فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات لیست قیمت فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی استخری-فیلتر شنی استخر دست دوم-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی فلزی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع لیست قیمت فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی استخری-فیلتر شنی استخر دست دوم-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی فلزی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی استخری-فیلتر شنی استخر دست دوم-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی فلزی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع و لیست قیمت فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی استخری-فیلتر شنی استخر دست دوم-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی فلزی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

<

فیلترشنی:
فیلترشنی جهت جداسازی وحذف ذرات معلق یا کاهش کدورت ، بو ومزه نامطبوع، تیرگی مواد میکروارگانیک ،پلانکتون ها ،عوامل خورنده وبرخی ناخالصی های دیگردر آب یا پساب عملکردبسیار خوبی دارد.
اصول کارکرد فیلترشنی:
مخزن اصلی فیلترشنی ازجنس کربن استیل با عدسی محدب فوقانی وتحتانی (دوبل )و دریچه بازدید که سطح داخلی با دولایه رنگ اپوکسی و سطح خارجی با ضد زنگ ورنگ روغنی پوشش داده می شود.
ماده صافی این فیلترها متشکل ازسیلیس می باشد که دراندازه های مختلف به صورت لایه لایه براساس دانه بندی سیلیس ها از درشت به ریز طبقه بندی می شود.
مراحل تصفیه در فیلتر شنی ها :
آب برگشتی استخر از بالا بر روی لایه های شن ریخته می شودوپس از عبور از لایه های مختلف شن ذرات معلق خود را باقی می گذاردو از انتهای مخزن خارج می گردد وپس از مدتی کارکرد ،صافی کثیف می شود و فشار آب ورودی به صافیها افزایش می یابد لذا صافی باید تمیز گردد.برای تمیز کردن صافی ،مسیر جریان آب پمپ را توسط تعدادی از شیرها که بهمین منظور پیش بینی شده برعکس می کنند تا آب از پایین وارد صافی شود در نتیجه ذراتی که بر روی لایه های شن باقی مانده اند جدا شده و از بالای صافی تخلیه می گردند این عمل را (back wash ) می گویند .
کاربرد فیلترشنی:
استخرهای شنا – سیستمهای حرارتی و برودتی- تصفیه خانه های آب وفاضلاب – صنایع نساجی-صنایع کاغذ سازی – صنایع شیمیایی- صنایع غذایی- صنایع رنگ -صنایع فولاد وفلزات- صنایع شیشه- صنایع لاستیک و پلاستیک- نیروگاهها- پتروشیمی- پالایشگاهها
مزایای فیلترهای شنی:
1-حذف جامدات معلق
2-پالایش سریع انجام می شود.
3- شستن فیلتر آسان است.
4-عملیات نصب و راه اندازی آن سهل است.
5-هزینه نگهداری کم در بهره برداری
6-نیاز به فضای کم در نصب و بهره برداری
درباره فیلترشنی:
دستگاه فیلتر شنی ایران منبع ازبهترین ومرغوبترین ورقهای ایرانی استفاده می شودوقبل ازتولید محصول ابتدا کلیه ورق ها ازطریق مسئول کنترل کیفی بخش مربوطه بازرسی وبعد ازاتمام بازرسی اولیه اپراتورشروع به جوشکاری می کند بعدازاتمام جوشکاری هرمنبع با فشار6 بارتست شده وبعدازتست با تایید مسئول کنترل کیفی به دست مشتریان محترم می رسد.
انواع لوله کشی فیلترشنی:
لوله کشی فیلتر شنی به دوروش خطی و مربعی صورت می گیرد .لوله کشی دستگاه شامل شبکه انتقال آب ورودی وخروجی شست وشوی معکوس ، تغذیه وتخلیه به همراه اتصالات لازم است.درلوله کشی فیلترشنی ازمرغوبترین نوع شیرآلات استفاده می شود.
انواع فیلتر شنی :
1-فیلتر شنی عمودی 2-فیلتر شنی افقی
جنس فیلترشنی:
جنس فیلترشنی ازورق گالوانیزه و سیاه st-37 فولاد مبارکه می باشد.
ضخامت ورقهای فیلترشنی:
ضخامت فیلتر شنی براساس فشارکاری دستگاه و ضریب خوردگی تعیین می گردد.
ظرفیت فیلترشنی:
ظرفیت فیلتر شنی برحسب مترمکعب در ساعت از 1.9 تا 57.9 می باشد.
محاسبه ظرفیت فیلترشنی:
برای انتخاب ومحاسبه فیلترشنی استخرباید حجم استخررا محاسبه کرده و به نرخ تعویض آب استخرکه با توجه به کاربری استخرمی باشد تقسیم میکنیم.درواقع فهم صحیح مدارگردش آب استخرپایه محاسبات وانتخاب پمپ سیرکوله وسیستم فیلتراسیون استخرمی باشد.جریان آب باید به گونه ای باشد که هیچ فضای مرده ای دراستخرایجادنشود وآبی در استخرراکد نماند.
نرخ تعویض آب:
مدت زمانی گویند که کل حجم آب داخل استخریکباراز سیستم فیلترعبور کند بدیهی است دبی جریان حاصل ازتقسیم حجم استخربرنرخ تعویض آب بدست می آید.نرخ تعویض آب استخرها 8 باردرساعت بوده که عدد بدست آمده درواقع دبی پمپ تصفیه استخرنیزمی باشد.
راهنمای خرید فیلترشنی:
درزمان سفارش فیلترشنی، نسبت به قطرمنبع وابعاد منبع وامکان عبورازدرب موتورخانه و فضای ابعادی مناسب جهت نصب وبهره برداری توجه کافی داشته باشید.درصورتی که فیلتر شنی با ابعاد دیگری مورد نیازباشد ابعاد آنرا قبل ازسفارش تعیین نمایید وبرای انتخاب ابعاد واندازه ها به کاتولوگ مراجعه شود.
نکات فنی در مورد فیلترشنی:
1-برای شستشوی معکوس باید پمپ را خاموش کرده و شیر فیلتر را درحالت شست وشوی معکوس قرار داده ودوباره پمپ را روشن می کنیم.
2-گیج فشار در ورودی و خروجی به اپراتور می فهماند که مسیر عبور آب در فیلتر درحال بسته شدن می باشد.اگر گیج ،فشار خیلی بیشتری را در ورودی نسبت به خروجی نشان دهد متوجه می شویم که آشغال زیادیدر بین شن ها جمع شده به این معنی است که باید شست وشوی معکوس فیلتر انجام گیرد.
3-نصب شیر هواگیری و فشارسنج الزامیست.
4-حداقل دمای محل نصب و نگهداری فیلتر شنی باید بیشتر از 4 درجه نباشد.
5-بستن سریع شیر فلکه بعد از خروجی دستگاه می تواند باعث صدمه زدن به دستگاه گردد.
6-در صورت عدم شستشوی فیلتر در زمان مناسب ، احتمال شکل گیری توده های شنی در داخل فیلتر افزایش می یابد. همچنین احتمال سفت شدن شن ها و کاهش قابلیت پاکسازی فیلتر نیزوجود دارد.
فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لیست قیمت فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی استخری-فیلتر شنی استخر دست دوم-لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس-قیمت فیلتر شنی فلزی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – فیلتر شنی افقی-فیلتر شنی ایران منبع– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.