تولید کننده منبع کویل دار ایستاده | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تولید کننده منبع کویل دار ایستاده | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تولید کننده منبع کویل دار ایستاده: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع کویل دار ایستاده را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری- منبع کویل دار چیست- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-  قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- ساخت منبع کویل دار- تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دارکه تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

تولید کننده منبع کویل دار ایستاده: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری- منبع کویل دار چیست- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-  قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- ساخت منبع کویل دار- تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دارخواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار ایستاده باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

تولید کننده منبع کویل دار ایستاده مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار ایستاده در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری- منبع کویل دار چیست- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-  قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- ساخت منبع کویل دار- تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل داربا ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار ایستاده را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

منبع کویل دار ایستاده طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار ایستاده لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

منبع کویل دار

منبع کویل دار یا منبع کویلی یک مخزن عمودی یا افقی از جنس فولاد یا استیل است که به عنوان یک آبگرمکن در مصارف صنعتی، سبک و نیمه سنگین، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. منبع کویلی را می توان یک نوع ساده تر از مبدل های حرارتی پوسته و لوله دانست که عملکردی کاملا مشابه مبدل حرارتی دارد.

کاربرد منبع کویل دار

یکی از مرسومترین و بهینه‌ترین روش ها برای تولید آب گرم بهداشتی مصرفی و ذخیره آن، استفاده از منبع کویل دار است. منبع کویل دار برای گرم کردن هر گونه سیالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تولید کننده منبع کویل دار ایستاده- بیشترین کاربرد آن در موتورخانه ساختمان و پکیج‌های مخزن‌دار است. منبع کویلی علیرغم رواج پکیج‌ها، هنوز هم برای تامین آب گرم ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. منابع کویل دار مصارف صنعتی هم دارند. با این تفاوت که، حجم کویل‌های صنعتی بزرگتر است و ساختار متفاوتی دارند. در این گونه مواقع منبع تغذیه آب به لوله‌های فولای بزرگ متصل می‌شود. صنایع فولادسازی، نفت، گاز و… بیشترین مصرف کنندگان این تجهیزات هستند.

تولید کننده منبع کویل دار ایستاده | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تولید کننده منبع کویل دار ایستاده | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

منبع کویلی چطور کار میکند؟

مکانیزم عمل منبع کویلی بسیار ساده است. سیال گرم کننده که در داخل یک بویلر آبگرم یا هر وسیله مشابه گرم میشود و وارد کویل ها می گردد. دمای سیال گرم شونده که در اطراف این کویل ها در داخل منبع جریان دارد، بر اساس قانون جریان همرفتی، افزایش پیدا میکند. در نهایت پس از رسیدن به دمای مورد نظر به سمت واحد های مصرفی جریان می یابد.

عملکرد منبع کویل دار

در منبع کویل دار آب گرم یا بخار تولید شده در بویلر یا دیگ، وارد مخزن می شود و بین کویل ها جریان پیدا میکند. تولید کننده منبع کویل دار ایستاده- آب سرد ورودی نیز (در مصارف خانگی آب لوله کشی شهری) توسط کویل ها افزایش دما پیدا کرده و به سمت واحد های مصرفی حرکت می کند.یکی از مزیت های منبع کویلی این است که آب مصرف نشده در سیستم، طی یک مسیر برگشتی، دوباره به داخل منبع هدایت می شود. این امر سبب کاهش قابل توجه مصرف انرژی و افزایش بازدهی دستگاه می گردد.

انواع منبع کویل دار

منابع کویلی از لحاظ نحوه ی قرار گیری به دو دسته تقسیم بندی می شوند. منبع کویل دار ایستاده یا عمودی و منبع کویلی خوابیده یا افقی. در اغلب موتورخانه های صنعتی از منابع کویل دار ایستاده استفاده می شود. اما در موتورخانه هایی که محدودیت ارتفاع وجود داشته باشد از مخزن کویل دار افقی استفاده می کنند.

منبع کویلی عمودی (منبع کویل دار ایستاده)

منبع کویل دار ایستاده (عمودی) به دلیل استفاده از ارتفاع و اشغال فضای کمتر در موتورخانه طرفداران زیادی دارد. تولید کننده منبع کویل دار ایستاده- ساخت منبع کویلی ایستاده بر اساس ظرفیت مورد نیاز خریدار قابل ساخت می باشد. منابع کویل دار عمودی با ورق گالوانیزه ساخته میشوند و کویل حرارتی آنها از جنس لوله های مسی به ضخامت 0.7 میلیمتر یا 0.9 میلیمتر و سایز 3.4 و 5.8 اینچ می باشد. توجه داشته باشید که ابعاد منبع کویلی ایستاده برای نصب و قرار گیری در موتورخانه و ورود آن از درب موتورخانه باید مورد توجه قرار بگیرد. معمولا برای محاسبه ظرفیت منبع کویلی عمودی به ازای هر واحد مسکونی حداقل 100 لیتر در نظر گرفته می شود.در منابع کویل دار از ظرفیت 2000 لیتر به بالا برای جوشکاری و رنگ آمیزی داخل مخزن نیاز به دریچه بازدید با ابعاد فیزیکی یک فرد عادی می باشد.

منبع کویلی افقی (منبع کویل دار خوابیده)

در بعضی موتورخانه ها که امکان قرار دادن منبع ایستاده وجود ندارد از منبع کویل دار افقی استفاده میشود . ساخت منبع کویلی افقی نیز بر اساس ظرفیت مورد نیاز خریدار قابل تغییر و سفارشی می باشد. منابع کویل دار خوابیده نیز با ورق گالوانیزه ساخته میشوند و کویل حرارتی آنها از جنس لوله های مسی به ضخامت 0.7 میلیمتر یا 0.9 میلیمتر و سایز 3.4 و 5.8 اینچ می باشد.در هنگام سفارش منبع کویلی افقی برای نصب در موتورخانه و ورود آن از درب، ابعاد مناسب را در نظر داشته باشید. معمولا برای محاسبه ظرفیت منبع کویلی خوابیده به ازای هر واحد مسکونی حداقل 100 لیتر در نظر گرفته می شود.در منابع کویل دار از ظرفیت 2000 لیتر به بالا برای جوشکاری و رنگ آمیزی داخل مخزن نیاز به یک دریچه بازدید با ابعاد فیزیکی یک فرد عادی می باشد.

تولید کننده منبع کویل دار ایستاده– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – تولید کننده منبع کویل دار ایستاده– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری- قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری- منبع کویل دار چیست- قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-  قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری- ساخت منبع کویل دار- تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دارپرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – تولید کننده منبع کویل دار ایستاده– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.