خرید دیگ بخار | با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

خرید دیگ بخار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع خرید دیگ بخار را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت دیگ بخار 100 کیلویی-قیمت دیگ بخار 300 کیلویی-بهترین مارک دیگ بخار که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

خرید دیگ بخار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت دیگ بخار 100 کیلویی-قیمت دیگ بخار 300 کیلویی-بهترین مارک دیگ بخار خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع خرید دیگ بخار باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

خرید دیگ بخار| با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید خرید دیگ بخار و قیمت دیگ بخار 100 کیلویی-قیمت دیگ بخار 300 کیلویی-بهترین مارک دیگ بخار لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

دیگ بخار صنعتی یا بویلر صنعتی
بویلر صنعتی یا همان دیگ بخار صنعتی، محفظه ‌ای به صورت استوانه ای بوده که در دو شکل عمودی و افقی وجود دارد و به روشی ساده، آب و گرما را برای تولید کردن بخار تحت فشار قرار داده و آن ها را ترکیب کرده و می ‌تواند به راحتی داخل ساختمان، موتور های تامین انرژی و مصارف دیگر را گرم نماید. دیگ های بخار صنعتی دارای انواع متعددی بوده که هر کدام از آن ها به منظور خاصی به کار گرفته می ‌شوند. در سیستم های گرمایش مرکزی نیز از دیگ بخار جهت گرم کردن آب و هوا یا خانه و ساختمان استفاده می کنند.
بویلر صنعتی چگونه کار می کنند؟
در مخزن دیگ بخار، آب ذخیره شده و توسط گاز طبیعی، پروپان، گازوئیل، زغال سنگ و یا عنصر الکتریکی گرم خواهد شد. زمانی که آب تبدیل به بخار گشت؛ در مخزن خالی به نام گنبدی جمع خواهد شد. بخار به صورت مستمر در گنبد و سطح فشار در ارتفاعات بالا و بالاتر جمع شده و زمانی که به سطح مورد نظر رسید، بخار از دریچه آزاد شده تا از طریق لوله ها و اطراف خانه حرکت نماید. بخار تا زمانی که مشعل روشن باشد از طریق رادیاتور حرکت نموده تا هنگامی که انرژی به اندازه کافی مصرف کرد، پس از آن و پس از خاموشی مشعل به آب تبدیل شده و مجدد به دیگ بخار باز خواهد گشت.
بویلر صنعتی جهت تغذیه ی خودکار و پر شدن منبع آب احتیاج به پمپ الکتریکی داشته؛ اما این موضوع بدان معنا نیست که جهت تعمیر سیستم گرمایشی حتماً انرژی الکتریکی و یا برق نیاز است. چرا که مشعل می ‌تواند به صورت گازی نیز باشد. جهت ایجاد فشار نیز می ‌توان از فشار طبیعی که در داخل دیگ بخار ایجاد شده استفاده نمود.
کاربرد دیگ بخار در صنایع مختلف
مواردی همچون ظرفیت نوع بخار تولیدی و نحوه خروجی بخار، بر اساس کاربرد دیگ بخار تعیین می‌شود. بسیاری از صنایع و کارخانه‌ها به بویلر با حجم بالا، ظرفیت بسیار زیاد و فشارکاری زیاد احتیاج دارند و نحوه طراحی و ساخت انواع مختلف بویلر دارای فشار کاری و ظرفیت بالا به گونه‌ای است که باید ضخامت ورق‌های به‌کار رفته را نیز افزایش داد. همچنین باید تجهیزاتی را استفاده کرد که در فشار بالا دوام داشته باشند، این امر باعث افزایش قیمت دیگ بخار می‌شود.
درمقابل آن بسیاری از صنایع نیز هستند که نیاز به ظرفیت پایین و فشارکاری پایین دیگ بویلر دارند. تمامی این موارد می‌تواند روی قیمت دیگ بخار تاثیرگذار باشد. در طراحی و ساخت انواع مختلف دیگ بخار با افزایش فشار باید ضخامت ورق‌های به‌کار رفته را نیز افزایش داد. در این صورت فشار کار تجهیزات بالا می‌رود و این افزایش به‌طور مستقیم سبب افزایش قیمت تمام‌شده دیگ می‌شود.
مزایای استفاده از بخار
برخی از مزایای مهم استفاده از بخار به شرح زیر است:
بخار به دلیل دارا بودن گرمای نهان تبخیر حامل انرژی زیادی بوده و در صورت تقطیر شدن می توان حرارت زیادی از آن گرفت.
به آسانی قابل توزیع و انتقال است.
به دلیل وابستگی دما و فشار در سیستم های اشباع کنترل دمای بخار به آسانی توسط کنترل فشار بخار امکان پذیر است.
بخار قابلیت اندازه گیری و مدیریت را دارد.
در گرمایش با بخار توزیع دمای یکنواختی در مقایسه با گرمایش توسط الکتریسیته بدست می آید.
در سیستم های صنعتی بخار دارای کاربرد های فراوانی می باشد.
راندمان دیگ های بخار بسیار بالاست.
بخار در چیلرها، رطوبت زنی، گرمایش در انواع فرایندهای صنعتی، اواپراتورها، اتوکلاوها و دستگاه های استریل کننده و تهویه مطبوع و … کاربرد دارد.
بخار نسبت به انرژی الکتریکی ارزان تر تمام می شود.
خرید دیگ بخار- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – خرید دیگ بخار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت دیگ بخار 100 کیلویی-قیمت دیگ بخار 300 کیلویی-بهترین مارک دیگ بخار پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – خرید دیگ بخار– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09156176431- 09157607106-09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل:09155807005

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.