فیلتر شنی استخری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی استخری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی استخری: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع فیلتر شنی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات فیلتر شنی استخری قیمت- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- فروش فیلتر شنی دست دوم- صافی استخری- فیلتر شنی فایبرگلاس که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

فیلتر شنی استخری: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع فیلتر شنی استخری قیمت- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- فروش فیلتر شنی دست دوم- صافی استخری- فیلتر شنی فایبرگلاس خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع فیلتر شنی  باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

فیلتر شنی استخری مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع فیلتر شنی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر شنی استخری قیمت- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- فروش فیلتر شنی دست دوم- صافی استخری- فیلتر شنی فایبرگلاس با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از فیلتر شنی  را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

فیلتر شنی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید فیلتر شنی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

فیلتر شنی استخر چیست و چه کاربردی دارد :

امروزه یکی از رایج ترین و پرکاربردترین دستگاه ها برای تصفیه آب، فیلتر شنی است. تصفیه آب در استخرها دارای اهمیت زیادی است؛ که این کار را به وسیله روش های مختلفی مانند فیلتر شنی استخر انجام می شود.

دستگاه فیلتر شنی استخر از طریق فرایند فیلتراسیون ذرات کوچکی مانند شن و ماسه، رسوبات، هیدروکربن ها، فلزات و موارد مضر را از آب را جدا کرده و موجب تصفیه آب می شود. در نهایت، آب تصفیه شده وارد مخزن فیلتر شنی می شود. بسترهای فیلتراسیون به صورت لایه بندی از جنس سیلیس دانه بندی شده با درجه خلوص ۹۸ درصد است.

در حالت کلی این نوع فیلتر ها با داشتن قسمتی که دارای شن و سیلیس است از عبور انواع آلودگی ها جلوگیری می کند. در این قسمت تنها آب رد می شود و از طریق فیلترهای شنی مانند فیلتر شنی تحت فشار موجب تصفیه و شفاف سازی آب می شود.

طرز کار این دستگاه ها زیاد پیچیده نیست و آب از یک طرف وارد فیلتر می شود و از فیلترهای داخلی عبور کرده و آلودگی و ذرات آن گرفته می شود؛ سپس آب خالص از طرف دیگر آن خارج می شود.

بعد از مدتی شن های داخل دستگاه کثیف شده و عمل تصفیه را به خوبی انجام نمی دهد، در این صورت باید به سراغ عمل بکواش یا شست و شوی فیلتر شنی استخر بروید. فیلتر شنی استخری– در زمان بکواش مراحل کاملا برعکس عمل تصفیه آب انجام می شود و در این مرحله آب از پایین وارد و از بالا خارج می شوند.

فیلتر شنی استخری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی استخری | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

کاربردهای فیلتر شنی استخر

در این مقاله سعی می کنیم تا به سوال فیلتر شنی استخر چیست و چه کاربردی دارد؟، پاسخ دهیم. حال که شما با چیستی این دستگاه آشنا شدید، بهتر است که با کاربردها و مصارف آن نیز آشنا شوید. این کاربردها شامل موارد زیر است:

تصفیه کردن آب خام، منبع چاه یا رودخانه

تصفیه آب استخر پرورش ماهی

پیش تصفیه کردن آب واحدهای تکمیلی مانند آب برج خنک کننده، آب شرب و نیروگاه ها

شفاف سازی آب استخرها

انواع مدل های فیلتر شنی استخر

در حالت کلی فیلتر های شنی استخر در براساس میزان فشار کاری و نحوه فیلتراسیون در در انواع مختلف طراحی و ساخته می شود. از مزایای تمامی مدل ها این است که بدن افزودن هیچ ماده شیمیایی و تغییر ساختار آب موجب از بین بردن آلودگی ها می شود. ولی از معایب آن ها می توان به مصرف انرژی بیشتر نسبت به بقیه فیلترها اشاره کرد. در ادامه  در مورد انواع گفته ایم.

فیلتر شنی استخر کند

این مدل یکی از قدیمی ترین نمونه های آن است. سطح سیلیس این نوع درمجاورت با هوای آزاد است و آب را از خود عبور می دهد و عبور آب بدون فشار و به دلیل وزن آن است. فیلتر شنی استخری– از مدل فیلتر شنی کند برای تصفیه آب در حجم های بالا مانند تصفیه آب مصرفی یک شهر و پساب ها استفاده می شود.

فیلتر شنی استخر تند

سیلیس در این نوع درون مخزن بسته ای است و آب استخر یا جکوزی تحت فشار پمپ ازروی بستر سیلیسی عبور می کند. در این نوع از ۳ یا ۴ سایز سیلیس استفاده می شود.

فیلتر شنی استخر نرخ بالا

این مدل در واقع همان فیلتر شنی استخر تند است که میزان گذر آب به ازای هر متر مربع محاسبه می شود. این نوع دانه های سیلیس بزرگ تر است که اجازه عبور آب با سرعت بالاتر و افت فشار کم تر می دهد. در استخرهای با تعداد شناگر کم می توان از فیلتر شنی تحت فشار استفاده کرد. از مزایای ای نمونه می توان به قیمت پایین، اشغال فضای کم و حجم آب عبوری کمتر اشاره کرد.

فیلتر شنی استخری– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – فیلتر شنی استخری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات فیلتر شنی استخری قیمت- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- لیست قیمت فیلتر شنی ایمکس- لیست قیمت فیلتر شنی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه- فروش فیلتر شنی دست دوم- صافی استخری- فیلتر شنی فایبرگلاس پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – فیلتر شنی استخری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.