طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع کویل دار، یک دستگاه الکترونیکی است که برای تأمین انرژی الکتریکی برای انواع بارهای الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. منبع کویل دار با استفاده از یک ترانسفورماتور، جریان الکتریکی از ولتاژ بالای شبکه برق را به ولتاژ پایین‌تر و مطابق با نیاز بار تبدیل می‌کند. طرز کار منبع کویل دار به شرح زیر است:

  1. برق شهری وارد منبع کویل دار می‌شود و توسط یک شکل‌دهنده موج، به شکل یک نوسان سینوسی تبدیل می‌شود.

  2. سیگنال سینوسی به یک ترانسفورماتور وارد می‌شود. ترانسفورماتور این سیگنال را به یک ولتاژ پایین‌تر تبدیل می‌کند.

  3. ولتاژ خروجی از ترانسفورماتور با استفاده از یک جفت دیود، به یک جریان DC تبدیل می‌شود.

  4. جریان DC خروجی از جفت دیود، به یک کاندنساتور داخلی منبع کویل دار وصل می‌شود. کاندنساتور این جریان DC را ذخیره می‌کند و به صورت یک نوسان AC سینوسی خروجی می‌دهد.

  5. خروجی AC سینوسی، با استفاده از یک ترانزیستور، به بار خروجی منتقل می‌شود.

  6. بار، انرژی الکتریکی خروجی را به منظور تأمین نیاز خود دریافت می‌کند.

هدف اصلی منبع کویل دار، تأمین برق پایدار و مطابق با نیاز بار است. در صورتی که نیاز با بار ثابت و یکنواخت باشد، منبع کویل دار عملکرد خوبی خواهد داشت.

طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع لوله کشی منبع کویلی-قیمت منبع کویلی-منبع کویلی چیست-نقشه منبع کویل دار-نحوه نصب منبع کویل دار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.
طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوله کشی منبع کویلی-قیمت منبع کویلی-منبع کویلی چیست-نقشه منبع کویل دار-نحوه نصب منبع کویل دار با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید طرز کار منبع کویلی و لوله کشی منبع کویلی-قیمت منبع کویلی-منبع کویلی چیست-نقشه منبع کویل دار-نحوه نصب منبع کویل دار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی

منبع کویلی چیست؟
منبع کوئلی به مجموعه ای از بدنه استوانه ای و چند لوله مسی (کویل) گفته میشود که آب داغ و بخار خروجی از دیگ بویلر وارد کویل ها شده و آب سرد ورودی به مخزن استوانه ای را گرم می کند. منبع کوئلی در واقع نسل جدیدی از منبع دوجداره می باشد که هر دو برای تامین آب گرم ساختمان ها و محیط های صنعتی کاربرد دارد. البته در ساختار این دو منبع تفاوت هایی به چشم میخورد، به عبارت دیگر، اصلی ترین تفاوت منبع دوجداره با منبع کویلی (Coiled tank) در وجود دو مخزن استوانه ای تو در تو در نوع دوجداره می باشد. این درحالیست که برای منابع کویل دار تنها از یک بدنه استوانه ای استفاده شده و تبادل دما با کویل ها انجام میشود.
طرز کار منبع کویل دار
آب داغ و بخار تولید شده توسط بویلر و دیگ های بخار با کمک پمپ های سیرکولاتور وارد لوله های مسی یا همان کویل های نصب شده در داخل بدنه استوانه ای میشوند. آب سرد لوله کشی شهری توسط شیرهای یک طرفه نصب شده بر بدنه منبع وارد مخزن شده و بخاطر اختلاف دمای موجود در آب داخل لوله و مخزن، تبادل دما صورت می گیرد. نتیجه برخورد و تماس آب مخزن با این لوله ها افزایش دمای آنها به بیش از 50 درجه می باشد و در نهایت از طریق شیرهای خروجی برای مصرف آماده میشوند. آب موجود در کویل ها با از دست دادن دما مجدد به دیگ بخار برگشت داده شده و این چرخه ادامه دارد.
انواع منبع کویلی
با توجه به ویژگی های مورد نیاز در منابع حرارتی، در زمان تولید منبع کویلی آنها را در انواع مختلفی طراحی می کنند. به طوریکه در یک دسته بندی کلی آنها را در دو گروه منبع کویلی ایستاده و منبع کویلی افقی تقسیم بندی نمود. تفاوت این دو نوع منبع کوئلی در حالت نصب بدنه استوانه ای آنها می باشد و از نظر سایر اجزا تفاوتی با هم ندارند. با توجه به محل نصب منبع و میزان فضای موجود برای قرار دادن منبع و ابعاد مورد نیاز آنها می توان یکی از این دو نوع منبع کویل دار را انتخاب نمود.
در گروه بندی دیگر و با توجه به حالت نصب و قرارگیری کویل ها می توان این منابع را در دو گروه کویل حلزونی و U شکل تقسیم بندی نمود.
منبع کویلی یو شکل
همان طور که از نام این گروه مشخص است، لوله های مسی به صورت حرف انگلیسی U در داخل منبع نصب شده که تعداد لوله ها بر حسب نیاز مشخص میشوند و در اغلب مواقع بیشتر از یک لوله خواهد بود. یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از این نوع کویل ها بالا بردن عملکرد و کارایی دستگاه می باشد. به طوریکه بعد از مسدود شدن و یا ایجاد خرابی در یک لوله اختلالی در طرز کار منبع ایجاد نمیشود و آب داغ و بخار می تواند در سایر لوله ها جریان داشته و آب گرم را تامین کند.
منبع کویل دار حلزونی
برخلاف نوع یو شکل، در کویل های حلزونی جریان آب داغ تنها در یک لوله با سختار حلزونی وجود دارد و باعث میشود تا آب سرد مخزن گرم شود. از بزرگترین معایب این نوع منبع کویل دار می توان به از کار افتادن دستگاه در صورت ایجاد خرابی در لوله کویل اشاره نمود. چون تنها یک کویل با ساختار حلزونی در داخل بدنه نصب میشود، در نتیجه با خرابی و یا مسدود شدن آن امکان عبور جریان آب داغ و بخار بویلر در آن وجود نخواهد داشت.
منبع آب به آب و بخار به آب
با توجه به اینکه انرژی و گرمای مورد نیاز برای افزایش دمای آب موجود در کویل از چه طریقی تامین می گردد، می توان آنها را به دو گروه آب به آب و بخار به آب تقسیم بندی نمود. همان طور که از نام این دو گروه مشخص است، منابع آب به آب با کمک آب گرم انرژی مورد نیاز برای گرم شدن آب موجود در کویل صورت گرفته و در شرایطی که از بخار برای این منظور استفاده شود، بخار به آب می باشند.
منبع دو کویلی
در این نوع منبع همان طور که از نامش مشخص است، از دو مخزن کویل استفاده می گردد. علت استفاده از این دو منبع بدین خاطر است که یکی از مخازن به سیستم گرمایشی خورشید و دیگری به دیگ متصل میشود. با این راهکار اگر انرژی خورشید برای گرم شدن آب به اندازه کافی نباشد، در این صورت دیگ بخار می تواند گرمای مور نیاز را تامین کند.
طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – طرز کار منبع کویل دار-طرز کار منبع کویلی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات لوله کشی منبع کویلی-قیمت منبع کویلی-منبع کویلی چیست-نقشه منبع کویل دار-نحوه نصب منبع کویل دار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.