دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات دیگ چدنی کوچک-وزن هر پره دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-شیر اطمینان دیگ چدنی-خمیر دیگ چدنی که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع دیگ چدنی کوچک-وزن هر پره دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-شیر اطمینان دیگ چدنی-خمیر دیگ چدنی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره- مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگ چدنی کوچک-وزن هر پره دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-شیر اطمینان دیگ چدنی-خمیر دیگ چدنی با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره و دیگ چدنی کوچک-وزن هر پره دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-شیر اطمینان دیگ چدنی-خمیر دیگ چدنی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

دیگ چدنی چیست؟
دیگ آب گرم از مهمترین اجزای موتورخانه ساختمان به شمار می رود. دیگ ها بسته به نوع سیال محتوی آنها و جنس بدنه، از انواع مختلفی تشکیل شده اند.
دیگ چدنی یکی از متداول ترین انواع دیگ ها است، که با استفاده از حرارت ناشی از سوختن ماده سوختی در مشعل، درجه حرارت سیال داخل آن (عمدتاً آب یا بخار آب) را بالا می برد.
در تولید این نوع دیگ ها از چدن خاکستری استفاده می شود. تولید دیگ های چدنی در ظرفیت های مختلف، به صورت پره ای و معمولاً به روش ریخته گری انجام می شود.
تعداد پره های تشکیل دهنده این دیگ ها متاثر از ظرفیت حرارتی مورد نیاز است و هر چه به ظرفیت بالاتری نیاز باشد، لازم است که از دیگ چدنی با پره های بیشتر استفاده به عمل آید.
هر دیگ بر حسب ظرفیت آن از یک پره جلو، یک پره عقب و تعدادی پره وسط تشکیل می شود.
این پره ها بوسیله بوش به یکدیگر متصل می شوند. بین پره های انتهایی با هم و با پره های وسطی تفاوت وجود دارد، حال آنکه تمام پره های وسط یکسان هستند. شعله مشعل در فضای وسط پره ها قرار می گیرد.
به منظور افزایش راندمان دیگ و استفاده حداکثری از انرژی حرارتی تولید شده از احتراق ماده سوختنی، مجراهای خاصی در محیط پره ها تعبیه می شود که گازهای حاصل از احتراق با عبور از آنها، انرژی خود را به داخل دیگ منتقل می کنند.
استفاده از انواع دیگ های چدنی برای فشارهای پایین و حداکثر برای فشار 5 بار توصیه می شود. با توجه به پره ای بودن ساختار این دیگ ها، می توان ظرفیت حرارتی آنها را افزایش داد.
همین ویژگی سبب سهولت حمل و نقل آسان آنها نیز می شود. جنس چدنی این نوع دیگ ها باعث می شود که مقاومت خوبی در مقابل خوردگی از خود نشان دهند.
مزایای دیگ چدنی
به طور خلاصه مزایای این دیگ ها را می توان به صورت زیر برشمرد:
مقاومت مناسب در برابر زنگ زدگی
طول عمر زياد
حمل و نقل آسان و کم دردسر
امكان افزايش ظرفیت حرارتی
امكان تعويض پره معیوب به جای تعويض كل ديگ چدنی
دیگ های چدنی در برابر برخورد مستقیم شعله مقاومت پایینی دارند و درصورتیکه آبی در داخل دیگ نباشد و در این وضعیت مشعل بیشتر از ۵ دقیقه روشن بماند، کل پره معیوب شده و باید تعویض گردد.
بر اثر کار کردن دیگ های فولادی یا چدنی مجهز به مشعل گازی، دوده ای قهوه ای رنگ در آن ها ایجاد می شود که سوراخ شدگی دیگ را به همراه خواهد داشت.
دیگ های چدنی را تقریباً در هر کاربردی از دیگ های بخار استفاده می کنند.
آن ها جایگزین های محبوب دیگ های بخار بزرگ فولادی هستند که
ممکن است هنگام ساخت ساختمان نصب شده باشند.
بویلرهای چدنی را می توان با جا به جایی قسمت های جداگانه در دیگ های بخار موجود نصب کرد.
یک دیگ بخار چدنی بسیار بزرگ را می توان بدون تغییر در ساختار ساختمان به این روش مونتاژ نمود.
دیگ های چدنی بخار باید حداقل دارای یک شیر اطمینان با فشار تنظیم شده باشند که از 15psi بیشتر نباشد.
ورودی شیر اطمینان نباید کوچکتر از 1/2NPS باشد.
از سویی دیگر در دیگ های چدنی آب گرم باید حداقل یک سوپاپ ایمنی با فشار تنظیم شده در حداکثر فشار کاری مجاز وجود داشته باشد.
ورودی دریچه ایمنی نباید کوچکتر از 3/4NPS باشد و
حداقل ظرفیت تخلیه شیرهای ایمنی باید برابر یا بیشتر از حداکثر خروجی دیگ باشد.
در دیگ های چدنی ساخته شده از سال 1943 اطلاعاتی در صفحه وجود دارد که
حداقل ظرفیت شیر ایمنی مورد نیاز را نشان می دهد.
دیگ های چدنی ساخته شده قبل از سال 1943 ممکن است این اطلاعات را نداشته باشند که
در آن شرایط، بازرس باید حداکثر خروجی دیگ را تخمین بزند.
هر دیگ چدنی بخار باید دارای گیج فشار و قطع خودکار سوخت باشد.
دیگ های چدنی آب گرم نیز نیازمند به فشارسنج، دماسنج، سیستم کنترل دما و قطع خودکار سوخت هستند.
دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات دیگ چدنی کوچک-وزن هر پره دیگ چدنی-خرید و فروش دیگ چدنی-شیر اطمینان دیگ چدنی-خمیر دیگ چدنی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – دیگ چدنی چیست-دیگ چدنی 6 پره– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.