دی اریتور | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دی اریتور | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دی اریتور: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دی اریتور را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات نقشه دی اریتور- محاسبه ظرفیت دی اریتور- اجزای تشکیل دهنده دی اریتور- نحوه کار دی اریتور- کاربرد دی اریتور- ساخت دی اریتور- منبع دی اریتور- محاسبه دی اریتورکه تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

دی اریتور: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع نقشه دی اریتور- محاسبه ظرفیت دی اریتور- اجزای تشکیل دهنده دی اریتور- نحوه کار دی اریتور- کاربرد دی اریتور- ساخت دی اریتور- منبع دی اریتور- محاسبه دی اریتورخواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دی اریتور باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

دی اریتور مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دی اریتور در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقشه دی اریتور- محاسبه ظرفیت دی اریتور- اجزای تشکیل دهنده دی اریتور- نحوه کار دی اریتور- کاربرد دی اریتور- ساخت دی اریتور- منبع دی اریتور- محاسبه دی اریتور با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دی اریتور را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

دی اریتور طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دی اریتور لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

دی اریتور

دی اریتور یک تجهیز است که از آن برای حذف کردن اکسیژن و گازهای حل شده در آبی که خوراک بویلرهای تولید بخار است، استفاده می‌شود. اکسیژن حل شده در آب بویلر باعث خسارت‌های شدید ناشی از خوردگی در سیستم بخار می‌شود به این صورت که به دیواره فلزی لوله‌ها و دیگر تجهیزات فلزی می‌چسبد و تشکیل اکسید (زنگ) می‌دهد. دی اریتور– کربن دی اکسید حل شده در آب نیز با آن واکنش می‌دهد و تولید اسید کربنیک می‌کند که باعث خوردگی بیشتر می‌شود. بیشتر دی اریتورها برای حذف کردن اکسیژن به میزان 7 ppb در واحد جرم (0.005 cm3/L) و کمتر از آن و همچنین حذف کلی کربن دی اکسید طراحی می‌شوند.

به‌طور کلی دو نوع دی اریتور وجود دارد:

نمونهٔ سینی دار (یا آبشاری)

دارای یک بخش هوازدایی عمودی گنبدی شکل است که در بالای مخزن افقی ذخیره آب بویلر قرار دارد.

نمونهٔ اسپری شونده

تنها شامل درام استوانه‌ای افقی (یا عمودی) است که هم به عنوان بخش هوازدایی و هم به عنوان مخزن ذخیره عمل می‌کند.

کاربرد دی اریتور چیست؟

در واقع دی اریتور دو کاربرد بسیار مهم در دیگ بخار دارد که عبارتند از:

هوا زدایی از آب ورودی به بویلر

پیش گرم کردن آب ورودی به بویلر

دی اریتور | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دی اریتور | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دی اریتور– هوازدا یا دی اریتور به دستگاه و فرآیندی گفته میشود که در آن گازهای نامحلول اکسیژن و کربن دی اکسید از آب ورودی به بویلر حذف می گردد. اکسیژن موجود در آب با واکنش به کربن دی اکسید در نهایت اسید کربنیک تولید می کند که به شدت در خوردگی فلزات موثر است.استفاده از دی اریتور (Deaerator) باعث میشود تا میزان اکسیژن نامحلول در آب و کربن دی اکسید کاهش پیدا کرده و در نهایت از خوردگی دیواره های دیگ بخار بویلر جلوگیری شود. توجه داشته باشید که با افزایش کربن دی اکسید در آب ورودی به دیگ بخار، PH آب تا حد زیادی کاسته میشود و در نهایت محیط شرایط اسیدی پیدا می کند و خوردگی به مرور رخ خواهد داد.روال و اساس کار دی اریتورها بر این قانون مهم بنا شده است که در دمای اشباع، گازهای اکسیژن و نیتروژن در آب با کمترین فشار از آن جدا شده و با خروج از دی اریتور امکان ورود به دیگ بخار را پیدا نخواهند کرد. دی اریتور– این قانون به قانون هری دالتون شهرت دارد.

اما یکی از دیگر از کاربردهای بسیار مهم دی اریتور، استفاده از آن در مرحله پیش گرمایش آب می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر کارایی و عملکرد بویلر خواهد داشت. ورود آب با دمای پایین به دیگ بخار باعث میشود تا شوک حرارتی صورت گیرد که آسیب بسیار زیادی بر دیگ وارد خواهد کرد. علاوه بر کاهش طول عمر دیگ بخار، ظرفیت بخار دهی دستگاه نیز با ورود آب با دمای پایین به آن با کاهش زیادی مواجه می گردد. به همین منظور از دی اریتور در پیش گرمایش آب ورودی به بویلر استفاده میشود.

دی اریتور– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – دی اریتور– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات نقشه دی اریتور- محاسبه ظرفیت دی اریتور- اجزای تشکیل دهنده دی اریتور- نحوه کار دی اریتور- کاربرد دی اریتور- ساخت دی اریتور- منبع دی اریتور- محاسبه دی اریتورپرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – دی اریتور– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.