قیمت دیگ فولادی آب بند | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ فولادی آب بند | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ فولادی آب بند: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دیگ فولادی آب بند را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت دیگ فولادی گالوانیزه- دیگ فولادی قیمت- قیمت دیگ فولادی صنعتی- دیگ فولادی موتورخانه- محاسبه ظرفیت دیگ فولادی- لیست قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی خوب که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت دیگ فولادی آب بند: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت دیگ فولادی گالوانیزه- دیگ فولادی قیمت- قیمت دیگ فولادی صنعتی- دیگ فولادی موتورخانه- محاسبه ظرفیت دیگ فولادی- لیست قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی خوب خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ فولادی آب بند باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت دیگ فولادی آب بند مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ فولادی آب بند در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دیگ فولادی گالوانیزه- دیگ فولادی قیمت- قیمت دیگ فولادی صنعتی- دیگ فولادی موتورخانه- محاسبه ظرفیت دیگ فولادی- لیست قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی خوب با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ فولادی آب بند را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

دیگ فولادی آب بند طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ فولادی آب بند لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

دیگ فولادی چیست؟

دیگ به صورت کلی دستگاهی است که در آن با گرمای حاصل از سوختن یک ماده سوختنی، حرارت به سیال درون آن انتقال می یابد. دیگ فولادی به عنوان یکی از اجزای موتورخانه ساختمان، از انواع دیگ های متداول موتورخانه است.

در ابتدا به تعریف دو مفهوم سیال و پاس در دیگ های فولادی می پردازیم:

سیال: سیال داخل دیگ های فولادی، مشابه بقیه دیگ ها، می تواند شامل یکی از سیالات متعارف تاسیساتی نظیر آب، بخار آب، روغن و … باشد.

پاس: پاس در دیگ، به معنى عبور است، هر بار که شعله و یا گازهاى حاصل از عمل احتراق یک بار طول دیگ را طى مى کنند به آن یک پاس گفته مى شود.

کوره دیگ، پاس اول است. قیمت دیگ فولادی آب بند–  لوله هایى که گازهاى حاصل از عمل احتراق، بعد از خارج شدن از کوره، از آنها عبور کرده، به جلو هدایت مى شود، لوله هاى پاس دوم نامیده مى شوند.

دیگ های فولادی آب گرم

دیگ های فولادی آب گرم به صورت یک پارچه در دو نوع کلی تولید می شوند و بر حسب سفارش خریدار بر اساس ظرفیت مورد نیاز ساخته و عرضه می شوند. این دو نوع عبارتند از:

دیگ های فولادی با لوله های آتش یا فایر تیوب: که در آن گازهای ناشی از احتراق ماده اشتعال زا از داخل لوله ها عبور می کند.

دیگ های فولادی با لوله های آب یا واتر تیوب: که در آن آب از داخل لوله ها می گذرد.

قیمت دیگ فولادی آب بند | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ فولادی آب بند | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ فولادی فایر تیوب به عنوان نوع متداول تر این نوع دیگ ها در ایران محسوب می شود و از قسمت های زیر تشکیل می شود:

بدنه: بسته به ابعاد مورد نیاز، بدنه دیگ فولادی از ورق های فولادی بریده شده و پس از عملیات نورد، جوشکاری می شود.

لوله ها: برای دیگ های فولادی موتورخانه از لوله های بدون درز یا آتش خوار استفاده می کنند، که از لوله های 6 متری به اندازه مورد نیاز بریده می شود.

صفحات نگه دارنده لوله ها: این صفحات علاوه بر نگه داشتن لوله ها، محفظه داخلی دیگ را نیز از محیط خارجی جدا می کنند.

در دیگ هایی که طول کمی دارند، یک تیوب شیت در جلو و یکی در عقب دیگ فولادی نصب می شود؛ درحالیکه در دیگ های با طول زیاد، جهت نگه داشتن لوله ها، مابین تیوب شیت های جلویی و عقبی، تیوب شیت (یا تیوب شیت های) دیگری هم تعبیه می شود.

با استفاده از جوشکاری، اتصال بین تیوب شیت های جلو و عقب با بدنه دیگ برقرار می شود. قیمت دیگ فولادی آب بند– آب بندی لوله ها به تیوب شیت ها با روش گشاد کردن لوله – که با ابزاری به نام والس انجام می شود- صورت می گیرد.

به این عمل در اصطلاح، اکسپند (Expand) گفته می شود. در بعضی از کارخانه ها، با جوشکاری لوله های پاس دوم را به تیوب های شیت جلو و عقب دیگ اتصال می دهند.

