فیلتر شنی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی استخر: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع فیلتر شنی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات نحوه نصب فیلتر شنی استخر- فیلتر شنی استخر دست دوم- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- فیلتر شنی استخر چیست- نصب فیلتر شنی استخر- طرز کار فیلتر شنی استخر- روش ساخت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

فیلتر شنی استخر: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع نحوه نصب فیلتر شنی استخر- فیلتر شنی استخر دست دوم- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- فیلتر شنی استخر چیست- نصب فیلتر شنی استخر- طرز کار فیلتر شنی استخر- روش ساخت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع فیلتر شنی  باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

فیلتر شنی استخر مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع فیلتر شنی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب فیلتر شنی استخر- فیلتر شنی استخر دست دوم- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- فیلتر شنی استخر چیست- نصب فیلتر شنی استخر- طرز کار فیلتر شنی استخر- روش ساخت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از فیلتر شنی  را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

فیلتر شنی استخر طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید فیلتر شنی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

فیلتر شنی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی استخر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

کاربردهای فیلتر شنی استخر

طرز کارکرد این دستگاه فیلتر آب زیاد پیچیده نمی باشد. در واقع باید بدانید آب استخر از یک طرف وارد فیلتر شنی می گردد و از فیلترهای داخلی درونی استخر عبور می کند. از این طریق آلودگی و ذرات آن گرفته خواهد شد و سپس آب خالص و تصفیه شده از طرف دیگر آن خارج می گردد.پس از مدتی شن هایی که داخل دستگاه کثیف شده اند و عمل تصفیه سازی آب را به خوبی انجام نداده اند، بهتر است  به سراغ عملیات شست و شوی فیلتر شنی استخر بروند. فیلتر شنی استخر–  در زمان شست و شو مراحل بیان شده به طور کامل برعکس می شود و عمل تصفیه آب انجام خواهد شد که باید بدانید در این مرحله آب از پایین وارد می گردد و از بالا خارج می شود.

یکی از اصلی ترین و مهمترین کاربردی که فیلتر شنی دارد برای تصفیه سازی آب استخر می باشد. شما می توانید با استفاده از آن آب استخرها را شفاف سازی و به خوبی آب را تصفیه نمایید.

 انواع مدل های فیلتر شنی استخر

به صورت کلی فیلتر های شنی براساس میزان فشار کاری که دارند و نحوه فیلتراسیون در مدل های مختلفی تولید و  طراحی می شود. از مزیت هایی که تمامی مدل ها دارند اینکه بدون اضافه کردن هیچ ماده شیمیایی و تغییر دادن ساختار آب موجب از بین بردن آلودگی های درون استخر خواهند شد.البته که از معایب آنها هم می توانیم به مصرف انرژی بالایی که نسبت به دیگر فیلترها دارند اشاره کنیم. مدل های فیلتر شنی استخر متنوع است که برخی از مهمترین و اصلی ترین آنها که در استخر کاربرد بسیار زیادی دارد عبارت است از :

فیلتر شنی کند :

این مدل یکی از قدیمی ترین مدل های فیلتر شنی می باشد. سطح سیلیس این نمونه از فیلترها در مجاورت با هوای آزاد قرار می گیرد و آب را از درون خود به خوبی عبور می دهد. فیلتر شنی استخر– عبور آب بدون فشار وارد کردن و به دلیل وزن بالای آن می باشد. از این نمونه مدل فیلترهای شنی برای تصفیه سازی آب در حجم های زیاد مانند تصفیه آب شهر و پساب های آب استفاده می گردد.

فیلتر شنی تند :

سیلیس در این نمونه از مخزن ها بسته ای می باشد و آب استخر یا جکوزی که تحت فشار پمپ است از روی بستر سیلیس پمپ آب عبور پیدا می کند. در این نمونه از پمپ آب ۳ یا ۴ سایز سیلیس استفاده می گردد. از این نمونه فیلتر برای استخرها استفاده می شود که شما می توانید آن را درون استخرهای بزرگ مورد استفاده قرار دهید.

فیلتر شنی استخر نرخ بالا :

این مدل از فیلتر شنی استخر در واقع همان فیلتر شنی تند می باشد که میزان گذر آب درون این فیلتر را به ازای هر متر مربع محاسبه می کنند. این نمونه از مخزن دانه های سیلیس بزرگ تری دارد که اجازه عبور پیدا کردن آب با سرعت بالا و افت فشار کم رخ می دهد. در استخرهایی که تعداد شناگران کم است شما می توانید از این نمونه فیلتر شنی تحت فشار استفاده خواهد شد.

از مزیت های این نمونه فیلترهای شنی می توانیم به قیمت پایین و به صرفه آن و اشغال فضای کمی که به خود اختصاص می دهد و همچنین حجم آب عبوری کمی که دارد اشاره کنیم.

فیلتر شنی استخر– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – فیلتر شنی استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات نحوه نصب فیلتر شنی استخر- فیلتر شنی استخر دست دوم- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- فیلتر شنی استخر چیست- نصب فیلتر شنی استخر- طرز کار فیلتر شنی استخر- روش ساخت فیلتر شنی استخر- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – فیلتر شنی استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.