دیگ بخار قیمت| 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار قیمت| 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار قیمت: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دیگ بخار را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات کاتالوگ دیگ بخار – قیمت دیگ بخار 10 تن – دیگ بخار دست دوم – لیست قیمت دیگ بخار- مشعل دیگ بخار که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

دیگ بخار قیمت: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع کاتالوگ دیگ بخار – قیمت دیگ بخار 10 تن – دیگ بخار دست دوم – لیست قیمت دیگ بخار- مشعل دیگ بخار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ بخار باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

دیگ بخار قیمت – مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ بخار در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاتالوگ دیگ بخار – قیمت دیگ بخار 10 تن – دیگ بخار دست دوم – لیست قیمت دیگ بخار- مشعل دیگ بخار با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ بخار را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

دیگ بخار طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ بخار لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

دیگ بخار قیمت| 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ بخار قیمت| 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فرآیند تولید بخار

به حالت سوم ماده (حالت گازی) برای آب، بخار گفته می شود. این حالت به دلیل گرمای تبخیر بالا، انرژی زیادی در خود ذخیره نموده و باعث انتقال حرارت بالا می شود. همچنین به دلیل فشاری که در سیستم های بخار ایجاد می شود بدون نیاز به پمپ و از طریق فشار می توان بخار را در مسیر جابجا نمود. دیگ بخار قیمت – با توجه به اهمیت بالا بخار در صنعت به منظور تولید بخار با کیفیت، متداوم و با فشار بالا معمولا از دیگ بخار در این زمینه استفاده می شود. در بویلر ها، آب درون لوله و یا درام (بسته به نوع دیگ بخار) توسط مشعل گرم شده و به سیستم های مصرف کننده انتقال داده می شود.

انواع دیگ بخار

دیگ های بخار بر اساس کاربرد هایی که دارند می توانند انواع گوناگونی داشته باشند. این دسته بندی ها براساس ماده سازنده بویلر، نحوه جهت گیری بویلر، نحوه حرکت سیال در بویلر دسته بندی می شود. (در بخش انواع بویلر به بررسی این موارد پرداخته شده است.)در حالت کلی یکی از مهم ترین دسته بندی های دیگ بخار، دسته بندی بر اساس نحوه حرکت سیال می باشد. در حالت که آب از درون لوله ها عبور نموده و سطح بیرونی لوله آتشخوار توسط مشعل گرم شود، بویلر از نوع واتر تیوب (Watertube steam boiler) بوده و در حالتی که آب درون محفظه (درام) جمع شده و گاز های داغ حاصل از مشعل از درون لوله عبور نماید، به این بویلر ها، بویلر فایر تیوب (Watertube steam boiler) گفته می شود.

دیگ بخار واتر تیوب

همانطور که گفته شد اساس کار بویلر بر اساس حرکت آب درون لوله می باشد. در بویلر واترتیوب این روش مشعل سطح خارجی لوله ها را توسط گاز های داغ حاصل از احتراق گرم نموده و با انتقال حرارت به درون لوله آب درون لوله ها را به بخار تبدیل می نماید. بخار حاصل به منظور ذخیره در درام بالای دیگ ذخیره شده و آماده استفاده می باشد. در این روش به دلیل سطح حرارتی بالایی که لوله ها ایجاد می نماید و همچنین گردش آب در سیستم بخار با سرعت بالا تری تولید می شود. همچنین فشار بخار تولیدی در این روش نسبت به بویلر های فایرتیوب بیشتر می باشد.

دیگ بخار فایر تیوب

بویلر فایرتیوب بر عکس بویلرهای واتر تیوب، لوله های آتشخوار توسط دارم نگه دارنده آب احاطه شده است. در این روش ابتدا گاز های احتراق حاصل از مشعل از کوره عبور نموده، سپس وارد وارد پاس دوم از لوله های آتش خوار می شوند. این مسیر تا خروج گاز های داغ از دودکش ادامه پیدا می کند. دیگ بخار قیمت – گازهای درون لوله ها و کوره، توسط سطح داخلی گرما را به آب درون درام منتقل نموده و باعث تبخیر شدن آب می شوند.

در حالت حالت کلی بویلر فایر تیوب را بر اساس تعداد مسیر های عبوری گاز داغ دسته بندی می نمایند که معروف ترین آن ها بویلر فایرتیوب سه پاس می باشد. (جهت آشنایی با انواع بویلر های فایر تیوب به صفحه دیگ بخار فایرتیوب مراجعه نمایید.)

بخار حاصل در این بویلرها باعث ایجاد فشار در این سیستم ها می شود از این رو سیستم های کنترلی مختلفی در مسیر قرارگرفته تا ایمنی دیگ تامین شود. این سیستم ها همچنین جهت افزایش راندمان و عمر مفید دستگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

دیگ بخار قیمت – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – دیگ بخار ماشین سازی اراک– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات کاتالوگ دیگ بخار – قیمت دیگ بخار 10 تن – دیگ بخار دست دوم – لیست قیمت دیگ بخار- مشعل دیگ بخار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – دیگ بخار ماشین سازی اراک– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

 

 

 

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.