جدول فیلتر شنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

جدول فیلتر شنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی، یکی از انواع فیلترهای صنعتی است که برای جداسازی ذرات جامد از محلول‌های صنعتی، آب شیرینگ، آب شور، فاضلاب و … استفاده می‌شود. در ادامه، جدولی از مشخصات فنی فیلتر شنی ارائه شده است:

ابعاد (اندازه) فیلتر راندمان حذف جامدات دبی نامی حداکثر فشار مواد سازنده
10×20 90% 20 لیتر در دقیقه 8 بار PVC
15×30 95% 30 لیتر در دقیقه 10 بار PVC
20×40 98% 40 لیتر در دقیقه 12 بار PVC
25×50 99% 50 لیتر در دقیقه 14 بار PVC
30×60 99.5% 60 لیتر در دقیقه 16 بار PVC
35×70 99.9% 70 لیتر در دقیقه 18 بار PVC
40×80 99.99% 80 لیتر در دقیقه 20 بار PVC

لطفا توجه داشته باشید که جدول فوق برای یک نوع فیلتر شنی خاص تهیه شده است و ممکن است برای انواع دیگر فیلتر شنی تفاوت داشته باشد. همچنین، این جدول برای مقادیر معمول و متوسط فیلتر شنی اعمال می‌شود و در صورت نیاز به مشخصات دقیق تر، باید با تامین کننده یا سازنده فیلتر شنی تماس گرفت.

جدول فیلتر شنی مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع جدول فیلتر شنی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت فیلتر شنی کشاورزی-فروش سیلیس فیلتر شنی-ساخت فیلتر شنی تصفیه آب-سیلیس فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی فشاری-فیلتر شنی گالوانیزه-فیلتر شنی فایبرگلاس با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از جدول فیلتر شنی را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

جدول فیلتر شنی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید جدول فیلتر شنی و قیمت فیلتر شنی کشاورزی-فروش سیلیس فیلتر شنی-ساخت فیلتر شنی تصفیه آب-سیلیس فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی فشاری-فیلتر شنی گالوانیزه-فیلتر شنی فایبرگلاس لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

جدول فیلتر شنی | %20 تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

فیلتر شنی دستگاهی است که با صاف نمودن (فیلتراسیون) فیزیکی آب باعث حذف  ذرات معلق موجود در آن نظیر گل، رنگ، مواد آلی، پلانگتون، باکتری‌ها و ذرات حاصل از خوردگی  می‌شود. دستگاه فیلتر شنی به صورت استوانه‌های عمودی تحت فشار یا در موارد بزرگتر به صورت افقی طراحی  می‌شوند. داخل ستون‌ها به وسیله شن سیلیس و یا آنتراسیت پر می‌گردد که معمولا یک‌لایه ذرات درشت روی نازل‌ها جهت جلوگیری از گرفتگی و سپس یک‌لایه ذرات ریز بر روی آنها ریخته می‌شود.

در اثر عبور آب از خلل و فرج بین ذرات شن، مواد معلق آب گیر کرده و آب تقریبا عاری از مواد معلق، در خروجی فیلتر شنی به دست می‌آید. البته جمع شدن ذرات معلق در خلل و فرج فیلتر شنی ، باعث افزایش افت فشار می‌گردد که اگر این افت فشار از حد معینی تجاوز نماید، باید صافی را شستشو داد .

فرآیند فیلتر شنی شامل عبور آب از مواد برای حذف ذرات و ناخالصی ها به عنوان ذرات معلق (گل و لای ریز) ، مواد بیولوژیکی (باکتری ها ، پلانکتون ها ، هاگ ها ، کیست ها یا مواد دیگر) و لجن های لجن است. دو نوع بستر فیلتر شنی اصلی وجود دارد که با تأثیر آنها در فاضلاب تعریف می شود: مکانیکی و شیمیایی (جذب و واکنش). محیط فیلتر را می توان در دو فیلتر مختلف قرار داد یا در یک فیلتر قرار داد تا نتیجه را بهبود بخشید. مهم ترین قسمت های فیلتر شنی تحت فشار عباتند از:

  1. مخزن تحت فشار
  2. شن و ماسه
  3. پشتیبانی شن و ماسه
  4. سیستم های شستشو و تخلیه

فیلتر شنی تحت فشار یک راه حل ایده آل برای سیستم های دارای رسوب ، لجن ، شن و کدورت بالا است. فیلترهای شنی مخصوصاً برای مراقبت از طیف وسیعی از ناخالصی های معلق طراحی شده اند. فیلتر شنی شامل مخزن کامل با لوله کشی مناسب و سیلیس دانه بندی شده، دریچه ها و سایر متعلقات است.

