قیمت دیگ دست دوم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ دست دوم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ دست دوم: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع  دیگ دست دوم را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت دیگ و مشعل دست دوم- قیمت دیگ روحی دست دوم- دیگ شوفاژ دست دوم شیپور- قیمت دیگ چدنی شوفاژکار- قیمت دیگ آلومینیومی دست دوم- قیمت دیگ نذری- قیمت دیگ بزرگ آشپزی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

متن: قیمت دیگ دست دوم: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت دیگ و مشعل دست دوم- قیمت دیگ روحی دست دوم- دیگ شوفاژ دست دوم شیپور- قیمت دیگ چدنی شوفاژکار- قیمت دیگ آلومینیومی دست دوم- قیمت دیگ نذری- قیمت دیگ بزرگ آشپزی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع  دیگ دست دوم باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت دیگ دست دوم مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع  دیگ دست دوم در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دیگ و مشعل دست دوم- قیمت دیگ روحی دست دوم- دیگ شوفاژ دست دوم شیپور- قیمت دیگ چدنی شوفاژکار- قیمت دیگ آلومینیومی دست دوم- قیمت دیگ نذری- قیمت دیگ بزرگ آشپزی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از  دیگ دست دوم را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت دیگ دست دوم طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید  دیگ دست دوم لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت دیگ دست دوم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ دست دوم | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار

دیگ بخار (بویلر) یک مخزن بسته است که در آن مایعات (معمولا آب) به دمای بسیار بالا می‌رسند. در طراحی سیستم‌های حرارتی از این مایع گرم یا بخار شده در فرآیندهای مختلف استفاده می‌شود. مثلا گرمایش محیط، تولید برق و…

دیگ بخار چیست

دیگ بخار پرفشار به دیگی اطلاق می شود که بخار آب را در فشاری بالاتر از ۱۵psig تولید نماید. در پایین تر از فشار مذکور دیگ در گروه دیگ بخار کم فشار قرار می گیرد. قیمت دیگ دست دوم–  دیگ های کوچک پرفشار در گروه دیگ های کوچک قرار می گیرند. مطابق بخش یک آیین نامه دیگ و مخازن تحت فشار مربوط به انجمن آمریکایی مهندسین مکانیک یا به طور اختصار ASME دیگ پرفشار کوچک به دیگ پرفشاری اطلاق می شود، که از محدوده های زیر تجاوز ننماید:

قطر داخلی پوسته ۱۶ in

حجم کلی بدون روکش و عایق کاری Ft 35

فشار ۱۰۰ psig.

چنانچه دیگ از هریک از محدوه های مذکور تجاوز نماید، به آن دیگ نیرو می گویند. مقرارت مربوط به جوشکاری در اینگونه دیگ های کوچک به سختی دیگ های بزرگ نیست…

دیگ نیرو یک دیگ بخار آب یا بخار می باشد که در بالاتر از فشار ۱۵ psig کارکرده و ابعادش از ابعاد دیگ کوچک تجاوز نماید. این تعریف شامل دیگ های آب گرم گرمایشی یا آب گرم مصرفی که در فشار بالاتر از ۱۶۰psig و دمای ۲۵۰۰ F کار کند، اطلاق می شود…

دیگ آب گرم گرمایشی

دیگ آب گرم گرمایشی عبارتست از دیگی که در آن هیچ گونه بخار آبی تولید نمی شود، لیکن آب گرم آن به منظور گرمایش در یک مدار به گردش درآمده و مجددا به دیگ باز می گردد. قیمت دیگ دست دوم–  فشار آب در اینگونه دیگ ها را در نقطه خروجی آن نباید از ۱۶۰ psig و دمای آن از ۲۵۰۰ F تجاوز نماید. اینگونه دیگ ها را دیگ گرمایشی کم فشار می نامند، که مطابق بخش ۵ آیین نامه دیگ های گرمایشی از آیین نامه ASME ساخته می شوند. چنانچه فشار یا دما، از این حدود تجاوز نماید، دیگ باید به مانند دیگ های پرفشار و طبق آیین نامه ASME طرح شود.

دیگ آب گرم مصرفی

دیگ آب گرم مصرفی به دیگی گفته می شود که به طور کامل پر از آب بوده، و برای استفاده خارجی، آب گرم تولید می نماید. (آب گرم دیگر به دیگ باز نمی گردد) فشار آن از ۱۶۰ psig و دمای آن از ۲۵۰۰ F تجاوز نمی کند. این نوع دیگ ها را نیز در زمره دیگ کم فشار قرار می دهند و آنها را مطابق بخش چهار (دیگ های گرمایشی) آیین نامه ASME می سازند. چنانچه فشار یا دما از این حد تجاوز نماید این دیگ ها باید مطابق دیگ های پرفشار طراحی شوند.

دیگ استفاده کننده ضایعات حرارتی از ضایعات حرارتی که محصول فرعی پاره ای از فرآیند های صنعتی است، از قبیل گازهای داغ ناشی از کوره بلند کارخانه ذوب آهن یا محصولات ناشی از احتراق خروجی از یک توربین گازی، یا محصولات فرعی یک فرآیند صنعتی، استفاده می کند. ضایعات حرارتی از روی سطوح تبادل کننده گرما عبور نموده و آب گرم یا بخار آب تولید می شود.

برای ساخت این نوع دیگ ها، همان مقررات ساخت آیین نامه ASME استفاده شده برای دیگ های آتش شده به کار برده می شوند. قطعات کمکی و ایمنی مربوط به این دیگ ها به طور معمول مطابق آیین قطعات در دیگ های دیگر می باشند.

بخار-دست-دوم

قیمت دیگ دست دوم– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت دیگ دست دوم– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت دیگ و مشعل دست دوم- قیمت دیگ روحی دست دوم- دیگ شوفاژ دست دوم شیپور- قیمت دیگ چدنی شوفاژکار- قیمت دیگ آلومینیومی دست دوم- قیمت دیگ نذری- قیمت دیگ بزرگ آشپزی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت دیگ دست دوم– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.