قیمت بویلر روغن| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

قیمت بویلر روغن به شدت وابسته به نوع و مدل بویلر و همچنین قدرت آن است. بویلرهای روغنی معمولاً برای انواع استفاده ها از جمله گرمایش خانگی و صنعتی و همچنین در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین قیمت آنها بسته به نوع و کاربرد، می تواند متفاوت باشد.

به طور کلی، بویلرهای روغنی با توجه به نوع و مدل آنها، قیمت‌های مختلفی دارند. به عنوان مثال، بویلرهای روغنی خانگی با قدرت کمتر و حجم کوچک‌تر می‌توانند با قیمتی در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان تهیه شوند. اما بویلرهای روغنی صنعتی با قدرت بالا و حجم بزرگ‌تر، ممکن است قیمتی در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان داشته باشند.

لازم به ذکر است که قیمت بویلرهای روغنی در بازار ممکن است به دلیل شرایط اقتصادی و تحریم‌های موجود، تغییر کند. بنابراین قبل از خرید، بهتر است با توجه به نیاز خود و مشخصات فنی بویلر، به مقایسه قیمت‌ها در بازار بپردازید.

قیمت بویلر روغن| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت دیگ روغن داغ دست دوم-بویلر روغن داغ-دیگ روغن صنعتی-دیگ روغن داغ چیست خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت بویلر روغن باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت بویلر روغن| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت بویلر روغن و قیمت دیگ روغن داغ دست دوم-بویلر روغن داغ-دیگ روغن صنعتی-دیگ روغن داغ چیست لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت بویلر روغن| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