از فیلتر شنی به طور مکرر استفاده می شود و روش بسیار مقاوم برای حذف مواد جامد معلق از آب است. محیط فیلتراسیون از یک لایه ماسه ای چندگانه با اندازه متنوع و وزن مخصوص تشکیل شده است. فیلتر شنی دارای عملیات ساده فیزیکی است که بدون استفاده از مواد شیمیایی و تجهیزات برقی کار می کند. از لحاظ عدم نیاز فیلتر شنی به مواد شیمیایی ، هزینه جاری بهره برداری از فیلتر شنی بسیار اندک است.

فیلتر شنی تحت فشار عبارت است از جریان آب از بستر محیط دانه ای ، به طور معمول پس از حوضچه های ته نشینی در تصفیه خانه آب معمولی. هدف از این فیلتراسیون حذف ذرات معلق باقیمانده پس از لخته شدن و ته نشینی است. فرآیند فیلتر شنی بر اساس دو اصل کشش مکانیکی و جذب فیزیکی عمل می کند. فیلتر شنی یک “فرآیند فیزیکی-شیمیایی برای جداسازی ناخالصی های معلق و کلوئیدی از آب با عبور از بستر مواد دانه ای است. آب منافذ محیط فیلتر را پر می کند ، و ناخالصی ها روی سطح دانه ها جذب می شوند یا در داخل روزنه ها حبس می شوند.

کاربرد فیلتر شنی چیست؟

کدورت یکی از عوامل ضعف کیفیت بصری آب می باشد که به دلیل دیده شدن با چشم بسیار اهمیت پیدا می کند. یکی از به صرفه ترین روش های حذف کدورت استفاده از فیلتر شنی است. همچنین از فیلتر های شنی برای حذف گل و لای، و مواد معلق موجود در آب استفاده می شود. در ضمن شایان ذکر است که در صورت وجود ذرات معلق درشت دانه در آب ورودی به فیلتر شنی استفاده از یک دانه گیر (هیدروسیکلون) توصیه می شود.

مشکلات ناشی از عدم استفاده از فیلتر شنی به عنوان مثال در استخرها، به علت باز بودن سطح استخر، چنانچه آب استخر متناوباً تعویض یا فیلتر نگردد، ساکن ماندن و آلوده شدن آب به علت وجود مواد خارجی از قبیل برگ، خاک، گرد و غبار و رشد و تکثیر میکروب‌ها، انواع قارچ های میکروبی و تخم انگل‌ها باعث بیماری‌هایی از قبیل یرقان، تب‌های روده، اسهال خونی، بیماری‌های پوستی و غیره می‌گردد که بخصوص در استخرهای عمومی باید این موضوع شدیدا مورد توجه قرار گیرد.

در صورتی که آب ورودی به فیلتر های شنی دارای رنگ زیادی باشد می توان از آنتراسیت نیز در بستر فبلتر شنی استفاده کرد تا از میزان رنگ در آب خروجی بکاهد.

یکی از کاربرد های فیلتر شنی؛ استفاده در استخر ها است. آب استخر نیاز به میزان تصفیه کمی دارد به همین دلیل آب به سرعت از فضاهای خالی دانه های شن عبور نموده و خارج می شود. برای فیلتر شنی استخر معمولا از مخازن FRP به همراه شیر های سه راهه نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک استفاده می کنند تا هم راهبری آسان تر و هم هزینه کمتری ذر بر داشته باشد. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت جدول فیلتر شنی از مجموعه مشهد بخار توس، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جدول فیلتر شنی– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – جدول فیلتر شنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت فیلتر شنی کشاورزی-فروش سیلیس فیلتر شنی-ساخت فیلتر شنی تصفیه آب-سیلیس فیلتر شنی استخر-فیلتر شنی فشاری-فیلتر شنی گالوانیزه-فیلتر شنی فایبرگلاس پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – جدول فیلتر شنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.