنی موتورخانه حتما توسط کارشناسان فنی متخصص انجام شود، زیرا اگر در هنگام نصب یا تعویض پره دقت کافی به عمل نیاید، دیگ مشکل آب بندی یا دود بندی پیدا می کند.

بعد از نصب دیگ چدنی، کاور دیگ برای جلوگیری از انتقال حرارت دیگ به محیط موتورخانه و همچنین زیبا سازی موتورخانه نصب شود.

برای کنترل مشعل و همچنین تنظیم دمای آب دیگ از ترموستات دیگ (آکوستات مستغرق) با گستره دمایی 30 الی 90 درجه یا 30 الی 110 درجه استفاده شود.

دیگ و مشعل

قیمت دیگ و مشعل– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت دیگ و مشعل– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت دیگ شوفاژ فولادی-قیمت دیگ موتورخانه دست دوم-قیمت دیگ 7 پره شوفاژکار-قیمت دیگ و مشعل دست دوم-انواع دیگ موتورخانه-خرید و فروش دیگ چدنی-قیمت دیگ چدنی 10 پره-قیمت پره دیگ 300 پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت دیگ و مشعل– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.