بویلر روغن داغ چیست؟ آشنایی با کاربردها و طرز کار بویلر روغن داغ
بویلر روغن داغ یک نوع سیستم گرمایشی است که در آن از روغن به عنوان سیال انتقال گرما استفاده می‌شود.
در صنایع گرمایشی، بویلر (Boiler) معمولا به یک مخزن در بسته زیر فشار گفته می‌ شود. که جهت رساندن دمای یک سیال به نقطه جوش و یا گرم کردن آن استفاده می‌شود. در ایران به جای بویلر از واژه دیگ و کوره نیز استفاده می‌شود. بویلر با توجه به نوع گرمایش و سیال گرم شونده، دارای انواع زیر است.
بویلر بخار (steam boiler): بویلر بخار به یک مخزن تحت فشار داخلی گفته می‌شود که در تماس با آتش آب را به بخار تبدیل می‌کند.
بویلر آب گرم: بویلر آب گرم، گرمای دریافتی از مشعل را به آب منتقل کرده و سبب گرم شدن آن می شود که یکی از مهمترین کاربردهای آن تاسیسات گرمایشی ساختمان است.
بویلر روغن داغ (Oil boilers یا Hot Oil Boiler): در سیستم های انتقال حرارت با سیال روغن داغ، جهت تولید گرما از بویلر روغن داغ استفاده می‌شود. به بویلر روغن داغ در ایران دیگ روغن داغ نیز گفته می‌شود.
امروزه بویلر روغن داغ کاربرد زیادی در صنعت دارد، به عنوان مثال در صنایعی که نیاز به انتقال حرارت به صورت غیر مستقیم است از آن استفاده می‌شود. با توجه به اهمیت بالای این دستگاه و کاربرد‌های متنوع آن در ادامه قصد داریم به معرفی طرز کار بویلر روغن داغ و کاربردهای آن بپردازیم.
بویلر روغن داغ چیست؟
بویلر روغن داغ یک نوع سیستم گرمایشی است که در آن از روغن به عنوان سیال انتقال گرما استفاده می‌شود. این سیستم شامل یک دیگ و لوله‌های مارپیچ حاوی روغن است. گرمای ایجاد شده از طریق احتراق توسط این لوله‌ها جذب شده و سبب افزایش دمای روغن می‌شود. بدین ترتیب بدون نیاز به افزایش فشار و ایجاد یک سیستم تحت فشار می‌توان به دمای بالا رسید. اما در دیگر سیستم‌های گرمایشی مانند بویلر بخار و آب گرم برای دستیابی به دماهای بالا، نیاز به طراحی یک سیستم تحت فشار است.
بویلر روغن داغ بسیار ایمن بوده و دارای هزینه‌های نگهداری اقتصادی و مقرون به صرفه است و امروزه کاربرد زیادی در انتقال حرارت دارد.
بویلر روغن داغ از چه اجزایی تشکیل شده است؟
اجزای اصلی بویلر روغن داغ شامل یک پوسته و یک کویل مارپیچ است. روغن با استفاده از پمپ در کویل مارپیچ جریان پیدا می‌کند. به کمک احتراق حاصل از یک مشعل روغن درون لوله‌های مارپیچ کویل گرم می‌شود. به صورت کلی، یک بویلر روغن داغ از بخش‌های زیر تشکیل شده است:
پوسته و بدنه
کوئل های حرارتی
درب ها و پایه ها
پمپ
سنسورها
نشانگرهای دما و فشار
شیرهای خروجی ورودی روغن
مشعل
ترموستات
منبع ذخیره روغن
پمپ پرکن خط
تابلو و مدار فرمان
تجهیزات کنترلی
شیرآلات و اتصالاتبویلر روغن داغ چه کاربردی دارد و به چه منظور استفاده می شود؟
در روش‌های سنتی برای گرم کردن مواد مورد نظر، معمولا آن‌ها را در یک ظرف با آلیاژ مناسب قرار داده. و زیر آن را گرم می کردند. اما همیشه امکان انجام این کار وجود ندارد، به ویژه زمانی که مواد خود قابل اشتعال باشند. به همین دلیل روش‌های انتقال حرارت غیر مستقیم ابداع شدند. که در آن‌ها از یک سیال یا گاز استفاده می‌شود.
در بسیاری از سیستم‌ های گرمایشی صنعتی، از آب و بخار به عنوان حامل گرما استفاده شده است، اما این روش چندان ایمن نیست. و به علت نیاز به کار در فشار بالا هزینه زیادی دارد. به همین دلیل یکی از مهمترین کاربردهای بویلر روغن داغ در صنایعی است که انتقال حرارت به صورت غیر مستقیم انجام می‌شود. به کمک این سیستم می‌توانید مواد مورد نظر خود را تا دمای بالای 400 سانتی گراد به صورت غیر مستقیم حرارت دهید. جهت گرمایش مواد اشتعال زایی مانند نفت خام و گاز طبیعی از بویلر روغن داغ استفاده می‌شود. این سیستم به دلیل به کارگیری سیال روغن حرارتی (معدنی و یا سنتتیک) جایگزین مناسبی برای بویلر بخار است. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین کاربردهای این سیستم حرارتی می پردازیم.
