تفاوت دیگ بخار و بویلر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تفاوت دیگ بخار و بویلر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تفاوت دیگ بخار و بویلر: مجموعه عظیم مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دیگ بخار و بویلر را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 35% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات هارپ بویلر چیست- معنی بویلر- انواع بویلر- تاسیسات بویلر- بویلر صنعتی- انواع بویلرها در پالایشگاه- درام بویلر چیست- آموزش بویلر که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

تفاوت دیگ بخار و بویلر: مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع هارپ بویلر چیست- معنی بویلر- انواع بویلر- تاسیسات بویلر- بویلر صنعتی- انواع بویلرها در پالایشگاه- درام بویلر چیست- آموزش بویلر خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ بخار و بویلر باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

تفاوت دیگ بخار و بویلر مجموعه عظیم مشهد بخار توس همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ بخار و بویلر در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هارپ بویلر چیست- معنی بویلر- انواع بویلر- تاسیسات بویلر- بویلر صنعتی- انواع بویلرها در پالایشگاه- درام بویلر چیست- آموزش بویلر با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم. کادر مهندسی و پرسنل تولید مجرب این شرکت دارای گواهینامه های جوشکاری و آموزش های آن بوده و همواره در حال بروزرسانی و آماده سازی نقشه های ساخت بویلر با کمترین پرت حرارتی و بالاترین راندمان می باشد. بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ بخار و بویلر را در مجموعه مشهد بخار توس بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

 دیگ بخار و بویلر طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان و همچنین 35% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ بخار و بویلر لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار توس در تماس باشید.

تفاوت دیگ بخار و بویلر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

تفاوت دیگ بخار و بویلر | 35% تخفیف قیمت خرید| فروش مشهد بخار توس

دیگ یا بویلر

دیگ یا بویلر  (Boiler) یک تجهیز تاسیساتی است که وظیفه ی آن گرم کردن یک سیال جهت مصارف مختلف می باشد .دیگ آب گرم ، دیگ بخار و دیگ روغن از انواع مختلف دیگ ها محسوب می شود . دیگ هایی که برای مصارف خانگی و ساختمانی(غیر از بیمارستان ها و برخی صنایع) از نوع آب گرم می باشد که عموما ظرفیتی ازچند کیلووات (Kw) تا حداکثر یک مگاوات(Mw)  دارند و ظرفیت آن بیانگر مقدار انرژی حرارتی است که به آب منتقل می شود.

ساختار دیگ های آب گرم که آب را در محدوده ای بین 30 تا 90 درجه سانتیگراد گرم می کنند عبارتند از، یک محفظه تحت فشار مشتمل بر مبدل حرارتی (مخزن و لوله های آب) ، مشعل ، دودکش و یک سیستم کنترلی. تفاوت دیگ بخار و بویلر– گرمای حاصل از سوزاندن سوخت توسط مشعل که وظیفه تولید و نگهداشت شعله را برعهده دارد، به روش های متعدد (با توجه به انواع دیگ ها) به آب درون لوله ها یا مبدل انتقال می یابد. آب گرم خروجی از دیگ با درجه حرارت 90-80 درجه سانتیگراد پس از عبور از مصرف کننده ها در یک سیکل باز یا بسته ، و با افت دمایی بیشینه 30 درجه سانتیگراد ، مجدد به دیگ باز می گردد .

دسته بندی دیگ های مورد استفاده در ساختمان به طور کلی از نظر تکنولوژی  به ۲ دسته تقسیم می شوند:

دیگ های چگالشی   Condensing Boiler

دیگ های غیرچگالشی Non- Condensing Boiler

تفاوت تکنولوژی  دیگ چگالشی با دیگ غیر چگالشی

بطور کلی در بویلرهای متداول غیر چگالشی، با فرض کیفیت مطلوب عملکردی و رعایت تمامی پارامترهای لازم در ساخت و اجرا ، فقط امکان بهره گیری از گرمای محسوس سوخت برای انتقال به آب وجود دارد . تفاوت دیگ بخار و بویلر–  در این بویلرها با توجه به راندمان مبدل حرارتی، بخشی از گرمای محسوس سوخت به آب منتقل شده ، که این مقدار در بویلرهای مختلف با توجه به راندمان حرارتی ، متفاوت خواهد بود و قسمتی از گرمای محسوس سوخت ، به همراه تمام گرمای نهان از طریق دودکش به محیط بیرون تخلیه می شود. تخلیه گازهای حاصل از احتراق با دمای بالای حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد، تلفات شدید انرژی را به ساختمان تحمیل می نماید.

با افزایش روز افزون هزینه ی حامل های انرژی در دنیا، تولیدکنندگان دیگ های تاسیساتی،  همواره در جهت بهبود کیفیت کارکرد و بهره گیری از تجهیزات کنترلی مناسب کوشیده اند که در این میان یکی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته، استفاده از تکنولوژی  چگالش می باشد.

به جز راندمان بالای حرارتی ، جنبه های مثبت زیست محیطی دیگ های چگالشی، قابلیت تغییر ظرفیت، کنترل پذیری وکاهش میزان فضای اشغال شده در موتورخانه، سهولت در نصب و راه اندازی، تسهیل تعمیر و نگهداری، کاهش هزینه های جاری ساختمان و همچنین کاهش میزان سر و صدا از دیگر ویژگی های مهم دیگ های چگالشی می باشند.

تفاوت دیگ بخار و بویلر– در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – تفاوت دیگ بخار و بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 35% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات هارپ بویلر چیست- معنی بویلر- انواع بویلر- تاسیسات بویلر- بویلر صنعتی- انواع بویلرها در پالایشگاه- درام بویلر چیست- آموزش بویلر پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – تفاوت دیگ بخار و بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و … را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411721 – 09155807005 – 09155656804 یا ایمیل info@mashadbokhartoos.com  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.