قیمت اسید شویی منبع کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت اسید شویی منبع کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت اسید شویی منبع کویل دار: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع کویل دار را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت اسید شویی موتورخانه- رسوب زدایی کویل- نحوه اسید شویی منبع کویلی- رسوب زدایی منبع دوجداره- رسوب زدایی موتورخانه- تعمیر منبع کویلی- شستشوی کویل موتورخانه- هواگیری منبع کویلی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت اسید شویی منبع کویل دار: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت اسید شویی موتورخانه- رسوب زدایی کویل- نحوه اسید شویی منبع کویلی- رسوب زدایی منبع دوجداره- رسوب زدایی موتورخانه- تعمیر منبع کویلی- شستشوی کویل موتورخانه- هواگیری منبع کویلی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

قیمت اسید شویی منبع کویل دار مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت اسید شویی موتورخانه- رسوب زدایی کویل- نحوه اسید شویی منبع کویلی- رسوب زدایی منبع دوجداره- رسوب زدایی موتورخانه- تعمیر منبع کویلی- شستشوی کویل موتورخانه- هواگیری منبع کویلی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

منبع کویل دار طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

قیمت اسید شویی منبع کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قیمت اسید شویی منبع کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توسقیمت اسید شویی منبع کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توسقیمت اسید شویی منبع کویل دار | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دلیل تشکیل رسوب بروی کویل چیست؟

در آب شهر که همان آب ورودی به منبع کویل دار است مواد محلول زیادی وجود دارند که مجموع آن TDS که مخفف (Total dissolved solids) میباشد. اما تمامی این مواد ایجاد رسوب نمی کنند. سختی آب یا hardness که مسبب تشکیل روسوب است. قیمت اسید شویی منبع کویل دار– گرم کردن آبی که درآن یونهای کلسیم و منیزیم به صورت بی کربنات وجود دارد موجب تشکیل رسوب بروی کویل می شود.هر چقدر اختلاف دما بین آب سرد ورودی و دمای آب داخل کویل بیشتر باشد نرخ تولید رسوب بیشتر است.سختی آب ، میزان مصرف آب، محاسبه دقیق منبع کویل دار و کویل آن میتواند در سرعت تشکیل رسوب موثر باشد.

چه زمانی نیاز به اسید شویی کویل می باشد؟

با بررسی مضرات رسوب بهتر میتوان به زمان انجام اسید شویی منبع کویل دا پی برد. مهمترین ضرر رسوب ایجاد یک لایه عایق بروی کویل و جلوگیری از تبادل حرارت بین آب یا بخار موتورخانه و آب داخل منبع کویل دار است.

ایجاد خوردگی و پوسیدگی کویل

پس به سادگی میتوان نتیجه گرفت با ایجاد رسوب بروی کویل ظرفیت تولید آب گرم مصرفی کاهش خواهد یافت.

این موضوع به سادگی توسط مصرف کنندگان قابل لمس است. البته به شرط محاسبه درست ظرفیت منبع کویل دار.

این به این معناست که سرد شدن آب در اوج مصرف تنها دلیل بر رسوب دار بودن کویل نیست. اما اگر قبلا منبع کویل دار به سادگی جواب گوی تامین آبگرم ساختمان بوده ولی به تازگی توان آن کمتر شده دلیل محکمی بر وجود رسوب می باشد.

اسید شویی منبع کویلی

اسید شویی منبع کویل دار معمولا در دوره های زمانی یکسان تکرار میشود و زمان اسید شویی بر حسب تجربه قابل پیش بینی است. قیمت اسید شویی منبع کویل دار– دوره های یک الی دو ساله برای اسید شویی منیع کویل دار بازه زمانی مناسبی است. اما بر اساس میزان سختی و مصرف این بازه نیز قابل تغییر و از شش ماه تا ۴ سال نیز مشاهده شده است.

هر چند کوتاه بوده این دوره یعنی حدود ۶ ماه باعث آسیب به کویل بوده و ممکن است دو عامل داشته باشد:

سختی بیش از حد آب ورودی

کم بودن ظرفیت کویل یا منیع کویل دار

روش صحیح اسید شویی

اسید شویی منبع کویل دار بخصوص در کویلهای قدیمی و فرسوده بسیار حساس است زیرا ممکن است منجر به سوراخ شدن و نشتی کویل شود.

اسید مورد استفاده در اسید شویی

بهتر است برای اسید شویی از اسید مناسب و دارای اینهیبیتور (Inhibitor) مخصوص مس استفاده شود که مانع از خوردگی فلز مس در زمان اسید شویی منبع کویل دار می شود.

در گام دوم بهتر است که اسید کم کم به آب اضافه شود و براساس میزان رسوب باقی مانده و PH محلول، اسید اضافه گردد.

فرو بردن کویل در محلول اسید قوی به یکباره احنمال سوراخ شدن کویل را افزایش می دهد زیرا:

تمام سطح کویل بطور یکنواخت رسوب ندارد و اسید قوی به سرعت رسوب مناطق کم عمق را از بین میبرد و شروع به تخریب لایه ای از مس میکند ( حتی با وجود اینهیبیتور). فراموش نکنید که اینهیبیتور ها باعث کاهش خوردگی در یک فلز خواص می شود ولی به کل آن را متوقف نمی کند. بعد از اسید شویی حتما باید کویل به خوبی آبکشی و ترجیحا با مواد خنثی کننده، اسید باقی مانده زدوده شود.

قیمت اسید شویی

قیمت اسید شویی منبع کویل دار- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت اسید شویی منبع کویل دار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت اسید شویی موتورخانه- رسوب زدایی کویل- نحوه اسید شویی منبع کویلی- رسوب زدایی منبع دوجداره- رسوب زدایی موتورخانه- تعمیر منبع کویلی- شستشوی کویل موتورخانه- هواگیری منبع کویلی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت اسید شویی منبع کویل دار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.