قیمت دیگ بخار 300 کیلویی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دیگ بخار 300 کیلویی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات دیگ بخار چگونه کار میکند- قیمت دیگ بخار کوچک- دیگ بخار قیمت- دیگ بخار غذا- دیگ بخار چیست – دیگ بخار خشکشویی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع دیگ بخار چگونه کار میکند- قیمت دیگ بخار کوچک- دیگ بخار قیمت- دیگ بخار غذا- دیگ بخار چیست – دیگ بخار خشکشوییخواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ بخار 300 کیلویی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ بخار 300 کیلویی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگ بخار چگونه کار میکند- قیمت دیگ بخار کوچک- دیگ بخار قیمت- دیگ بخار غذا- دیگ بخار چیست – دیگ بخار خشکشوییبا ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ بخار 300 کیلویی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ بخار 300 کیلویی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار چیست ؟

دستگاه هایی كه بخار را به آب تبدیل می كنند اصطلاحاً دیگ بخار گویند. این دستگاه ها انـرژی لازم برای تبدیل فاز آب به بخار را از انواع سوخت های فسیلی، تشعشعی و یا الكتریكی فراهم می كنند. با توجه به دما و فشاری كه بخارات تولید می شوند، انواع متفاوت و كاربردهای مختلفی دارند. قیمت دیگ بخار 300 کیلویی–  به مجموعه ای كه دیگ بخار جزئی از آن می باشد مولد بخار گویند، اكثـر مولـدهای بخـار امـروزی بخار داغ با فشار بالا  3500psia تا 2400 ،240bar تا  165 تولید می كنند، باستثناء مولدهای بخـار هسته ای كه به علـت اسـتفاده از آب فـشرده Water Compressed بخـار اشـباع، بـا فـشار پـایین (70bar ،psia (1000 تولید می نمایند.

مولدهای بخار به عنوان بزرگترین منبع انرژی برای صنعت در جهان امروزی بـه شـمار مـی رونـد. یك مولد بخار مجموعه ای است مشتمل بر: – پیش گرمكن آب تغذیه Economizer – دیگ بخار Boiler – سوپر هیترheater Super – بازیاب حرارتی Reheat – پیش گرمكن هوا preheater Air

برای ایجاد حرارت در دیگهای بخار از سوختهایی مانند ذغال سـنگ پـودر شـده یـا سـوخت مـایع (مشتقات نفتی) و یا گاز طبیعی استفاده می كننـد ، نفـت بـه عنـوان سـوخت تـدریجاً كنـار گذاشـته می شود و جای خود را به گاز طبیعی كه دارای احتراق تمیز و آلودگی نسبتاً پایینی است می دهند. حتی در بعضی مواقع ممكن است از Heater های برقی و یا حرارت اتلافـی حاصـل از فرآینـدهای صنعتی به عنوان منبع حرارتی استفاده كرد.

انواع دیگ های بخار

دیگ بخار را می توان از جهات مختلف دسته بندی كرد كه شامل دسـته بنـدی براسـاس تـیپ و شكل، محتوی لوله ها، ظرفیت دیگ بخار و سیركولاسیون سیال عامل می باشد.

تقسیم بندی دیگ بخار  بر اساس تیپ و شكل

دیگ بخار بزرگ فولادی را با توجه به شكل و تیپ كوره درمدل های زیر طراحی می كنند.

دیگ های بخار دو پاس (Two Pass Boiler)

قیمت دیگ بخار 300 کیلویی– ایـن دیگ بخـار دارای كـوره دوگـذر بـوده و سـطوح انتقـال حـرارت نظیـر لولـه هـای آبـی، SuperHeater های دمای بالا در پـاس اول و SuperHeater هـای دمـای پـایین و Deheater هـا و اكونومایزر در پاس دوم خواهند بود.

دیگ بخار برنجی (Tower,Type Boiler)

در دیگ بخار برجی تمام تجهیـزات انتقـال حـرارت نظیـر دیوارهـای آبـی ، SuperHeater هـای و اكونومایزر، همگی در یك پاس و پشت سر هم از پایین به بالا نصب می شوند

دیگ های بخار جعبه ای (Box Type Boiler)

دیگ بخار بزرگ فولادی از این نوع می باشند، تمام تجهیـزات انتقـال حرارتـی درون سـاختمانی شبیه یك جعبه سازماندهی شده اند.

دیگ-بخار-300-کیلویی

دیگ های بخار بر اساس تقسیم بندی بر اساس ظرفیت

دیگ های بخار با توجه به ظرفیتشان و كاربرد های صنعتی و تجاری عبارتند از:

دیگ بخار لوله ای Boiler Tube Water

دیگ بخار پوسته ای Boiler Shell

دیگ بخار قطاعی Boiler Sectional

دیگ بخار با توجه به ظرفیتشان و كاربرد های صنعتی و تجاری عبارتند از:

دیگ بخار لوله ای

دیگ بخار پوسته ای

قیمت دیگ بخار 300 کیلوییدر پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت دیگ بخار 300 کیلویی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات دیگ بخار چگونه کار میکند- قیمت دیگ بخار کوچک- دیگ بخار قیمت- دیگ بخار غذا- دیگ بخار چیست – دیگ بخار خشکشویی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت دیگ بخار 300 کیلویی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.