دیگ بخار کوچک | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار کوچک | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار کوچک: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دیگ بخار را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت دیگ بخار 100 کیلویی- قیمت دیگ بخار 60 لیتری- دیگ بخار خشکشویی- دیگ بخار غذا- قیمت دیگ بخار 500 کیلویی- قیمت دیگ بخار 2 تن- قیمت دیگ بخار دست دوم- دیگ بخار قیمت که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

دیگ بخار کوچک: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت دیگ بخار 100 کیلویی- قیمت دیگ بخار 60 لیتری- دیگ بخار خشکشویی- دیگ بخار غذا- قیمت دیگ بخار 500 کیلویی- قیمت دیگ بخار 2 تن- قیمت دیگ بخار دست دوم- دیگ بخار قیمت خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ بخار باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

دیگ بخار کوچک مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ بخار در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دیگ بخار 100 کیلویی- قیمت دیگ بخار 60 لیتری- دیگ بخار خشکشویی- دیگ بخار غذا- قیمت دیگ بخار 500 کیلویی- قیمت دیگ بخار 2 تن- قیمت دیگ بخار دست دوم- دیگ بخار قیمت با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ بخار را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

دیگ بخار کوچک طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ بخار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

دیگ بخار کوچک

صنایع کوچک و متوسط برای انجام مراحل مختلف تولید محصول خود نیازمند استفاده از بخار هستند. با توجه به این نیاز، تولیدکنندگان دیگ بخار برای پاسخ‌گویی به نیاز این دسته از صنایع اقدام به تولید دیگ‌ بخار کوچک نمودن. این نوع دیگ‌ها و میزان تولید حجم بخار مورد نیاز صنایع خرد توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را برای خود به ارمغان آوردند.

انواع دیگ‌ بخار کوچک:

دیگ‌ بخار کوچک با توجه به نوع کارای و میزان حجم بخار تولیدی غالباً به دو دسته دیگ بخار ایستاده (عمودی) و دیگ بخار افقی تقسیم بندی می‌شود . دیگ‌های بخار ایستاده حجم بخار تولیدی کمتری نسبت به نوع افقی داشته بر همین اساس حداکثر میزان بخار تولید این نوع بویلر ها حداکثر 200 کیلو بر ساعت است. دیگ بخار کوچک-  به دلیل فشار بخار کم دیگ‌های ایستاده در ساخت مخزن و دیواره دیگ از چدن استفاده می‌شود.اما باید توجه نمود دیگ های بخار ایستاده با توجه نیاز به فضای کمی دارند بیشتر مورد توجه هستند بطوریکه برای تامین بخار اتاق های سونا این نوع دیگ ها را در پشت در اتاق نصب نموده و بخار لازم توسط آن تامین می کنند .

دیگ بخارهای افقی نسبت به دیگ بخارهای ایستاده دارای ظرفیت بیشتری هستند بر همین اساس است شکل و فضایی افقی را در طراحی این نوع بویلر ها ترجیح می‌دهند از مواد اولیه با مقاومت بالاتر در تولید آن استفاده می‌شود. دیگ های افقی می توانند فشار بخار بسیار بالاتری نسبت به دیگ های عمودی تحمل کنند که این موضوع باعث می شود تا از این بویلر ها در صنایع متوسط نیز استفاده گردد که دیگ های کوچک عمودی از چنین توانایی برخوردار نیستند.

دیگ بخار کوچک | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار کوچک | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تقسیم‌بندی دیگ‌های بخار بر اساس تعداد دودکش:

بویلر ها برحسب تعداد و مسیر دودکش دارای انواع مختلفی هستند که می توان طبقه آن ها را اینگونه بیان نمود:

دیگ بخار تک پاس:

در این نوع دیگ بخارکوچک دود، آلاینده و گازهای ناشی از کوره یک‌بار مسیر تعبیه‌شده در دیگ را طی کرده و از طریق دودکش خارج می‌شود. دیگ‌های تک پاس به دلیل عدم توجیه اقتصادی و راندمان پایین از رد خارج‌شده و دیگر تولید نمی‌شوند.

دیگ بخار دو پاس:

در این نوع دیگ‌ها گازها و مواد حاصل از فعالیت کوره دو بار در مجزای تعبیه‌شده به گردش درآمده و در آخر و وارد فضای دودکش می‌گردد. در این بویلر دودکش در قسمت جلوی دیگ و بالای کوره قرار دارد.

دیگ بخار کوره برگشتی یا وات بک:

فعالیت این نوع از دیگ بیشتر شبیه دیگ‌های واتر تیوب است بطوریکه انتهای مجرای متصل به کوره مسدود بوده و گازهای ناشی از فعالیت کوره بعد از برخورد به سطح مسدود شده لوله برگشت‌خورده و از مجزاهای تعبیه‌شده وارد دودکش می‌شود

دیگ بخار سه پاس:

در این نوع دیگ‌ها مواد حاصل از فعالیت کوره سه بار در داخل دیگ به گردش درمی‌آید. اگر طراحی دیگ به‌خوبی انجام‌شده باشد و تمام اصول استاندارد در تولید آن مراعات شده باشد این بویلر می‌تواند راندمان بسیار بالایی داشته باشد و می‌تواند بهترین کارایی را به نمایش بگذارد.

دیگ آبگرم عقب‌تر (WETBACK) یا عقب خشک (DRY BACK)

اگر کوره در قسمت جلوی دیگ جای گیرد و بین کوره و انتهای بویلر محفظه آب قرار گیرد به این نوع دیگ‌ها؛ دیگ عقب‌تر یا پشت خیس یا wet back اطلاق می‌گردد. دیگ بخار کوچک- این نوع دیگ‌ها دارای بهره‌وری بسیار بالایی هستند دارای عمر طولانی و نگهداری آسان هستند بر همین اساس غالب برای مجموعه‌های که دارای بهره وری بالا هستند غالباً استفاده از این نوع بویلر به آن‌ها توصیه می‌گردد.

اگر کوره در قسمت جلوی دیگ جای گیرد و بین کوره و انتهای بویلر سیمان یا آجر نسوز قرار گیرد به این دیگ‌ها؛ دیگ عقب خشک یا dry back گفته می‌شود. این نوع دیگ‌ها اصولاً دارای نشتی هستند و به دلیل استفاده از مواد نسوز در داخل دستگاه‌های مشکلات نگهداری و تعمیر فراوانی دارد از این دیگ اصولاً برای بهره‌برداری کم و ظرفیت‌ها پایین توصیه می‌گردد.

دیگ بخار کوچک– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – دیگ بخار کوچک– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت دیگ بخار 100 کیلویی- قیمت دیگ بخار 60 لیتری- دیگ بخار خشکشویی- دیگ بخار غذا- قیمت دیگ بخار 500 کیلویی- قیمت دیگ بخار 2 تن- قیمت دیگ بخار دست دوم- دیگ بخار قیمت پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – دیگ بخار کوچک– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.