قطعات دیگ چدنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

قطعات دیگ چدنی: مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قطعات دیگ چدنی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات اجزای دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-وزن هر پره دیگ چدنی-عکس دیگ چدنی-دیگ چدنی کوچک که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قطعات دیگ چدنی: ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع اجزای دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-وزن هر پره دیگ چدنی-عکس دیگ چدنی-دیگ چدنی کوچک خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قطعات دیگ چدنی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
قطعات دیگ چدنی- مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع قطعات دیگ چدنی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجزای دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-وزن هر پره دیگ چدنی-عکس دیگ چدنی-دیگ چدنی کوچک با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قطعات دیگ چدنی را در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قطعات دیگ چدنی طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قطعات دیگ چدنی و اجزای دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-وزن هر پره دیگ چدنی-عکس دیگ چدنی-دیگ چدنی کوچک لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

قطعات دیگ چدنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

اجزاء بویلر چدنی
دیگ چدنی از تعدادی پره تشکیل شده است که متناسب با ظرفیت انتخاب شده تعداد پره ها تغییر می کند که این پره ها قابلیت جداسازی داشته و می توان آن ها را به صورت جداگانه به موتورخانه انتقال داد، دلیل این امر این است که در موتور خانه می توان پره ها را توسط بوشن یا مغزی آب بندی و جمع کرد.
ظرفیت دیگ چدنی متناسب با تعداد پره ها می باشد و با تغییر دادن تعداد پره ها می توان ظرفیت دیگ را تغییر داد، همچنین دیگ از یک سری قطعات دیگر که در جلو و عقب آن قرار دارند تشکیل شده است. وظیفه پره ها انتقال حرارت از مشعل به دیگ می باشد که توسط آستر نسوز، ملات یا سیمان و آجر نسوز پوشانده می شوند تا از برخورد شعله در امان باشند.
جهت خروج گاز های حاصل از احتراق یک سری حفره در قسمت جلو و عقب دیگ ایجاد شده است همچنین در دو طرف دیگ یک سری سوراخ جهت اتصال لوله های رفت و برگشت آب، ترموستات، دما سنج، فشارسنج و شیر انبساط تعبیه شده است. توجه داشته باشید که هنگام کار کرد، دیگ از آب تهی نباشد زیرا نبود آب در دیگ باعث ایجاد ترک در دیگ می گردد.
چدن دارای خاصیت شکنندگی می باشد به همین دلیل در هنگام انتقال دیگ به موتور خانه باید دقت کافی را داشته باشیم، از طرفی دندانه دار بودن چدن سبب افزایش سطح انتقال حرارت و تبادل آن با آب می شود که باعث افزایش راندمان دیگ می گردد. دیگ های چدنی قابلیت کارکرد با سوخت های گاز و گازوییل را دارا می باشند، همچنین محدوده فشار کاری که دیگ های چدنی در آن می توانند کار کنند 3 تا 5 اتمسفر می باشد.موارد مهم در هنگام محاسبات انتخاب بویلر چدنی
ظرفیت دستگاه می بایست متناسب با انرژی مورد نیاز برای سیستم گرمایشی ساختمان یا استخر و آب گرم مصرفی باشد. برای محاسبه ظرفیت بویلر چدنی در کاربری مسکونی می توان از رابطه سرانگشتی 150 کیلوکالری به ازای هر متر مربع زیر بنای خالص استفاده کرد، 20 درصد به ظرفیت محاسبه شده دیگ چدنی به عنوان ضریب اطمینان اضافه می شود. (محاسبه فوق برای شهرهایی با آب و هوای معتدل صادق می باشد.)
انتخاب مشعل متناسب با ظرفیت حرارتی بویلر چدنی (برای انتخاب مشعل مناسب می بایست ظرفیت مشعل 20 درصد از ظرفیت دیگ موتورخانه بالاتر در نظر گرفته شود.)
برای ساختمان هایی با 8 واحد مسکونی و یا بیشتر یا متراژ خالص بیش از 1000 متر مربع توصیه می شود از دو بویلر آب گرم با 60 درصد از ظرفیت گرمایی برآورد شده کل استفاده شود تا در صورت خرابی یا سرویس یکی از بویلرها یا مشعل ها، دیگ چدنی دیگر به تنهایی بتواند بخش عمده ای از گرمایش مورد نیاز را تامین نماید.
