طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

نصب مبدل حرارتی برای استخر اغلب به دلیل تأمین گرمای آب به طوری که بتوانید در هر فصلی از سال از استخر استفاده کنید، انجام می‌شود. مبدل حرارتی برای اتصال به سیستم گرمایشی خانه شما و یا به یک بویلر یا پمپ گرمایش استخر استفاده می‌شود.در ادامه، به شما مراحل نصب مبدل حرارتی برای استخر را توضیح می‌دهیم:

  1. محل نصب مبدل حرارتی را انتخاب کنید: این مبدل باید در نزدیکی استخر و سیستم گرمایشی قرار گیرد.
  2. نصب سیستم لوله‌کشی: بسته به نوع مبدل حرارتی و سیستم گرمایشی خانه شما، شما ممکن است نیاز به نصب یک سیستم لوله‌کشی داشته باشید. برای این کار بهتر است به یک تعمیرکار حرفه‌ای مراجعه کنید تا این سیستم را برای شما نصب کند.
  3. نصب مبدل حرارتی: اکنون می‌توانید مبدل حرارتی را در محل انتخاب شده نصب کنید. بهتر است قبل از نصب، دستورالعمل تولید کننده را برای نصب رعایت کنید.
  4. اتصالات: حالا می‌توانید لوله‌های مبدل حرارتی را به سیستم گرمایشی خانه و به استخر متصل کنید. این اتصالات باید با دقت و به‌طور کامل صورت گیرد.
  5. تست سیستم: بعد از اتصالات، بهتر است سیستم را بررسی کنید و از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

در نهایت، پس از نصب مبدل حرارتی به شکل صحیح، شما می‌توانید استخر خود را با گرمایی مناسب و به‌طور پایدار استفاده کنید.

طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع کاتالوگ مبدل حرارتی استخر-طریقه نصب مبدل حرارتی صفحه ای-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای-محاسبه مبدل حرارتی استخر خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاتالوگ مبدل حرارتی استخر-طریقه نصب مبدل حرارتی صفحه ای-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای-محاسبه مبدل حرارتی استخر با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی و کاتالوگ مبدل حرارتی استخر-طریقه نصب مبدل حرارتی صفحه ای-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای-محاسبه مبدل حرارتی استخر لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

 

طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی

نکاتی در خصوص نصب مبدل حرارتی صفحه ای
نحوه نصب و راه اندازي مبدل هاي حرارتي صفحه اي بايد مطابق با شيوه نامه اجرايي و کتابچه راهنمای سازنده انجام گيرد.
برخي نكات مهم مانند ترتيب و توالي مراحل نصب اجزا، روش جازدن و جابه جايي صفحات، گشتاور مجاز و ترتيب سفت كردن پيچ ها در هر مدلی از مبدل ها با یکدیگر متفاوت است.
در ادامه برخي نكات کلی و فراگير در نصب مبدل حرارتي صفحه اي، برای شما علاقه مندان ارائه می شود:
مبدل هاي سبک و با ابعاد كوچك را مي توان به صورت خود ایستا و يا با استفاده از قرارهای ساده فلزي نصب نمود.
مبدل حرارتي صفحه اي از نوع زردجوش (brazed) را هم به شكل عمودي و هم به صورت افقي مي توان نصب كرد.
در صورت نصب مبدل به پشت و بر روي سطح افقي، احتمال جمع شدن رسوب افزايش مي يابد.
مسير آب گرم شونده و گرم كننده بايستی در خلاف جهت هم باشد.
براي نصب مبدل هاي بزرگتر و سنگين تر بايد از پايه هاي مناسب استفاده كرد.
براي از میان بردن لرزش و ارتعاش مبدل حرارتی، مي توان از لرزه گيرهايی متناسب با وزن و اندازه مبدل استفاده نمود.
از سفت کردن بیش از اندازه پيچ ها باید خودداری شود، تا خطر پيچيدگي و تمركز تنش در صفحات مبدل حرارتی بوجود نيايد
مبدل را نبایستی به پايه و محل نصب آن جوش داد.
با تعبيه شير اطمينان در هر دو مسير آب گرم شونده و گرم كننده، باید در برابر افزایش بيش از اندازه فشار سيستم محافظت کرد.
نحوه نصب مبدل صفحه ای
در زمان نصب مبدل هاي حرارتي صفحه اي، باید از فيلتر صافي مناسب با توري از جنس فولاد ضدزنگ استفاده کرد.
در هنگام راه­ اندازی مبدل حرارتی صفحه ای موتورخانه، پیشنهاد می شود که بر روی ورودی­ های سیال از صافی استفاده گردد.
حتی در صورت تمیز و عاری از ذرات آلودگی بودن سیال به کار رفته، همیشه این امکان برای مبدل نو وجود دارد که ذراتی در سیستم باقی بمانند.
این ذرات ممکن است به داخل مبدل حرارتی پمپ شوند و چنانچه در داخل آن گرفتار شوند، می توانند باعث افت فشار، کم شدن بازدهی مبدل و یا آسیب دیدن آن شوند.
هنگام نصب مبدل هاي حرارتي صفحه اي باید به تراز بودن و نبود، امكان هوا گرفتن مبدل در طول مدت زمان بهره برداري از آن و همچنين نصب دستگاه سختي گير در مسير آب سرد ورودي توجه کرد.
هنگام نصب مبدل حرارتی،كليه شيرآلات و اتصالات را در جای دقیق خود قرار دهید.
براي پيش گيري از نشتي هنگام نصب، با استفاده از نوار تفلون به خوبي اتصالات را آب بندي کنید.
پیشنهاد می شود که براساس دوره هاي زماني ارائه شده توسط سازنده، تميزكاري مبدل حرارتی انجام شود.
به هنگام بلندكردن و جابه جايي صفحات حتما بايستی مطابق با شيوه نامه سازنده و با دقت بسيار اقدام كرد، تا به صفحات مبدل آسیبی وارد نشود.
جهت دسترسي و انجام تعميرات بايد فضاي كافي و مناسب پيرامون مبدل فراهم باشد.
از تراز و محکم بودن شالوده و فونداسيون مبدل هاي بزرگ اطمینان حاصل کنید.
تمام اتصالات به مبدل حرارتی بايد مجهز به شير قطع كن باشند.
اتصالات بالايي در بالاترين نقطه بايد شير هواگيري داشته باشد.
شير رگولاتور مدار آب گرم كننده بايستی در مسير ورودي و مابين شير قطع كن و پمپ نصب شود.
براي جلوگیری از بروز پديده ضربه قوچ در سيستم توصیه می شود از شيرهاي قطع سريع استفاده نشود.
طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات کاتالوگ مبدل حرارتی استخر-طریقه نصب مبدل حرارتی صفحه ای-محاسبه مبدل حرارتی استخر پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – طریقه نصب مبدل حرارتی استخر-عکس انواع مبدل حرارتی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.