بویلرهای روغن داغ جهت تامین حرارت در دمای بالا و فشار پایین به طور گسترده در پروژه های تاسیسات صنعتی، صنایع غذایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، برای انتقال حرارت مورد نیاز در صنایع شیمیایی با هدف انجام واکنش های شیمیایی در درون راکتورها از این سیستم استفاده می شود. علاوه بر این، برای تولید محصولاتی مانند چسب و رزین، حلال ها و انواع مشتقات نفتی و ساخت روغن های تصفیه شده به دلیل اینکه نیاز به دمای بسیار بالایی دارند از بویلر روغن داغ بهره می‌برند. ساخت محصولاتی مانند ایزوگام، چرم مصنوعی، نبات و آبنبات و چیپس و سایر سرخ کردنی ها، صنایع ساخت ورق های نئوپان چوبی و ام دی اف از کاربردهای دیگر این نوع سیستم انتقال حرارت است.
محل استفاده از بویلر روغن داغ
بویلر روغن داغ در مکان هایی که به شبکه گاز متصل نیستند، یک سیستم گرمایشی محبوب محسوب می‌شود. همچنین گرم و روان کردن مواد نفتی سنگین در مخازن، گرمایش غیر مستقیم کوره های عظیم پخت صنعتی و ساخت گرمایش برای مراحل چاپ در چاپخانه های وسیع و به کارگیری در خشک کن های صنعتی از جمله موارد کاربرد بویلر روغن داغ است.
توجه داشته باشید که در فرآیندهای صنعتی که به دمای بالا نیاز دارند، بخار یا آب گرم نیز می تواند. به عنوان انتقال دهنده گرما برای رسیدن به این دما استفاده شود، اما از آنجا که هزینه های اولیه نصب سیستم‌های انتقال حرارت تحت فشار بسیار زیاد است، هزینه های نگهداری این تاسیسات نیز بالا می‌رود. همچنین خطر انفجار نیز افزایش می یابد. بنابراین، ‌ استفاده از روغن های حرارتی به عنوان سیال نه تنها می‌تواند این مشکلات را رفع نماید، مزایای مهم دیگری نیز به همراه دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.
مزایای بویلرهای روغن داغ
علاوه بر فشار کاری پایین‌ تر، استفاده از روغن داغ به جای آب و بخار در دماهای بالا، مزایای دیگری نیز دارد که از آن جمله می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
در فشار جو تا 350 درجه سانتی گراد. (سیستم فقط دارای فشاری است که توسط پمپ روغن کاری ایجاد می شود و از حداکثر 5 بار بیشتر نیست)
روغن حرارتی باعث ایجاد خوردگی در تاسیسات و لوله‌های مارپیچ دیگ نمی شود.
دیگ دچار مشکل کلسیفیکاسیون نمی‌شود. بسیاری از دیگ‌های بخار سالانه حذف می شوند. این امر عمدتا به این دلیل است که با افزایش دمای آب، برخی از یون های کلسیم و منیزیم در آب با افزایش دما رسوب خود را ادامه می دهند. بنابراین این کلسیفیکاسیون ها به دیواره داخلی دیگ می چسبند.
هیچ نوع تهویه‌ای برای روغن حرارتی نیاز نیست.
در زمستان و در شرایط آب و هوایی طبیعی، تاسیسات آن دچار یخ زدگی نمی شود.
می‌توانید در دماهای مختلف تا 350 درجه سانتی گراد از این سیستم استفاده کنید. با این وجود، در صورت افزایش دما هیچ وقت فشار کاری در دیگ بیشتر نمی‌شود.
آب داغ، آب جوش و یا بخار را می توانید. در صورت لزوم به روش غیر مستقیم و با استفاده از این روغن تولید کنید.
باعث رسوب در محل نصب نمی شود، باعث ایجاد سنگ نمی شود و از تشکیل خوردگی جلوگیری می کند.
سیستم گرمایش دیگ روغن داغ بر خلاف دیگ بخار به یک اپراتور بویلر آموزش دیده نیاز ندارد.
ایمنی بویلر روغن داغ بیشتر از دیگ بخار است و کارایی بیشتری دارد.
امکان تنظیم درجه حرارت آن راحت‌تر است و زمان کمتری برای رسیدن به دمای مورد نیاز در مقایسه با بویلرهای بخار لازم دارد.
معایب بویلرهای روغن داغ
بویلرهای روغن داغ در مقایسه با دیگر سیستم های حرارتی دارای معایب زیر هستند:
روغن حرارتی که باید در سیستم استفاده شود، قیمت بالایی دارند.
در صورت سوراخ شدن یا نشت روغن در دیگ، احتمال آتش سوزی وجود دارد، چرا که روغن های حرارتی ماده قابل اشتعال هستند.
برخی از روغن های حرارتی موجود در سیستم در دماهای بالا دچار ترک خوردگی شده و خواص طبیعی خود را از دست می دهند.
با افزایش دمای روغن حرارتی و در تماس با اکسیژن (هوا)، اکسید می شود و خواص طبیعی خود را از دست می دهد و پس از مدت کوتاهی، لایه رسوبی روی سطوح گرم کننده تشکیل می شود.
با گذشت زمان، ممکن است روغن حرارتی خواص طبیعی خود را از دست بدهد و نیاز به تعویض داشته باشد.
قیمت بویلر روغن- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت بویلر روغن– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت دیگ روغن داغ دست دوم-بویلر روغن داغ-دیگ روغن صنعتی-دیگ روغن داغ چیست پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت بویلر روغن– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.