استفاده از سیستم رسوب زدا یا سختی گیر مغناطیسی یا رزینی در آب ورودی به بویلر چدنی برای جلوگیری از تشکیل رسوب در پایپینگ، شیرآلات، پمپ و دیگ چدنی آب گرم.
تنظیم شعله مشعل تا طول محفظه احتراق (شعله باید طوری تنظیم شود که به انتهای بویلر چدنی موتورخانه برخورد نکند).
نصب و سرویس بویلر چدنی موتورخانه حتما توسط کارشناسان فنی متخصص انجام شود، زیرا اگر در هنگام نصب یا تعویض پره دقت کافی به عمل نیاید، دیگ چدنی موتورخانه مشکل آب بندی یا دود بندی پیدا می کند.
بعد از نصب، کاور برای جلوگیری از انتقال حرارت از بویلر چدنی به محیط موتورخانه و همچنین زیبا سازی موتورخانه نصب شود.
برای کنترل مشعل و همچنین تنظیم دمای آب بویلر چدنی از ترموستات دیگ چدنی (آکوستات مستغرق) با گستره دمایی 30 الی 90 درجه یا 30 الی 110 درجه استفاده شود.
استفاده از شیر اطمینان و ترمومتر (دماسنج) و مانومتر (فشار سنج) جهت نمایش دما و فشار تولید شده توسط دیگ چدنی آب گرم موتورخانه
محاسبه ظرفیت دیگ چدنی
جهت محاسبه ظرفیت دیگ چدنی باید به عوامل مختلفی اعم از زیربنای ساختمان و تعداد واحد های ساختمان، نوع کاربری ساختمان و سایر موارد نیز توجه کرد. علاوه بر موارد ذکر شده می توانید از فرمول زیر جهت محاسبه ظرفیت دیگ چدنی استفاده نمایید:
(تعداد واحد * 6000 کیلو کالری) + (زیر بنای ساختمان * 100 کیلو کالری) = ظرفیت دیگ چدنی
جهت اطمینان پیدا کردن از ظرفیت دیگ بهتر است که ظرفیت دیگ را 20 درصد بیشتر از ظرفیت محاسبه شده در نظر بگیرید.
عوامل تاثیر گذار در افزایش طول عمر دیگ های چدنی
انتخاب مشعل بر اساس ظرفیت گرمایش تعیین شده
آب بندی مناسب پره ها در هنگام نصب
انتخاب دیگ با ظرفیت مناسب گرمایشی تا در فصول سرد سال دستگاه بتواند بطور مداوم کار کند و وقفه ای در کارکرد آن رخ ندهد.
بدنه دیگ باید با ضخامت یکسان و بطور پیوسته ریخته گری شده باشد.
انتخاب طول مناسب برای دیگ جهت جلوگیری از برخورد شعله ی مشعل با پره های انتهایی و میانی دیگ
استفاده از سختی گیر رزینی یا رسوب زدا
عدم وجود فشار آب زیاد در ساختمان هایی که طبقات زیادی دارند باعث نبودن آب کافی در دیگ می گردد و این امر باعث ترک برداشتن دیگ می شود و کاهش طول عمر دیگ را به دنبال دارد.
دقت کردن به رنگ شعله مشعل که نشان دهنده تنظیم بودن شعله می باشد.
مزایای دیگ چدنی
حمل و نقل دیگ های چدنی بسیار آسان و راحت می باشد و می توان با جداسازی قطعات دیگ آن را به محل مورد نظر انتقال داد.
در صورت خرابی و شکسته شدن پره های دیگ چدنی می توان آن ها را به راحتی تعویض یا تعمیر کرد.
قیمت ارزان تر و هزینه های تعمیر و نگهداری پایین تر و سهولت در تعویض قطعات آسیب دیده نسبت به دیگ فولادی.
ظرفیت گرمایشی دیگ های چدنی را می توان با کم و زیاد نمودن تعداد پره ها تغییر داد.
جنس پره ها از چدن خاکستری ریخته گری می باشد که در مقابل خورندگی، زنگ زدگی و دماهای بالا مقاوم می باشد.
دیگ های چدنی دارای قیمت مناسب تری نسبت به دیگ های فولادی می باشند.
قابلیت نصب مشعل های گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز بر روی دیگ های چدنی
نقاط ضعف دیگ چدنی
بازدهی گرمایشی کمتری نسبت به برخی دیگ های فولادی از جمله دیگ سه پاس فولادی دارد.
زمان روشن کردن مشعل دیگ اگر درون آن آب نباشد دیگ دچار آسیب می شود.
به دلیل ساختار تو در تو بودن دیگ های چدنی رسوب بیشتری را جذب می کنند.
در صورت بالا بودن اختلاف دمای آب رفت و برگشتی و فشار کاری بالا، احتمال دارد دیگ ترک بخورد.
راه اندازی و نصب دیگ چدنی هزینه بالایی دارد.
در سیستم های گرمایشی با ظرفیت بالا مناسب نیست.
قطعات دیگ چدنی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قطعات دیگ چدنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات اجزای دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-وزن هر پره دیگ چدنی-عکس دیگ چدنی-دیگ چدنی کوچک پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قطعات دیگ چدنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.