کوره: کوره دیگ محلی است که در آن سوزاندن مواد سوختنی (مازوت (نفت کوره یا نفت سیاه)، گازوئیل و یا گاز) به وسیله مشعل انجام می شود.

برای ساخت و نصب کوره، از ورق فولاد آتش خوار استفاده می شود و با بریدن از این ورق ها به ابعاد مورد نیاز و سپس نورد و جوش کاری آن، فرآیند نصب در داخل دیگ صورت می گیرد و در نهایت با جوشکاری به تیوب های شیت جلو و عقب دیگ متصل می شود.

اتصالات لوله رفت و برگشت: بر روی هر دیگ آب گرم فولادی موتورخانه، جهت اتصال لوله رفت و و برای اتصال لوله برگشت به دیگ، مکان های جداگانه ای پیش بینی می شود.

اتصال لوله انبساط: لازم است که محلی برای اتصال لوله انبساط به دیگ، بر روی دیگ های فولادی آب گرم، پیش بینی می شود.

شیر اطمینان: علاوه بر اتصال لوله انبساط (توسط کارخانه) بر اساس ظرفیت فشار کاری دیگ، یک و یا دو عدد شیر اطمینان حساس در برابر فشار بر روی آن نصب می شود.

شیر تخلیه: به منظور تخلیه آب داخل دیگ، در پایین ترین قسمت بدنه آن یک عدد شیر نصب می شود.

دریچه ها: بر روی دیگ های فولادی به منظور دسترسی راحت تر در هنگام تعمیر و سرویس، دریچه ای به صورت منهول (راهرو آدم رو) در قسمت بالایی و همچنین دریچه هایی به صورت هندهول (دست رو) در دو طرف قسمت پایینی، بر روی بدنه دیگ پیش بینی می شود.

محفظه های دود: محفظه هایی در قسمت جلویی و عقبی دیگ های فولادی وجود دارد که گازهای خروجی از یک پاس را پس از دریافت، به درون لوله های مربوط به پاس بعدی هدایت می کند.

درهای جلو و عقب: به منظور سهولت دسترسی به هنگام تمیز کردن داخل لوله ها و محفظه دود، درب هایی لولایی بر روی محفظه های دود جلو و عقب تعبیه می شود که با پیچ و مهره و قراردادن نخ نسوز در زیر آنها بسته می شوند.

اتصال دود کش: همانند سایر دیگ ها، در دیگ های فولادی نیز به منظور هدایت محصولات احتراق به خارج از ساختمان، محلی برای اتصال دودکش به آن تعبیه می شود.

اتصالات مربوط به نشان دهنده ها: محل هایی بر روی دیگ های فولادی جهت نصب ترمومتر، ترموستات و فشارسنج پیش بینی می شود.

عایق: با یک لایه عایق حرارتی ضخیم، بدنه دیگ های فولادی پوشیده و عایقکاری می شود تا بازدهی افزایش یافته و مصرف انرژی کمتر شود.

پوشش (کاور): پوششی از ورق فولادی رنگ شده یا ورق آلومینیوم بر روی عایق بدنه دیگ فولادی کشیده می شود.

شاسی: نصب اکثر دیگ های فولادی در کارخانه بر روی پایه و یا شاسی انجام می شود به نحوی که دیگر جهت نصب و استقرار آنها نیازی به فونداسیون مخصوص نیست.

محاسبه ظرفیت و انتخاب دیگ فولادی موتورخانه

دیگ فولادی آب گرم بایستی علاوه بر فراهم کردن گرمای مورد نیاز برای گرم كردن آب گرم مصرفی ساختمان، تلفات حرارتی ساختمان را نیز تامین كند.برای تلفات حرارتی درنظر گرفته نشده نظیر تلفات حرارتی مخزن انبساط (كه روی بام نصب شده) یا تلفات حرارتی ناشی از لوله های عایقکاری نشده و …. درصدی به عنوان ضریب اطمینان در نظر گرفته می شود و معمولاً در محاسبات مقدار آن را ده درصد لحاظ می کنند.

قیمت دیگ فولادی آب بند– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت دیگ فولادی آب بند– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت دیگ فولادی گالوانیزه- دیگ فولادی قیمت- قیمت دیگ فولادی صنعتی- دیگ فولادی موتورخانه- محاسبه ظرفیت دیگ فولادی- لیست قیمت دیگ فولادی – دیگ فولادی خوب پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت دیگ فولادی آب بند– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.